reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
mal-gosia ja 12/03 miałam 5kg na plusie. Teraz to aż się boję co będzie:( Ale w końcu wyszedł mi brzuch i wyglądam jak ciężarówka a nie jak gruba baba:)

Pflaume życzę poprawy humoru....
Wiecie co? ja to czasami mam wrażenie,że faceci nie mają mózgu... mój tez mi tak wczoraj ciśnienie podniósł ,że szok!
 
Witam kochane
Ja tez juz ok 5 kg do przodu i to tak 1,5 tyg temu bylo. Teraz zaczyna mi wychodzić brzuszek, wiec pewnie idzie jeszce troche, narazie nie mysle o kilogramach:tak:, wazne by dzidzi bylo dobrze i by sie rozwijała:-)
Tonya mnie cieszy ze wlaśnie te przepisy odnośnie macierzyńskiego są tak interpretowane jak mowilam, czyli mamy same plusy rodzenia w sierpniu ;), bedziemy dlużej z maleństwami
A tak wiosennie z mojego ogrodka ;)
dsc08006u.jpg
 
hej dziewczyny posyłam dzisiaj dużo słonka i uśmiechu:)

ja też jestem za zamkniętym forum, chętnie się przyłącze

Monilą też się niepokoję i też sobie tłumacze ze może nie ma dostępu do kompa..

ja od początku ciąży przytyłam jak na razie 5,5kg

wczoraj wybrałam się na rower jazda spacerowa spokojna:) cudnie było

heh i jak to moja kumpela mawia w kryzysowych momentach z facetami:

"wszystkich chłopów do wora a wór do jeziora" :-D:-D:-D

zawsze jej pomaga heheh

biedroneczka-cudne kwiatuszki:)
 
Witam się,
dzisiaj pochmurno i deszczowo, gdzie te moje upragnione słoneczko poszło?
Co do kg to u mnie 4,5 kg z czego te ostatnie 2,5 w ciągu ostatniego miesiąca. Boje się, że będę się turlać pod koniec ciąży a nie chodzić :) A jeszcze ten ból w krzyżu, echhh.

Sagaa31- niesamowite, naszym 2 typem na imię dla chłopca był właśnie Aleksander, dopóki nie uświadomiłam sobie, że się zdrabnia Olek właśnie.

Maggie78- mieszkam prawie tuż pod tabliczką koniec krk:) Opatkowice:D
 
akutan ja tez krk południe całe zycie:) a od 2 lat mieszkam w okolicach Myślenic więc tez na Twojej trasie:)

cokies akurat dzisiaj bardzo podoba mi się powiedzenie Twojej kumpeli:)

Kurcze co z tą Monilą....
 
reklama
No wlaśnie co z Monillą juz sie naprawde martwię :(
Malgosiu no rzeczywiscie troche siedze teraz na dzialce, poki jeszcze nie jestem bardzo okragla chce cos posadzic itp, wczoraj ogarnelam w truskawkach, wsadzilam frezje i posadzilam cebulki-dymnki, w weekend pewnie posieje rzodkiewki, salatę, itp. Troche do zrobienia jest ;))
 
Do góry