reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Doriq taki wymęczony to sobie pospał :)

Z tym spaniem, brutalne troche ale dzisiaj położyliśmy Kubusia do łóżeczka i sobie tam pojęczał i stękał a my jedliśmy obiad i w końcu zasnął i spał 1,5 godziny a tak to ani 30 minut w ciągu całego dnia nie chciał spać!
 
reklama
doriq no niby tak :-) mojemu synkowi wyszedł jak miał 9mies :)
taka j jak pojeczal i stękal to pół biedy gorzej jakby się zanosił płaczem jak moja :(
 
a moj spioszek spal od 12.30 do 15, zjadl kolo 16 i bawil sie ssajac kciuk, ok 17 zaczal zasypiac w bujaczku wiec dalam go do lozeczka i zasnal z kciukiem w buzi, a najlepsze ze nie dal sobie go wyciagnac bo za kazdym razem gdy pomalu ciagnelam zaczynal go ssac, ale udalo sie po kilku probach, coraz czesciej pcha kciuk do buzi i ssie a najabrdziej wieczorem, smoka nie chce bo wypluwa, i co tu z nim robic?
 
Doriq nie mialam problemow z tarczycza i po ciazy tez nic nie mam.Basia uzywalam bio oil w ciazy i bardzo go lubilam,a to ze mam sklonnosci do rozstepow wiec bardzo sie balam ze bede ich miala wiecej, dopiero po ciazy przy pepku mi kilka wyszlo ale sa malo widoczne. My Doriq ja mam 20-23 stopni w domu i maly ma bodziaki na dlugi rekaw, spodnie i skarpetki, chociaz czesto ma bodziacki na krotki rekaw, jakas koszule na to i polbodziaki, ale jak sie zrobi chlodniej, bo w zime mamy 18 stopni zaczne go ciut cieplej ubierac. Moja siostra ma 23-25 stopni w domu i malego ubiera w bodziaki na krotki rekaw i polspiochy i maly jest zadowolony ;-)
 
Witajcie
U mnie wlosy wypadają na potege jesli dalej tak bedzie to chyba bede musiała je ostrzyc.Odnosnie wyrzynania się zebów to odstepstwa napewno są od reguly mojej starszej 1 zab wyszedł jak miała 9 m.

doriq zazdroszcze ci tego basenu u mnie w miejscowosci niestety nie mam, ale wybieram się do siostry i chce pójsć z leną na takie zajecia dla niemowlaków.

Taka j jesli mały tylko sobie pomarudzil to mu sie nic nie stało :-)

A moje malutkie dziecko chyba juz ma w miare uregulowany dzień a przynajmniej wieczór dosłownie o 19 to ona już pada dzisiaj juz śpi .:tak:
 
dobry wieczór! mój Kajtuś też już śpi, mam wolne do 3! Zmęczona jestem wyjątkowo, mój mąż miał dzisiaj imieniny i mieliśmy gości, na szczęście nie siedzieli długo. Pojedliśmy rogali Marcińskich no i znów z odchudzania nici.
Używałam Bio oil w ciąży i na brzuchu nie mam ani jednego rozstępu, no ale niestety płaski nie jest...
jutro cały dzień sama jestem od rana do nocy, już mi smutno...
spokojnej nocy dla Was i dzieci!
 
Ja smarowałam się elancylem ale przyznam, że tak raz na 2 dni od chyba 5 czy 6 miesiąca, jakoś się tym nie przejmowałam bardzo bo po pierwszej ciąży nie wyszedł mi ani 1 rozstęp i teraz też się udało. W ciąży przytyłam tak sobie bo 9kg, teraz już brzuch jest jak sprzed ciąży tylko mam wrażenie, że w biodrach mam jeszcze ze 2-3cm więcej, mam nadzieję, że to też zejdzie, było więcej bo po spodniach widzę i zeszło i liczę na więcej :)
 
Ja mialam ogromny brzuch, i 2 tyg przed porodem pojawilo sie pelno malutkich rozstepow, teraz je widac ale jak sie troszeczke skore naciagnie to sa praktycznie niewidoczne. Moj problem to ciemna krecha i ciemny pepek, mam nadzieiej ze niedlugo to zniknie

taka j zazdroszcze, ja tez myslalam ze mi sie upiecze ale dziecko na 4 kg zrobilo swoje
 
hejka..
moja spi od 19, dzis spala tak: obudzila sie o 6:30, potem drzemka od 8:30 do 9:30, druga drzemka od 11do 11:30, od 12 do 14spacer caly przespany, od 17do 17:30 drzemka i o 19 spanie na noc.

Ja tez uzywalam biooil i nie widze efektow.. rozstepy mialam straszne, ale same po 3 miesiacach zbladly i juz tak sie nie rzucaja w oczy.. przyzwyczailam sie do nich :)

doriq ja w ciazy mialam niedoczynnosc, bralam euthyrox, po ciazy zrobilam tsh, ft4 i ft3 i tsh mi wskazalo nadczynnosc, a te wskazniki wyszly w normie, wybieram sie z tymi badaniami do endo, ale juz tak sie wybieram i wybieram i nie moge trafic... nie mam zadnych objawow nadczynnosci.

Starszakowi zabek wyszedl jakos w 7 miesiacu, a do teraz ani jeden nie wypadl i nawet sie nie rusza... juz przezywa, ze mu nigdy nie wypadna i nie odwiedzi go wrozka zebuszka, bo koledzy juz dawno szczerbaci ;)

Ewelinka slodkie z tym kciukiem, moja tez zasysa, ale najmniejszy paluszek, nie wiem, jak jej sie to udaje:sorry:ale smoczka tez ciagnie.

dorig moja tez nie lubi zmian otoczenia, w domu jest najspokojniejsza, a gdzies w gosciach(nawet przy wzglednej ciszy) jest niespokojna, trudno jej usnac i generalnie tylko na raczkach eh..mam nadzieje, ze wyrosnie...
 
reklama
U mnie miała tak, że się budziła około 12 w nocy na jedzenie potem koło 3 nad ranem i już ją brałam do siebie do łóżeczka do spania to zasypiała od razu, dziecko lubi czuć obecność mamy. :-) to bardzo ważne
 
Do góry