reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
hej kochane :)
Podlanczam sie do terminu moj gin powiedzial ze z koncem lipca bedziemy ciac :) wg OM byl 09.08.
ankaaa - zycze sily i wytrwalosci, oby udalo sie wyleczyc synka jak najszybciej :**
Ja mam dzis wizyte wieczorem - cos mam stresa jak nigdy bo moja ciagla infekcja chyba sie zaostrzyla przez ten antybiotyk, ktory biore - mam nadzieje ze nie kaze sie klasc do szpitala bo ja teraz nie mam czasu:zawstydzona/y: (kilka wizyt z mlodym po lekarzach)
 
Czesc Dziewczyny. powrocilam po dluugiej przerwie, nie dalam rady nic robic tylko spalam i spalam wiec jak sie domyslacie wizyta w wawie niestety nie byla udana dla nas :(( malenstwo ma problemy i u nich doszly jeszcze inne sprawy nie tylko te z pecherzem i ptaszakiem. Jestem wsciekla na lek ktorzy mnie prowadzili. Musimy jakos dac rade przede wszytskim ja musze przeczekac jeszcze conajmniej do 20 bo mam wizyte w wawie i mozliwe ze zostane juz do poradu :(( a 15 mamy miec wyniki z kario....... cos tam pisze na tym watku bo juz tak zaczelam i skonczze tutaj.
Zycze udanego dzionka
Nie przeczytalma wszystkich watkow wiec narazie nie odnosze sie do nich

Aniu, tak jak piszesz - musicie dać radę. I dacie. Jesteśmy z Wami całym sercem!!!!

Na forum jest parę dziewczyn z Wawy, więc w razie pojawienia się jakichkolwiek tematów, w których będziemy mogły Ci pomóc dawaj znać.
 
Aniu- trzymaj się, jesteśmy z Tobą.
Patrzę, że z sierpniówek zrobiły się lipcówki :)

A u mnie właśnie burza przeszła i chłodniej się zrobiło... a teraz relaksik i wcinanie truskaweczek
 
ANIA trzymam mocno kciukasy za Was

Oli jak już kiedyś wspominałam, ja to z Tobą w zawody nie idę:-) Stawiam na Ciebie, że Ty rozwiążesz worek pierwsza i potem się wszystkie posypiemy:-D
No na bycie pierwszą sierpniówką to już nie mam szans :-D, i oby do tego 38 tyg

Chociaż ja już nie mam sił. Odwołuję dziś moje uwielbienie dla upałów - dziś mam już dość
 
Aniu, i mi przykro bardzo, ale dacie radę. Mam nadzieję, że wady Twojego synka sa w 100%do zoperowania. Trzymam kciuki.
Własnie przegladałam "stare" fora na ktorych bywalam i bywam i tam juz sie pojawily lutowe mamusie :szok: ale ten czas leci.
Pozarłam chyba ze dwa kilo truskawek i az sie boje by mnie nie uczulily, bo tak czasem mi sie dzieje, ale byly tak pyszne, slodziutkie, ze jeszcze w tym roku takich nie mialam.
 
Aankaa84 i ja dołączam się z kciukami, zaciskam z całych sił. Mam nadzieję, że wszystkie wady są uleczalne i że Twój maluszek wróci do zdrowia. Wszystkie Wam tego życzymy i kibicujemy.
 
reklama
szuszu- nie strasz ze z tym uciskiem bedzie gorzej...ja juz mam obway przed samotnymi wpadami na misato czy spacerami bo jak mnie nagle przytyka to tylko polozenie sie plackiem pomaga mi sie z powrotem dotlenic:/ Dziwne to bo niby oddycham normalnie a wrazenie jakby tylko połowa tlenu docierała do organizmu :(
ankaa- trzymaj sie dzielnie!!! Przykro mi ze takie wady wyszly dopiero teraz ale mam nadzieje ze da sie wszystko wyleczyc
Oli- ja tez mysle ze ty rozpoczniesz serie sierpniowych porodow. ja mam termin na 14-stego ale od 1-szego zaczniemy wspomagac opuszczanie brzuszka przez Mikołaja...tak czy siak planuje pozostac 100%sierpniowka :)

Widze ze w Krk burza..ciekawe w ktora strone PL pojdzie??


aaaa...musze sie pochwalic. Dzis z P. mamy mala rocznice-10lat jako para :p No i mnie zaskoczył, bo choc on w stolicy to przyslal w tajemnicy swojego brata z bukietem róż :) Oczywisice przypomnialm mu ze dzis taki a nie inny dzien bo przeciez nie musi pamietac takich dat, wystarczy ze ciezko mu idzie z data slubu ale docenaiam bardzo ze pomysla:D
 
Do góry