reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

szuszu ja się też tak czuję super, w poprzedniej czułam się koszmarnie, dwie różne ciąże, a dwóch chłopaków :-)
maggielepszy już :-), listy nie należy pokazywać facetowi :-D, oni tego nigdy nie zrozumią.

Oli,a no wlaśnie to że każda ciąża inna też słyszałam, ale wiesz robię sobie nadzieję, że synek będzie;-)
 
reklama
Nie ma szans na zrozumienie:) Mój powiedział ,że po porodzie pojedziemy do tesco i wszystko kupimy:) No comments:)

Ale jajo, niech się cieszy, że nie musi pomnożyć tej listy razy np 4
band.gif
, :-D :-D
Ja kupowałam co miesiąc po kilka rzeczy i nawet się nie zorientował, a zdziwiony był że 6 tyś wyprawka kosztowała jak z koleżanką tu kiedyś na ten temat rozmawiałam ;-)
 
Ostatnia edycja:
Widzę,że w ogóle nie ma sensu z nim na ten temat dyskutować:) Też zacznę powoli wszystko sama kupować:)
Muszę w końcu przejrzeć te kilka pudeł od siostry, bo leży ich trochę w piwnicy:)
 
ja miałam taki patent..
miałam listę podobną do Oli w excelu, podzieloną na poszczególne kategorie typu: ubranka, akcesoria do spania, kąpieli/pielęgnacji, porodówka itp. Każdy miesiąc to była kolejna kategoria na której się skupiałam(przekonując, że mniej odczujemy wydatki), sprawdzałam ceny w sklepach, potem na allegro i mówiłam mężowi o ile TANIEJ wyjdzie jak zamówimy i jaka to super okazja:). Zapisałam też teoretyczne- orientacyjne ceny, a potem te, które faktycznie miały miejsce i starałam się zmieścić w budżecie jaki sobie narzuciłam, żeby mąż czuł, że nie przekroczę pewnego progu. Dał mi wtedy już po pierwszym miesiącu wolną rękę. Dzięki temu teraz też ma do mnie zaufanie;). Wspólnie wybieraliśmy kolory, i.. wilk syty i owca cała;)
 
a ja bym mogla poprosic o wglad do takiej listy bo jak ide do sklepu i wlaze na dzialy dzieciece to niestety pustka w glowie jak narazie mam tylko ciuszki a lista dobra rzecz
 
Witam z rana:-) ehh no i gdzie ta wiosna?? gdzie te nasze śliczne słoneczko.... u mnie ciągle pada i wiatr :wściekła/y: dzis korzystam z tego ze mężuś ma prace dopiero na 10 wiec to on poleci do piekarni po pieczywo i po małe zakupy ja nie zamierzam dziś nigdzie wychodzić :-D


Oli kochana jak tam humorek ??
 
reklama
Dzień dobry :-)
Humorek dziś poprawiony. Zaraz idę młodego do przedszkola zawieść :-), też wstąpię do piekarni po drodze, a potem hmmmm .... zobaczymy
 
Do góry