reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2012

Hej dziewczymeczki!!!
Olga ja gotuje grochowe wszystko razem, groch z warzywami, na rosolku bo nie lubie na kosciach, daje boczku czy kielbaski i duuuuuzo majeranku i przypraw w jednym garze, ekspresowo serio. I nic nie za twarde ani nie rozgotowane, pychota. Jak bedziesz chetna to moge wrzucic na przepisy, daj znac.

Ja po pracy z mlodym zrobilam porzadek przed domem na trawniku i podjezdzie. U nas piekna pogoda, 13 stop sloneczko po poludniu pieknie swiecilo, az sie zyc zachcialo to sie wzielam za sprzatanie przed tym domem, a jutro moze stylu na ogrodzie. Ale wiecie co zauwazylam, na rabatce mam juz przebisniegi w pelnej okazalosci i maluskie bratki:-) Alez mi wiosna powialo, ze z Remikiem jeszcze troche sie poganialam z radosci:-D Oj zeby tak juz zostalo...

A teraz sie biore za gore prasowania, bo juz na mnie zezuje od tygodnia:szok:
 
reklama
Hej kochane,

kupiłam sobie wczoraj na allegro największy stanik jaki miałam w życiu, jak dzisiaj przyszedł to swierdziłam że chyba jednak trochę przesadziłam. No i co się okazało? stanik leży jak ulał, idealnie dobry. Aż w szoku jestem że mam już takie wielkie balony.

Exotic trzymam kciuki żeby piesio się znalazł. Jeszcze zawsze jest jakaś nadzieja.

Od wczoraj mnie już ostro coś z jednej strony smyra po brzuchu, tak jakby mi skórę ktoś wypychał :-)
 
Witam serdecznie wszystkie sierpniowe Mamusie. Jestem w 15 tyg ciąży i 20 sierpnia po raz pierwszy zostane mama. Jestem tu nowa i mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona sierpniowych ciężaróweczek. Pozdrawiam cieplutko.
Witam nowa sierpniowa mamę z podkarpacia......Na pewno służymy rada...pozdrawiam P.S jak możesz napisz z której części podkarpacia jesteś...
 
LaRemi, bojąca - następnym razem spróbuję gotować razem :) (bojąca - widzę Cię pierwszy raz, witaj)
ja dziś robiłam "na kości" bo kiedyś kupiłam udziec z indyka z kością, mięso okroiłam na gulasz i zostawiłam sobie tą kość tak niedokładnie okrojoną w zamrażalniku na wypadek potrzeby ugotowania zupki ;) a tyle razy już taką kość wyrzuciłam... wywar wyszedł całkiem ok ;)

heh przypomniało mi się jak kiedyś jak byłam mała - moja mama dała mi zadanie ugotować jedzenie dla psa. Miałam dać udka i marchewkę do szybkowara, osobno ugotować ryż, i obrać i posiekać mięso z udek i marchewkę do ryżu. No i zrobiłam psu jedzenie jak mama kazała. Mama wróciła z pracy, spytała gdzie wywar, a ja na to: jaki wywar? a mama - no ten rosół po ugotowaniu udek! a ja pięknie udka z marchewką odcedziłam do zlewu :p mama była wściekła. Nie wiem czemu... gdyby moje dziecko takie coś zrobiło to bym raczej pękła ze śmiechu ;)
 
Olga, to były inne czasy, pewnie wywar był na wagę złota ;)
My po obiadku u siostry męża, wywaliliśmy się teraz na schaby.
Byłam dzisiaj tez na jodze dla ciężarówek, półtorej godziny wygibasów, fajnie było :) będę chodziła regularnie :)

KWEJK.pl - nieosiągalna łyżeczka
 
Ostatnia edycja:
sara1985 a do jakiego chodzisz ginka> ja też z okolic krosna jestem:) a Ty zuzia z jakiej części podkarpacia? dorotak tez niedaleko krosna:) :happy2:
dzisiaj na forum grochówkowooo, i co... i teraz mam ochote:p
a ja dzis w domku na wolnym siedze, i tak sobie na bierząco czytam i jestem w temacie:)
jeszcze pewno z miesiac popracuje i zwiewam na chorobowe...to bede co 15 minut sie udzielac na forum:)
 
cześć dziewczyny. zastanawiam się nad aqua aerobikiem ale trochę boję się infekcji. czy naprawdę w basenie można szybko złapać infekcje?
 
cześć dziewczyny. zastanawiam się nad aqua aerobikiem ale trochę boję się infekcji. czy naprawdę w basenie można szybko złapać infekcje?

Ja się wybieram na zajęcia dla ciężarówek na basenie. Ponoć taki zwykły Aqua nie jest wskazany, bo zazwyczaj odbywa się on na zwykłym basenie z lodowata wodą, zajęcia dla ciężarnych, powinny być prowadzone w ciepłej wodzie. A jeśli chodzi o infekcje to sprawa indywidualna, ja kiedyś miałam straszne problemy z drożdżycą, ale mi przeszło, jak przed ciążą chodziłam na basen, to mnie nic nie spotkało.
 
reklama
kasiunialalala ja chodze do nowaczki i jak na razie jestem bardzo zadowolona :) zaczęłam chodzić do słowika ale nie poswiecał mi tyle czasu ile bym chciała a to moja pierwsza ciąża wiec pytan i wątpliwości miliony :) A Ty do kogo chodzisz?
 
Do góry