reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Zzadroszcze Wam, ze dzieci tak ida spac po tym wieczornym jedzeniu, u mnie nie ma zadnej regularności, nie potrafię mu takiego czegoś ustawić, on nie pójdzie spać wieczorem i koniec jak nie chce, nie ma mowy, żeby go zmusić :(

Ewelinko nie pomoge bo na cale szczescie po obu porodach skora od razu mi sie praktycznie wchłonęła, teraz może z miesiac trwało do stanu pierwotnego.
 
reklama
taka j. moj urodzil sie juz jako zarlok, wiec druga butla mu nie grozna :zawstydzona/y: na dziendobry wszystkie noworodki dostaly po 20-30ml, a moj zzarl 70 :szok: Ogolnie na porodowce bylismy fenomenem, on zarlok, ja z brakiem reakcji jakiejkolwiek przy skurczach co 2 minuty, sobie spokojnie przez telefon gadalam :-)
Maruda dzisiaj spi tylko na rekach, rozwrzeszczal mi sie w markecie, spowrotem szlam z nim na rekach bo w wozku sie siny z nerwow robil :confused2:

ewelinka ja powoli trace nadzieje na to ze moj brzuch wroci do normalnosci :no: ale po znajomych wiem ze mniej wiecej pol roku..
 
Agaulec a starsza ile ma latek ?
Taka j na moją małą po porodzie mówili ze lubi się obżerać hehe do pełna :-p
Ewelinka mi jakiś tłuszcz został czy coś :mad:
Alice dlatego nie wchodzę do żadnych marketów z małą żeby się nie obudziła ..

My dziś kupiliśmy kreacje na chrzest :-)
 
No dobra, czy Wasze dzieci zjadają więcej czy mniej niż 6 razy po 150 ml? Mojemu to jest mało!
 
Madzialenak a ile miał jak się urodził?
Mój miał 2800, teraz 5300 a zjada jak pisałam i to jest mało :(
 
Ewelinka ja ważę mniej niż przed porodem, a z brzuszka to mam taką oponkę ale jest ona nieprzyjemna w dotyku, taki flak ze skóry,fuj :-( Jutro idę na wizytę do mojego gina, zapytam się kiedy mogę zacząć ćwiczyć.

Takaj
u mojego Sebastiana jest problem z wieczornym zaśnięciem, i on i ja się strasznie męczymy, zazwyczaj udaje mu się zasnąć po godz.23 ale były dni że siedziałam z nim do 2 w nocy, z tym, że jak już zaśnie to te bite 6-7 godzin śpi.
 
Taka j miał 4310g jak się urodził, tylko raz mu dałam 120 ml a tak to te 105 ml mu wystarcza, niekiedy dostanie herbatkę lub wodę 50 ml ale to raz dziennie i nie codziennie.
 
reklama
Do góry