reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

reklama
Ja nie miałam i na razie się nie zapowiada. Wizytę mam dopiero 14 sierpnia :) jak wszystko jest ok to faktycznie nie ma sensu ;)
 
ja tez nie mialam jeszcze. wizyte mam w srode i w sumie sie ciesze, bo mnie cos kuje niewymowna przy sikaniu. i sikam po trochu, mam nadzieje ze to zadne swinstwo pecherzowe nie jest.
trzymam kciuki za summer i sempe, oby jak najszybciej mogly przytulic swoje maluszki! domi, Ty to twardzielka jestes, ja bym juz ze 600 razy w ciagu Twoich ostatnich 2 tygodni stawiala sie na IP :)

a zlapalam jakiegos dola tak w ogole. moja matka, ktora daleko siedzi za oceanem, podzielila sie ze mna swoim jakze wnikliwim spostrzezeniem, ze nie mamy dobrego kontatku, podobnie jak ona ze swoja mama, ktorej nie lubi bardzo, jak mi zreszta wiele razy dawala do zrozumienia - i ze historia sie lubi powtarzac, no wiec pewnie i z moja coreczka mi sie nie pouklada. noz ku...wa mac. rzeczywiscie, ja tez juz przestaje swoja matke lubic. wiem ze bede sie starac jak cholera, zeby jej bledow nie popelniac, ale mimo wszystko moj ciazowy mozg teraz mysli mysli i mysli, czy na pewno bede fajna mama, i czy moja tolka mnie bedzie lubic...
 
Ostatnia edycja:
No jasne weronka ze bedziesz dobra mama, moja historia jest podobna i tez mam te dylematy,ale czuje ze bedzie dobrze.

A ja tymczasem leze w sxpit podpieta pod ktg,miałam słabsze ruchy malej wiec przyjechałam sprawdzić czy wszystko ok. Standardowo,jak na każdym ktg które miałam malutka zaczyna sie ruszać po podpieciu pasów. Serduszko pięknie bije,baby is happy ;)alale za to wychodzi troche skurczy,których nie czuje,wiec czrkam na lekarza coby mnie zbadał czy szyjka ok.
 
dzięki babeczki, no mam nadzieję że bedzie mnie i lubic i kochac i w ogole ;)
juz mi troche lepiej, tylko mnie lekko podbrzusze boli, jak na okres. jak nie przejdzie, moge sobie no-spe zapodac? chyba nie zaszkodzi?


o rany! ewa86 urodziła Amelkę! :))))))
 
Ostatnia edycja:

Melduje sie nie śpiąc, bo to by juz bylo za duzo przespać dwie noce pod rząd...

Weronka, bedziesz wspaniala mama i dziecko bedzie cie kochac ponad wszystko na swiecie. Nie wkręcaj sie w żadne wątpliwosci w tym temacie.

mi tez lekarz powiedzial ze ktg dopiero jak nie urodze do terminu czyli do 16.08

duszno, gorąco i źle :-(

Brawo Ewa. ciekawe co u Sempe i Summerbaby....
 
weronaz dołączam do dziewcząt, nic się nie przejmuj, będziesz wspaniałą mamą. Żadna mędzyludzka relacja nie jest przekładalna. Każdy z nas jest inny zupełnie, czy się to nam podoba, czy nie ;).

Cudowne wieści od ewy:). My tu sobie gadu gadu, a ona raz dwa, z icha pęk - bach. Super! Zazdroszczę 8).

U mnie nadal cisza, pomimo, że przemaszerowałam w te i nazad 9 pięter ;).

Ach, no i ze spaniem lekka lipa, jak widać na załączonym obrazku :p

Na dzisiaj mam termin, chyba pierwsza doczekałam chwalebnie godziny 0 ;).

Przepraszam, że się nie poodnoszę do Was, ale z kom. nadaję, a pisanie tą drogą nieo upierdliwe jest.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry