reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

witaam sie i ja ..
Cokies mialam noc tak samo do bani jak Ty kolejna z rzedu juz nie licze na to ze sie wyspie do porodu;/
Anka to zupelnie normlanie ze tylko kg nie masz co sie schizowac.. zakladam ze to moze Ty nastepna urodzisz;-)
Dominic dzielna jestes i taka prawda a ze placzliwa no heloo emocje puszczaja musza gdzies wyjsc lepiej ze w taki a nie inny sposob a synus da rade nic sie nie martw!!!!:-)
Ja wczoraJ bylam na gimnastyce I CO SAMA choc maz w dmu przed wyjsciem tlko uslyszalam chcesz zebym z Toba jechal czy nie musze wiec na odczenego powiedzialam ze nie bo wiedzialam ze mu sie nie chce a to gimnastka byla co robic ww trakccie porodu jaka role maz pelni jak ma mi pomoc, sama ze wszytskich cwiczylam z krzeslem inni z mezami bylam taka :wściekła/y:i rozzalona ze moj maz wolal sobie na kompie siedziec i odpoczyac po pracy:-(eh nie ma co jest tyko jeden plus ze sama sobie poradze jak on nie bedzie mogl byc przzy porodzie i wiem co ja mam robic...
 
reklama
Im blizej tym bardziej zaczynam schizowac. Teraz mniej jem bo przez te upaly nie dam rady "pachac" w siebie co wczesniej

Sagaa ja w pon jade do szpitala do Wawy na kontrol i z racji 250km od domku dr powiedziala ze raczej mnie zostawia i w ciagu paru dni zrobia mi badania i bedzie rozwiazanie.
 
Ostatnia edycja:
WITAM KOBITKI Z RANA :-) matko nareszcie dziś trochę lepiej spałam bo wczoraj masakra ,już siedzę z umytą łepetynką zostało mi tylko prostowanie włosków ,makijażyk i będę laska :-D
dominic -witaj kochana ponownie -trzymam kciukaski mocno zaciśnięte aby Dominiś szybko wrócił do domku.DUŻO ZDRÓWKA DLA MALUCHA A DLA RODZICÓW WYTRWAŁOŚCI .
aankaa84-ja jestem w 37 tyg i 6 dniu i tez mi czop jeszcze nie wypadł .Z Wiką wypadł mi 2 tyg.przed porodem a urodziłam ją między 39-40 tyg. ale na to nie ma reguły i tak jak mucha pisze można tego nie zauważyć choć w moim przypadku nie ma takiej opcji jestem zbyt skrupulatna jeśli chodzi o wyjścia do toalety zawsze dokładnie sprawdzam papierek i każdą podejrzaną kropkę zauważę:-D
cokies-współczuję bezsenności kochana mam to samo co 2-3 nockę śpię tylko po 3 godź. -obłęd jakiś:-(
 
Hej okrąglaki:D
Dzisiaj tak ciężko mi się było w nocy przekręcać. Tak mnie brzuch ciągną. Bolało okrutnie. Trochę jestem niedospana. Dzisiaj w krk nie ma słoneczka z 35 zrobiło się 17 stopni.
Sagga-ooo to smutno, że byłaś sama i że mąż nie uczestniczył z Tobą w tych zajęciach. Szkoda, że nie powiedziałaś mu jak ci zależy. Może szczera rozmowa o swoich oczekiwaniach by coś pomogła. Nie wiem, nie chcę się mądrzyć bo nie wiem jakie między wami są relacje. Z doświadczenia wiem, że faceci to mało domyślny naród :) Pocieszaj się, że jak przyjdzie do porodu to instynktownie będzie wiedział co robić by ci pomóc:)
 
Hej kochane :)
DOMINIC - kochana jak dobrze ze jestes :) Dominik jest przesliczny i silny, ale rozumiem ze sie bioisz i placzesz, wszystklie mocno trzymamy kciuki i tulimy Was mocno :*
aankaa - bedziemy chyba w podobnych terminach rodzic bo ja tez obstawiam przyszly tydzien :)
My juz nerwowi przed wizyta, chyba sobie zadzwonie czy moge przyjechac wczesniej do poloznej na ktg bo cos brzuch mi sie stawia od wczoraj. Ciekawe czy bede jeszcze w weekend w domu czy juz dzis lub jutro bede jechac do szpitala. Ja tez sie najbardziej martwie o mlodego. Takie mam glupie mysli, ze teraz w ciazy nie mial ze mnie wielkiego pozytku bo mama wiecznie albo spi albo zle sie czuje, ani na spacer pojsc ani nic. A potem juz nie bedzie jedynakiem (tlumacze mu to ale nie wiem czy rozumie - szczerze wątpie). Rozpiske lekow mu napisalam. B. wie co i jak, moja mama tez mniej wiecej - ale i tak sie martwie.
Milego dnia (u nas dzis chlodek i leje - a mi z tym dobrze :-D)
 
wiecie co babeczki ja to już śmieję się sama z siebie od początku ciąża zagrożona ,leżenie ,szyjka 1 cm. i myślałam ,że urodzę jako pierwsza a tu skubana szyjka trzyma jak cholera ja w 38 tyg. i nadal w 2 paku :-) mimo ,że rozwarcie od jakiegoś czasu na 1cm. szyjka wydłużyła się do 1,5 cm. i coś mi się wydaje ,że dotrwam spokojnie do terminu cc :tak:-ale numer,tego to ja się nie spodziewałam ale w sumie to się cieszę ,bo młody będzie donoszony a dla niego każdy kolejny dzionek w brzuchu to same dobro:tak:.
Każdej z nas życzę donoszenia do tego bezpiecznego terminu :-)
 
To i ja się witam.

Cookies też o 3 nie spałam, szalałam z laktatorem.
Aankaa84 leżała ze mną dziewczyna, której czop odszedł na 1 dzień przed porodem więc nie martw się, wagą też.
Saga mój też na szkole nie był ani razu ale jak będzie poród to wierz mi, będzie nie tylko zjadał paznokcie ale i całe palce i będzie przy Tobie;-)
To co, inka w jedną dłoń, laktator w drugą i jadę z barem mlecznym. Miłego dnia Kobietki.
 
Hej okrąglaki:D
Dzisiaj tak ciężko mi się było w nocy przekręcać. Tak mnie brzuch ciągną. Bolało okrutnie. Trochę jestem niedospana. Dzisiaj w krk nie ma słoneczka z 35 zrobiło się 17 stopni.
Sagga-ooo to smutno, że byłaś sama i że mąż nie uczestniczył z Tobą w tych zajęciach. Szkoda, że nie powiedziałaś mu jak ci zależy. Może szczera rozmowa o swoich oczekiwaniach by coś pomogła. Nie wiem, nie chcę się mądrzyć bo nie wiem jakie między wami są relacje. Z doświadczenia wiem, że faceci to mało domyślny naród :) Pocieszaj się, że jak przyjdzie do porodu to instynktownie będzie wiedział co robić by ci pomóc:)
AKutan dzieki...na wczesniejsze spotkania jechal ze mna bez dwoch zdan nawet nie musialam pytac a teraz zapytal jakby czekal tylko na ta odpowiedz nie nie musisz.. dobrze mnie zna widzial ze mnie to nie pasi ze mogl wsiasc w auto i jechac ze mna ale po co lepiej zostac w domu i udawac jakim sie jest zmeczonym po pracy do tego nalozylo mi sie kilka problemow wiec nie mam dzis humoru na pogaduchy ide bo musze jakos odreagowac ...
mam nadzieje ze kolezanka juz urodzila?/
 
Ewcia a dlaczego miałabyś już rodzić? nie za wcześnie?

sagaa im to trzeba prosto z mostu. Chociaż wtedy i tak też nie rozumieją:wściekła/y:

ja też nie mogę spać w nocy.... uroki ciąży....
 
reklama
To i ja się witam.

Cookies też o 3 nie spałam, szalałam z laktatorem.
oj kurcze przez dłuzszą chwile zastanawiałam się po co to robiłaś i nawet byłam zdziwiona hahaha ale ze mnie gapa widać szare komórki wyłączyły się:-D

a ja ci idzie laktacja?

sagaa-pchełko, nie przejmuj się choć rozumiem twój żal, idź na jakieś zakupy to od razu humor się poprawi
 
Do góry