reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

żyjemy:) noc przespana z dwoma pobudkami na mleko o 1 i 6 i kilkoma na smoczek ale po poprzedniej nocy to raj:) i jak tylko Szymek się odzywal to z mężem na równe nogi nas podrywało :p
 
reklama
Witajcie Dziewczyny, nie dam rady nadrobić. Pewnie Domi78 przekazywała, że w dniu kiedy poszliśmy do szpitala popsuł się tomograf. Siedzieliśmy w Łodzi i dzwoniliśmy tam codziennie w nadziei, że go naprawią. Gdy skończyły się starszemu synowi ferie wróciliśmy do Warszawy. Tomograf naprawili wczoraj. Idziemy do szpitala w najbliższą niedzielę a badanie jest w poniedziałek. Jestem w dość kiepskim stanie psychicznym dlatego prawie nie zaglądam na forum i nie mam siły pisać. Do stresu związanego z badaniem i oczekiwaniem na ewentualną operację doszły jeszcze kłopoty rodzinne, o których nie chcę pisać. Mam nerwy w strzępach i całą energię, którą uda mi się zebrać ukierunkowuję do opieki nad dzieckiem. Na nic innego na razie nie wystarcza mi sił. Mam nadzieję, że niedługo do Was powrócę z lepszymi wieściami i w lepszym nastroju. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie.
 
o, Agnieszka, wczoraj właśnie myślałam o was że chyba coś przeoczyłam i nie wiem co się z wami dzieje.
Trzymaj się dzielnie, a ja trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło i ze zdrówkiem i z problemami rodzinnymi.
 
Aga, będzie dobrze kochana!

dziewczyny ja dziś padam dostałam taki wycisk z kancelarii, a szkoda gadać.

dzag, ja wstaje normalnie 5.30 nawet jak nie idę do kancelarii w srody. Ula śpi do 8.30 ale ja mam te 3 h na pracę która musze zrobić, zaczynam szykować obiad, M robię śniadanie, dla mnie to normlana pora tylko spać trzeba iść wcześniej ok. 23.;-)
 
haters gonna hate, aleeee

P1030264.jpg

ja sama se uszyłam z tetry, bo to jedyny bezużyteczny materiał :-D:-D:-D matka osiwieje jak to zobaczy :rofl2:


Aga
wysyłam moc pozytywnej energii, będzie dobrze, bo musi !!
 
Dziewczyny będę później, narazie tylko wpadłam napisać że moje dziecko waży: 8260!!!!
Tego się nie spodziewałam. On naprawdę nie je ogromnych porcji, odmawia kleju na noc, pije po 120ml na posiłek itd.
Asia ile waży Twoja Ula? Bo piszesz że ona pulpet.
 
Marta, spoko Luz, Tola weronki ponad 9:) Zobaczymy w pt na szczepieniu.

marcia, oj miód na moje serce chciałabym ale ta tarczyca mnie stopuje, kontrola 1 marca. No i nie mam dalej okresu, a w dzień karmię tylko wieczorami.

irisson, a co to?;-)
 
Ja też się pytam CO SIE STAŁO Z CZASEM??? Dzisiaj wróciłam wcześniej bo jak kota nie ma to myszy harcują :-) Dyrektor fabryki we Francji więc obyło się dzisiaj bez zbędnych spotkań a i kawał roboty przeorałam. Mam zrobiła mi zupę krem z brokułów którą właśnie wcinam i Was czytam.
Agnieszka, wysyłam ciepłe myśli. Przepraszam Cię za pytanie ale dlaczego czekasz na tomograf w Łodzi? przecież są inne dostępne? nawet prywatne placówki mają kontrakty na usługi TK? jeśli to pytanie nie na miejscu to bardzo Cię przepraszam.
irisson, rozkwitasz, no po prostu słów mi brak! Ciekawe co będzie dalej :-)

No pięknie ważą dzieciaki :-) My ostatnio 7400 ale we wtorek idziemy na żółtaczkę to się zważymy.
idę do młodzieńca, ściskam mocno!!! A, no u nas tylko Bruno zostanie... no chyba że wpadniemy co jest o tyle trudne że śpię z Bruno, hehe :-) Mój M. nie ma z tym problemu - on zresztą śpi z psem :-):-D
 
reklama
Summer, nic nie szkodzi. Dowiadywałam sie o możliwość zrobienia tego badania w innym miejscu ale rozmawiałam z lekarzem z Matki Polki, że oni jak przychodzi co do czego to i tak powtarzają tomograf u siebie - podobno nie honorują innych, bo mają najlepszy sprzęt w Łodzi. A W-wie to już pisałam dlaczego nie chcę - bo bym nie mogła zostać z dzieckiem na noc na oddziale.
 
Do góry