reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Malinka1980, jak ma się dziecku nudzić to wszędzie się mu będzie nudzić :). Czy pojedziecie nad morze, czy w góry, czy na działkę :p. Zależy co będziecie robić - czy leżeć cały dzień na plaży, czy zajmować mu czas. Tak mi się wydaje. A ja od środka nocy na nogach, bo 5:30 to dla mnie środek nocy :p. Zaliczyłam już zakupy w Biedronie, mam stado naprawdę fajnych bodziaków i kompletów koszulka+spodenki. Zaczynam dietę, którą wypróbowała moja koleżanka :p, wytrwała, więc i ja muszę wytrwać. Na moje nieszczęście padła mi bateria w wadze i nie mogłam się rano zważyć :/. Ale jest dużo za dużo ;). Życzę miłego dnia i spokojnej pracy :).
 
reklama
Malinka obstawiam, ze nie zamkniecie sie w pokoju;) Wszedzie indziej nie bedzie mu sie nudzic, no przynajmniej nie bardziej niz w domu. Ale na plazy plackiem nie da sie polezec;)
Ja na studiach ktores lato cale spedzilam w Miedzywodziu. Cudnie tam bylo, spokojnie,zero tlumow,ale odludnie tez nie. Teraz ponoc to juz nie to samo miejsce, moja siostra byla w tamtym roku i nie poznala wiekszoaci, na pewno nie jest to juz uroczy zakatek.
A ja w gory bym chciala, morza mam dosc. Ale to nie w tym roku niestety.
 
Pojedziemy do Łeby, dzięki Dziewczyny ;-)

Dzag, jakiej jakości są te bodziaki z Biedrony? Też się wybiorę jak tylko Kacpi wstanie :tak:

Wczoraj po południu Kacper został z dziadkiem a my zaliczyliśmy wypad do CH. Kupiłam sobie strój na basen, zaczynamy mam nadzieję od następnego tygodnia.
 
Ostatnia edycja:
Malink1980, według mnie są bardzo fajne. Plusem w stosunku do poprzednich biedronkowych jest to, że są normalne zatrzaski, a nie takie plastikowe jak ostatnio. Kupiłam też słodkie kompleciki z koszulkami polo :D. Według mnie materiał jest całkiem fajny. Zobaczymy jak sprawi się w praniu. No i trzeba będzie pewnie w 40 stopniach prać, bo są naprasowanki na bodziakach :).
 
Ha! Wlasnie wrocilismy z biedrony, tez mamy - 80 i 86, wygladaja na porzadne. Na opakowaniu napisane, zeby w 30 stopniach prac. Kupilismy tez kocyk :tak:
 
wykańczacie mnie z tymi rozmiarami ja kiedyś w zimie kupiłam tam body rozm 74 i leży i czeka :baffled:co za kurdupla mam :confused::baffled:
Lece dziś i też sobie kupię a co :tak:
 
Ja tez mam bodziaki. Ale bylismy po obiedzie i nie bylo juz duzego wyboru. I tylko do rozmiaru 80!!! Wolalabym przyszlosciowo 86, bo juz teraz czasami takie mu zakladam. Ale wzielam jedne 80, bo wygladaly mi na spore. Kusil mnie jeszcze komplecik ze spodenkami, ale stwierdzilam ze koszulek z krotkim i tak mam sporo wiec chyba wiecej mi nie potrzeba, chociaz calkiem ladne byly.
 
reklama
Jaja sobie robicie albo ja bagatelizuję jakiś problem :baffled: poproszę o zdjęcie któregos Tymka w body rozmiar 80. Olka się topi w 74 :szok: przed praniem wygladąją całkiem całkiem u nas był pełen wybór i pełne rozmiarówki.
 
Do góry