reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Akuku jeszcze nie byłam na tej sesji, trzeba wypełnić formularz online i fotograf się z.tobą telefonicznie skontaktuje w.ciągu 2 dni chyba.. Tylko właśnie jestem ciekawa gdzie ta sesja by była..jak daleko musiałabym jechać. Chyba ze w domu robią?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Haha Akuku jak ja Cie rozumiem. Ja moja ostatnio o 23:30 kapalam tak dlugo spala a nie chcialam jej budzic. A bylam przygotowana na 20!!
Sprobuje z tym kocykiem ale ona strasznie nie lubi ciepla. Na dworze jak kazdy dziec poubierany w dlugie gacie o kaftaniki z dlugim tak moja w samych bodziakach bo inaczej nerwy.
Chyba swieze powietrze bo bujanie w domu jej nie rusza. Musze kanape wyniesc z balkonu i bedziemy dzialac poki cieplo. Narazie spi w wozku od 11. Zeby sie tylko nie nauczyla bo pozniej lozeczko bedzie be
 
Hej

Ale mam dzien od rana, uffff...
Mlody prawie caly czas marudzi albo placze. Ja juz nie wiem czy to brzuszek czy to cos innego.
Do tego nie wiem czy nie ma refluksu bo naprawde ulewa mi sporo i czasem nawet ze 30 min po jedzeniu czy wiecej.
Wiecie cos o refluksie?

Na szczescie uspokaja sie w nosidle wiec go z rana juz dwa razy nosilam. Przysypiani jest spokojny.
Podczas obiadu tez placzek wiec go w koncu obwinelam, wcisnelam smoka na sile i sie uspokoil i dzieki temu moglam obiad zjesc.
Na szczescie zasnal na drzemke w podobnym czasie co Maja[emoji3]
A ja pod prysznic wskoczylam sie zrelaksowac i glowe umyc.

Zazwyczaj poobiednia drzemke ma dluzsza. Ok 2,5-3 godziny. Oby teraz tez tak bylo.

Normalnie dom wariatow dzisiaj. Az dziwne ze nawet niezle funkcjonuje...
 
Ala ladnie dzis spu a mi cycki pekaja..
Wczoraj jadła zdecydowanie czesciej..

Jejku jak ja sie sle czuje sprobuje sie przespac..
 
reklama
Blerka ja jeszcze nie daję i mam w sumie dylemat bo moja mama twierdzi, że skoro ssie piąstkę lub palce to lepiej żeby jednak to był smoczek bo sobie łapki zdeformuje. Jak sądzicie?
 
Do góry