reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

oby tak dalej szuszu - ma przestac leciec a ty masz sie jeszcze trzymac...
kurde poogladalam sobie wasze zdjecia i az mi sie smutno zrobilo, ja tez chce takie ladne ....
 
reklama
Maggie, ktg trwa od 30min w górę, no chyba że coś się dzieje to krócej.

testowałam i na wkładce czysto, także czekam spokojnie do jutra;-)
 
sylvi gratuluję synusia! My też czekamy na Igorka, dużo zdrówka i szybkiego powrotu do domu !!:tak:

Ale tu gorąco dziś:-)

szuszu mam nadzieję, że wody się nie pokażą, ale wystraszyłaś mnie mówiąc, że nie rozróżniłabyś ich od zwykłej wydzieliny !!:baffled::szok: Ja mam czasem tak strasznie mokro...

mucha
jak sytuacja? ktg chyba różnie- ja miałam ok 30 min.

ewa
czekamy na wieści od Ciebie, bo coś czuję, że to już niedługo;-)
 
szuszu- dobrze że wód jakoś nie przbyło...choć faktycznie pewnie dałaś nam teraz do myslenia czy wilgoc w majtakch to wody czy nie wody...

Ciekawe jak tam mucha ??

Uaktulaniłam też liste maluszków na świecie jakby któras chciała zajrzec :)
 
ja sie nie bede wyscigowac bo tu sie cuda dzieja ostatnio i te co mialy najdluzej w ciazy chodzic juz w tej ciazy nie sa:szok: :-D masakra mnie to przeraza, u mnie dzis spokoj na szczescie:-) oczywiscie poza wysokim cisnieniem i mega wielkimi stopami.
szuszu - uff - mowilam zeby bez naglych zwrotow akcji mi tu :wściekła/y::-D
mucha - tylko nie gadaj ze urodzilas bo chyba padne na zawal
 
Szuszu :szok: ale nam strachu napedziłas, a co do snu to masz jeszcze tydzień, więc czekaj spokojnie :-) moj gin mi powiedzial, że moge urodzic w 36-tym tygodniu i bedzie dziecko donoszone.
Mucha, trzymam kciuki, obyś jeszcze wróciła do nas w dwupacku.
Tylko na chwile człowiek odejdzie od kompa, a tu taki szok :-( i jak tu nie rodzić przy Was??
 
To jednak chyba wody, zaraz po testowaniu poczułam że coś poleciało, poszłam sprawdzić i wybarwiło się na zielono..:confused:
I naprawdę nie jestem w stanie tego odróżnić od zwykłej wydzieliny..
Pojadę jutro na IP, ale w szpitalu nie dam się zostawić:tak:
Mucha, zaciskaj giry:-D
Mam już dość tych huśtawek, wolałabym żeby płyn się mylił, bo jak nie to pewnie 27.07 będę już po CC:szok:
 
reklama
Do góry