reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Milego dnia mimo wszystko.
My dzis tylko na podworko do piskownicy bo juz niestety na dluzsze dystanse nie daje rady. Nie mam pojecia co bedzie za miesiac, ale coz... wszystko dla Nadii
 
reklama
I ja się witam:tak:

Dziś zimniej, wieje wiatr.

Monila, myślami jestem z Wami:tak:

Dla reszty dziewczynek dużo spokoju bez rewolucji żołądkowych. Trzymajcie się Wszystkie:tak:
 
Mi jest cały czas tak smutno,że nawet nie chce mi się nic komentować... :-:)-( Monila - myślami jesteśmy z Tobą! bądźcie dzielni :-:)-:)-(
 
chciałam sie tylko kochane z Wami przywitać nie mam siły pisać ,nastrój widzę u mnie taki sam jak u Was -myśli ciągle krążą wokół Monilli i małego Karolka -ach jakie życie jest niesprawiedliwe:-(
 
hej
ja na chwilke tylko, bo ostatni dzien z mwzem pozniej dwa tyg w samotnosci, wiec korzystam z kazdej chwili
dzis mezu gotuje- a ja odpoczywam :-)
za ok 20 min bede zjadac obiadek
jutro powinnam byc dluzej na forum... do juterka
milego nia wszystkim, zdrowka, wszystkiego dobrego
papap
 
witam
wpadłam na chwile aby was nadrobić od piątku a tu takie przykre wieści....

MONILA łączę się w bólu i wyrazy współczucia, musicie być silni a dacie rade /wiem zadne słowa teraz nie maja znaczenia/
a Wasz Aniołek niech spi w spokoju i czuwa nad Wami.....
[*]


zycie jest niesprawiedliwe....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry