reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Karolinka- lepiej nas nadrób bo przez te 2 dni duuuuzo sie działo i jeszcze przeoczysz pojawienie sie dwóch maluszków na świecie:)
 
reklama
U mnie do dupy. Jestem jak tykająca bomba zegarowa - doprowadzić mnie do wrzenia, a zaraz potem do łez to żadna sztuka. Dobrze, że mąż działa na mnie jeszcze kojąco, a nie na odwrót bo bym chyba oszalała.

mam tak samo :dry:

Mąż też dostał powera i kończy zbijać drewniany taras:)

wreszcie !!

Mam taki syf i sajgon w mieszkaniu! Malowanie w pełni! JEEEJ w końcu i ja się doczekałam! [...] ile można siedzieć bezczynnie?
Gratulacje.. ! Ja już wychodzę na prostą..jakieś tam listewki i inne pierdoły zostały a co do siedzenia się zgadzam !! :-D:-D

Dominik jest już na świecie !!!!!!!!!!:tak:

"...Waga 1105 gram, dł 36 cm, urodzony 11.15, 6,77 punktów, zdążyłam dac mu buziaka w główke, więcej jeszcze nic nie wiem..."

Wystarczy, że mnie chwilę nie było i proszę !!
Gratulacje dominic ! Moja koleżanka Dominika urodziła Marcela w tym samym tygodniu, ważył 1300 g i miałą te same komplikacje co Ty. Widocznie Wasze bąble wolą dojrzewać poza brzuszkiem, Marcel szybko doleciał do 2 kg i opuścił szpital czego i życzę Dominikowi :-)

Cześć dziewczyny!

Około tygodnia mnie nie było a więc jest co opowiadać: w skrócie 6.07 urodziłam przez cc IGORKA 2900g 49cm w 35t3dni
:biggrin2:

no nie ! następna ! :-D:-D:-D gratulacje i trzymam kciuki, żeby Igorek szybko opuścił szpital :-)

dziewczyny od dzis nie oszczedzam sie z niczym chce w koncu urodzic zaczynam smigac na rowerze masowac brodawki jak kazala polozna i czekam az infekcja pusci zeby meza wykorzystac !!!! a co sie bede ciaza donoszona niech sie dzieje co chce:biggrin2:



jesssus przerażasz mnie :-D:-D:-D

Ja mam dzisiaj wizytę, trzymajcie kciuki ;-)


powodzenia!

Ale się "sypiemy" Kochane :biggrin2: jeju!!!!!!!!!!!!! A kiedy ja ??!! :wściekła/y:

Rety ale Wy jesteście wszystkie dziwne :-D:-D:-D:-D ja się nigdzie nie chcę pruć !!! Ja nie jestem jeszcze gotowa !! Nie mam poprasowane, remont nieskończony, w ogóle gdzie? Jak? masakra !!

W ogóle to zwariowałyście, że mi zafundowaliście tyle stron do nadrobienia :wściekła/y::-D
BRY!

Dziś rano jak poszłam z psami do lasu to miałam takie bardzo nieprzyjemne kłucie w środku krocza.. jakby mnie Pindzia szydełkiem kłuła w szyjkę, parę razy, aż się przestraszyłam i szłam do domu tip topami.. macie tak?
Teraz leże i się boję..ale już mnie boli dupa od tego leżenia więc zaraz wstaję i do roboty, syf po psie trzeba sprzątnąć :blink:
 
Marcelina mnie też kłuje i nie wiem co to jest - za tydzień mam wizytę to się zapytam. trwa to krótko bo kilka sekund zaledwie ale boli ! boli tak że na niczym innym sie skupić nie da i nic robić.
 
Ha! Marcelina, agulalula, witajcie w gronie kłutych! Ja mam to co najmniej od miesiąca... Pewnie na coś nam tam maleństwa naciskają, ale odczucie jest takie jak napisała Marcelina - jakby człowiek szydełkiem dostał. Pojawia się toto przy chodzeniu.
 
wolalabym jednak dzis nie urodzic wiec nie wywolujcie wilka z lasu :)
mucha - trzym sie, a twoja siostre to bym mega wysmiala - szybko ja zycie nauczy karmic butelka heh
cookies - przerazil mnie twoj opis :szok: bedzie mi sie snil po nocach - to mnie najbardziej teraz przeraza - ze nie zdaze do szpitala
 
reklama
ja też mam takie kłucia i mam tez rozwarcie, ja mam wrażenie, że wtedy jak tak kłuje to mały mi główką na szyjkę naciska, ale ja się nie znam :p
 
Do góry