reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Apropos urlopów i wakacji. To my tak jak Kakakarolina meta na mazurach jest. Ale ona nie była traktowana jakoś wakacyjnie. Zawsze w wolnej chwili tam jeździmy, na długie weekendy, święta. Spędziliśmy ze 2-3 urlopy na żaglówce własnej, ze względów finansowych, no i dlatego że lubimy pływać. Ale na"wakacje" takie prawdziwe to zawsze gdzieś na południe Europy, z namiotem, bez rezerwacji. Obecnie z oczywistych względów nie jedziemy. Jeszcze za wcześnie. A do hotelu na all inclusiv to mi szkoda kasy (zresztą w tym roku nie ma mowy). Choć to może i jest wyjście dla małego dziecka, wszystko na miejscu, jakieś animacje dla dzieci, bez przemieszczania się robienia kilometrów samochodem. Ale narazie to napewno nie. Jakbym miała możliwość w tym roku to bym pojechała z młodym nad polskie morze choć na tydzień, dwa. Żeby sobie pooddychał jodem.

Boże co za pogoda.

LeRemi jeśli Polska to tropiki, to mój TZ by chyba w UK umarł. On jęczy odkąd go znam, że trzeba się do Barcelony wyprowadzić, to dopiero by się dobrze czuł pogodowo :-)
 
reklama
Ciągle pada, chciałoby się zaśpiewać
Dzag jak przejdzie bunt daj znać, to my wtedy doliczymy sobie miesiąc. U nas na szczęście ten bunt tlko w dzień, ale noce i tak takie sobie, jęczy, kręci się...
My w tym roku polskie morze, choć tęsknię za ciepełkiem. Ja uwielbiam Turcję Egejską. Z jednej stony góry z drgiej morze, ale średnio podoba mi się opcja wakacji z liżącym płytki przy basenie:no:
 
My w tym roku majówka nad polskim morzem (teściowie mieszkają w Koszalinie). Potem kilka dni na Węgrzech(weekend z bożym ciałem),jedziemy z moją mamą więc mam nadzieje,że będzie łatwiej.
Na przełomie czerwca-lipca Litwa i Łotwa :crazy: Jedziemy z M rodzicami,na 2 samochody.Ja jestem przekonana,że to będzie większa męczarnia niż odpoczynek ale to pomysł mojego M więc niech się sam przekona. On uwielbia podróżować ale jeszcze nigdy nie podróżował z małym dzieckiem:no:
 
No to przechwaliłam!! Wczoraj wieczorem 17 stopni a dziś lipa 8,5 - a miało być tak pięknie!
Zaplanowanywyjazd do teściów i długi spacer.W takim razie trzeba nieco zmienić plany może do groty solnej uda mi się M. namówić dzisiaj. Mamy 10 min. drogi samochodem w kleszczowie w solparku. Chcę aby mała nawdychała się jodem!
Miłej niedzieli:) Mam nadzieję że w niektórych zakątkach pl macie lepszą pogodę!
 
Aasi to fakt, taki wyjazd do polski to koszt dobrej wycieszki do cieplych krajow. Ale mi wlasnie chodzi o rodzine, ze wszystkimi sie zobaczyc i spedzic w dobrym towarzysatwie te pare dni.
Mart ja ciagle przeklinam,ze my sie tu wynieslismy. Mieszkalibysmy gdzies kolo londynu albo walia i by bylo fajnie cieplo. A w barcelonie to nie, tam to o 22 jeszcze nie ma czym oddychac;)

Nas tez czeka chyba wyprawa z dzieciakami autem z pl do holandii, jakies 10 godz, ciezko bedzie. Ale z remikiem juz tak kilka razy jechalismy i dalo rade, teraz tez da. Najpierw to musimy auto nabyc wieksze, bo w naszego focusa sie wpakowac na wieeeelki wyjazd? Najwyzej do parku;) Dzis moze pojedziemy ogladac jedno autko,trzeba sie streszczac bo wakacje juz w lipcu.
 
Mam nadzieję że w niektórych zakątkach pl macie lepszą pogodę!

Na Mazurach dziś 8 stopni, rano padało :wściekła/y: W niedzielę wracamy do Pabianic, założę się, że jak tylko wrócimy zaczną się upały. Kurcze, niby tak narzekam na tą pogodę tu, ale jak się zaczynają upały w centralnej Polsce to ledwo dycham, brakuje mi wody, wilgotniejszego powietrza. Chyba nigdy się nie przyzwyczaję :-(
 
O majówce piszecie...dziś mielismy na tydzień do Szklarskiej jechać:-)ae nnadal ospa rządzi..koło środy planujemy wyjść z dziećmi oczywiście jak nie będzie upału. Stropów mają milony:-(

Karolina ja też do zimnej wody nie wejdę!!

Wszystkim urlopowiczom udanego wypoczynku:-)
 
Eh w centrum Polski pogoda tez do bani. Cala noc podalo, rano tez. Teraz nie pada ale jest 9 stopni i strasznie pochmurno. Zaraz przyjada dzieciaki szwagierki i bedziemy wszyscy w chalupie siedziec :-( eh nie tak mialo byc.

My ze wzgledow finansowych i budowlanych na wakacje nigdzie nie jedziemy. Bedziemy siedziec na dzialce bo ruszamy z fundamentami. Ale i tak fajnie ze chociaz tu mozemy przyjechac i wyrwac sie z miasta.

Malinka ja zapomnialam ze Ty z Pabianic jestes. Musimy sie kiedys jakos spotkac, bo z retkini do Pabianic niedaleka droga :-)

Dzag zdjecie chcialam wstawic, ale jestesmy u tesciow i tutaj korzystam tylko z telefonu i cos mi sie pochrzanilo ze nie moge zdjecia dodac :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry