reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witajcie :-)
Wczoraj mnie nie było i dużo mam tu do nadrobienia...zaraz poczytam

Dieta chyba pomaga, bo dziś mnie plecki nie bolą :-D:-D:-D I właśnie przed chwilą zaczęło padać....cudowny zapach świeżego powietrza....no i temperatura od razu poszła parę stopni niżej....ekstra :tak: Wreszcie można zacząć żyć :-)
 
reklama
EwaK gratulacje dla mamy super nagroda jej sie trafila:-)
Marcelina to niezły koszt za czesc. Rzeczywiscie lepiej nabyc nową.

A ja mialam sie larwic i odpoczywac, ale kurde nie potrafie:no:. Robie pranie i porzadki w szafie. Przypomnialo mi sie ze musze przeprac w proszku dla dzieci pieluchy tetrowe ktore kupilam no i masz zapuscilam ich pranie potem pojda jeszcze ciuszki i koszula do szpitala, bo wyjelam juz torbe do spakowania do szpitala. Kurde wlasnie stwierdzilam ze sie chyba w nia nie zmieszcze hehehe
 
Ewak, gratulacje dla Mamy. I przestanę rodzić, bo muszę czekać na wyniki kilka godz. ?:-D
Ach, opiekunka temat rzeka (jeszcze to przeczyta - jest stosunkowo, mówiąc wprost wścibska więc wszystko możliwe). Denerwuje mnie głównie to, że 'za nią myślę'. Tzn. 'czy mogłaby Pani zgasić światło w łazience?' (zapomina), 'Czy mogłaby Pani zamknąć drzwi od sypialni?'(zapomina + Li lubi tam robić rozpierduchę), ' Proszę wziąć wodę na spacer dla Li' (zapomina), 'Zapomniała jej Pani ściągnąć butów po spacerze', itd. itp. Naprawdę nie ogarniam tego. Jakby mi ktoś w swoim domu(czy pracodawca) zwrócił 2 raz uwagę, że zapomniałam np. zgasić światła, to byłoby mi mega głupio i na pewno nigdy więcej bym nie zapomniała. A ja codziennie, to samo od 3 miesięcy, jak katarynka, wszystkie powyższe rzeczy mówię...
A to i tak czasami kropla w morzu, niestety.
 
nie mam niestety dzieciatych koleżanek :-(
ja mam tylko jedną i tak mnie drażni rozpuszczaniem dzieciaka że szok :zawstydzona/y:

Marcelinaa, to jeszcze Cię pocieszę, że czekam aż moja pralka się zepsuje (nie tyle co chcę, co jej nie wróżę:-D). To, że chodzi po łazience, to nic. Ale czasami nie załapuje programów(albo te co są obok wskazanego), jak ją wyłączam to pokazuje się wirowanie :-D.
teściowa ma taką i też czeka.. a moja była taka pikna.. cicha.. tyle lat niezawodna.. i dupa..

Marcelina ja sie już tak wycwaniłam ,że na raty kupuję tylko wtedy gdy jest opcja 0% czyli raty bezjakiegokolwiek oprocentowania cena towaru dzielona na ilość rat i żadnych dod.kosztów :biggrin2:napewno jest tak w sklepie
top_logo.gif


tu podaję Ci stronkę możesz sobie nawet znaleźć sklep w swojej okolicy lub zamówić przez neta a dostarczą do sklepu
Do kuchni w RTV EURO AGD

Dzięki, ja na pewno tam pójde, w euro też kupiłam zmywarkę.
Muszę dorwać tego sprzedawcę, żeby mu nogi z dupy powyrywać.
Bo pytałam się go, czy nie mają zmywarki indesita, bo ja mam wszystko tej firmy i wiele lat mi bezawaryjnie służy np. pralka.
A on się mnie pyta, a ile lat ma Pani pralkę?
A ja, że 6- na co on powiedział- to już niedługo.
Więc jak go dorwę to ubiję hehehe

Dla mnie ważne, że mi wniosą ją na 4 piętro za 25 zł i jeszcze zabiorą starą.. pralka waży tyle co chyba słoń afrykański..
Więc lepiej kupić w sklepie a oni wtedy wysyłają samochód prosto do Ciebie z magazynu głównego..ale zaraz popatrzę na stronie co tam w ogóle mają..

Kochane moje :)
Chcialam Wam serdecznie podziękować za głosy na moją mamę :biggrin2::biggrin2::biggrin2: Zajela w konkursie 2 miejsce i wygrała weekend w SPA:biggrin2:
Marcelina - współczuje syfu i zepsutej pralki, a mi jakby ktos tak przyszedl bladym świtem bez ostrzezenia to bym pewnie nawet nie dowlokła się do domofonu :-D

Ewa- gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A co do domofonu to normalnie tez nie otwieram, ale mąż czeka na jakieś badziewie z allegro, więc łaskawie wstałam bo to mógł być kurier.
 
mucha - hihi powiedza ci odrazu ze zdala Pani na 5 powodzenia i do widzenia. A z ta opiekunką to niezly cyrk, nie wiem czy mialabym zaufanie do takiej pani. U mnie przy mlodym trzeba pamietac czego nie moze jesc, kiedy leki i wogole. A jak ona nie pamieta o tym zeby zgasic swiatlo... A z tego co pisalas to ona ma sie dwójka Twoich zajmowac - to mam obawy czy ogarnie sytuacje (ja sama nie wiem czy ogarne:-D)
 
Ewak, spróbuję nalegać na podanie wyniku od razu - 1. nie chce mi się czekać :-D, 2. Jak sobie myślę, że ma dać jej obiad to mi słabo :-D. Co do tego, że ma zostać z dwójką.. Zmieniłam decyzję (nie pisałam?). Będę najwyżej jeść suchary, ale zostaję z dziećmi aż Tymon skończy 1,5 roku. Potem dam do zaufanego przedszkola dwójkę, i wrócę do pracy. Może spróbuję <jeśli starczy mi sił, energii i CZASU> pracować choć trochę w domu. Poza tym.. mamy z mężem pomysł na kolejny biznesik - i mam nadzieję, że się uda.
 
reklama
he he witam i u tu
gratki EWA dla MAMUSI!

MUCHA chyba ta Twoja opiekunka jednak troche lewa...

TAYCIA ale Ty masz sny, i to m.innymi moja wina ma byc? super!

kurde tez reszty nie pamietam..TONYA zarazilas mnie demencja!
 
Do góry