reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Muffi witaj:-) im nas więcej tym weselej. Mnie nawiedzają mdłości i nieraz nawet na ulubione jedzonko nie mam chęci:-( a tak to masakrycznie bolące piersi i ten lekki ból podbrzusza przeważnie wieczorami gdy kładę się już spać. Ale wszystko jest do przeżycia;-)
 
reklama
Witam! Pozwolcie, ze i ja sie do Was przylacze . termin wychodzi mi na 30 lipca z om, jednak wiem, ze prawdziwy termin to 2 sierpnia, bo owulacje mialam przesunieta o kilka dni. Jesli wszystko bedzie w porzadku, to zapewnie ciaza i tak zakonczy sie w lipcu (cc).
Jestem juz szczesliwa mama dwojki maluchow (syn, 7 i corka -prawie 5). Do lekarki wybieram sie 19 grudnia. Trzecia ciaza, wiec juz emocje nie tak wielkie i chcielibysmy zobaczyc cos wiecej na usg niz tylko malutki punkcik :-) Na razie mam metlik w glowie, z ciazy bardzo sie obydwoje z mezem cieszymy, ale jakis niepokoj w sobie mam. Zreszta zapewne jak, kazda z nas...
 
Ostatnia edycja:
Hej dziolszki :) i Ja dolaczam, dzis drugi raz testowalam i wyszla druga blada kreseczka ;> jeszcze czekam do 16-ej na wyniki z bety :) Testowalam tez w ndz, ale widzialam tylko ja ta kreske wiec wolalam sie upewnic :D to moja druga ciaza, pierwsza stracona w kwietniu.
 
kamelle witaj :) mówisz o obawach.. Ja juz w pierwszej ciąży to przechodziłam.. mianowicie bardzo martwiłam się o zdrowie dziecka i teraz też mi się to nasila...:-( ciągle myślę czy wszystko ok, trudno się cieszyć w tego szczególnego stanu gdy z tyłu głowy nachodzą takie obawy. Tym bardziej gdy w mojej najbliższej rodzinie urodziło się dzieciątko z mukowiscydozą.. ech jakoś trzeba przetrwać te 9m-c

magdus92witaj, melduj się tu z wynikami bety :))
 
Witam

Gratuluje wszystkim fasolek.
Ja rowniez dolaczam do was.
2 testy pozytywne i do tego dwie zywe kreski pojawily sie praktycznie od razu, bez czekania.
Termin ok 08.08 ale czekam co wyjdzie z usg bo mam dlugie i niereguralne cykle.
Pierwsza wizyte bede miala 17go grudnia.
Mam juz coreczke grudniowke z 2012. Za 10 dni skonczy 2 lata :-) ciekawe jak zniesie bycie starsza siostra i dzielenie sie mamusia:-p

Druga ciaza ale emocje podobne jak przy pierwszej

Objawow narazie brak, oczywiscie poza brakiem @.
 
Hej dziewczyny! Gratuluję wszystkim nowym mamusiom i trzymam za wszystkie kciuki!

Jestem betka i szczęśliwie doczekałam się 2 kreseczek. Termin mi wychodzi na 9 sierpnia ale pewnie jeszcze się zmieni. Mam już jedną córeczkę, w lutym skończy 2 latka, mamy podobną sytuację cinamona :-D Ciekawa jestem jak dziewczynki zareagują na rodzeństwo :-D
Pozdrawiam Was.
 
Hej,

właśnie umówiłam się na wizytę 19.12. To będzie skończony 6tc + 3 dni, mam nadzieję, że zobaczę już serduszko. Jak myślicie?

Dziewczyny wiadomo, że każda z nas ma w sobie cień niepokoju i że nawiedzają nas czarne myśli. Ale musimy myśleć pozytywnie i tego się trzymajmy!! Bo w psychiatryku do tego 9 miesiąca wylądujemy ;]
 
Ja wlasnie robie bete, zeby wiedziec w ktorym tyg dokladnie jestem. I wlasnie pojde w 6 tyg bo w poprzedniej ciazy wlasnie wtedy bylo juz widac serducho :) takze Muffi, idz wtedy, wczesniej po prostu nic nie zobaczysz :p
 
reklama
Muffi ja tez ide na wizyte w 6+3 i tez mam nadzieje ze bedzie juz widac serduszko. Gdybym mogla to poczekala bym do skoczonego 7 tyg ale wyjezdzam na swieta do polski ( mieszkam w hiszpanii) i nie mam jak isc pozniej
 
Do góry