reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witajcie :-) Podczytuję Was codziennie tylko czasu by odpisać brak...
monika1991 ćwicz jak najwięcej, mój synek też jest leń w porównaniu do dzieciaczków z forum jest do tyłu. Też z nim zaczynam ćwiczyć, tylko on się bardzo buntuje. Mimo to ja uważam że każde dziecko jest inne i wszystko w swoim czasie. A na rehab. chodziłam i pani uważała że jest Ok, a inna doktor od rehab. była wg mnie bez podejścia do dzieci. Mój synek przepłakał wizytę i powiedziałam ze do niej więcej nie pójdziemy, noi namieszała mi w głowie...
angry.gif
Ale nie będę się rozpisywać.

agulek80 domek bardzo fajny, życzę by szybko powstał i żebyście się wprowadzili. Swój dom to super sprawa :-) Tylko niestety wcześniej trzeba przejść przez te wszystkie sprawy urzędowe, noi finanse.. wiem coś o tym :tak:

Lea trzymam kciuki za starania o dzidziusia :tak:

Anecia1111
witaj, wow ale mleka wypija Adaś :szok: mój ledwo 180ml chce pić... A z tym chodzeniem nawet za rączkę to uważam że stanowczo za wcześnie, szkoda kręgosłupa. Jeszcze Adaś ma czas na to :-D No ale rób jak uważasz, w końcu to Ty Jesteś jego mamą :-)

Bombusia super że starszy brat się tak dobrze opiekuje młodszym. Dobrze masz z tymi swoimi mężczyznami :-)

U nas dobrze, mały właśnie usnął, później pójdziemy na spacerek.

Miłego dnia idę sprzątać i gotować :-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Marcin drzemie, więc mam chwilę na BB. Dziś świeci słoneczko, więc może deszczowe prognozy się nie sprawdzą...oby:-)
Bombusia fajnie, że Twój starszy syn tak dobrze się opiekuje braciszkiem :-) Marcin, też nie boi się innych, u każdego może być na rekach...oczywiście po czasie nie ma jak u mamy ;-)
panienka fakt, trochę trzeba przejść żeby mieć własny domek. Zanim się przeprowadzimy, to trochę zleci ale i tak już mieszkamy w swoim domku, więc jest ok :-) a jeśli chodzi o chodzenie naszych dzieciaczków...Marcin sam staje i zaczyna chodzić przy meblach, a skakanie to uwielbia. Wyciaga też rączki, żeby Mu pomóc, podtrzymać. Oczywiście nie oprowadzam Go całymi dniami;-)
Już po drzemce, więc zmykam. Miłego dnia!
 
hejka! Adas ma drzemkę więc wpadam na chwilę :-) nocka ok, jedna pobudka na jedzonko i kimono do 7.30 :-D

Bombusia ojj tak mój kręgosłup to tylko do wymiany się nadaje... A Alanek to boski szkodniczek ;-)

panienka ale ja go nie zmuszam do tego chodzenia, on sam wstaje i domaga się chodzenia (jak go wezmę na ręce to odpycha sie cała siłą żeby go postawić) a w łóżeczku czy przy tapczanie np drepta sam - fakt że jest to parę kroczków ale nikt go nie zmusza więc ja nie widzę problemu. Znam też dzieci które np w wieku 8 miesięcy zaczeły chodzić, no i jak wiadomo że obawy o plecki są ale moim zdaniem jeśli to nie jest widzimisię rodziców to wszystko jest ok :-)
 
Cześć Dziewczyny,
Marcin drzemie, więc mam chwilę na BB. Dziś świeci słoneczko, więc może deszczowe prognozy się nie sprawdzą...oby:-)
Bombusia fajnie, że Twój starszy syn tak dobrze się opiekuje braciszkiem :-) Marcin, też nie boi się innych, u każdego może być na rekach...oczywiście po czasie nie ma jak u mamy ;-)
panienka fakt, trochę trzeba przejść żeby mieć własny domek. Zanim się przeprowadzimy, to trochę zleci ale i tak już mieszkamy w swoim domku, więc jest ok :-) a jeśli chodzi o chodzenie naszych dzieciaczków...Marcin sam staje i zaczyna chodzić przy meblach, a skakanie to uwielbia. Wyciaga też rączki, żeby Mu pomóc, podtrzymać. Oczywiście nie oprowadzam Go całymi dniami;-)
Już po drzemce, więc zmykam. Miłego dnia!

No i u nas podobnie... tzn Adam sam wstaje i drepta i nie zmuszam go do tego, a tym bardziej nie prowadzam całymi dniami tylko przykładowo parę minut z rana, później trochę w południe i popołudniu i na tym koniec. A lepsze to jak chodzik :-)
 
witam sie :)

Aneciu ja bardzo chciałabym 2, ale codziennie patrzę na Sebusia i wiem,z e dla niego bylaby to wielka rozłąka bo on jest jeszcze taki malutki:) dlatego jak skonczy 1,5 roku wtedy zaczynamy dzialanie:) Tez bym chciała 3, ale moj M chciał 1 wiec idziemy na kompromis i bedzie 2 :) no chyba, ze bliźniaki będą :D

Bombusiu zdrówka dla mamusi
 
naprawdę Danio, przecież to czysta chemia i zawiera zbyt dużo cukru jak dla takiego maluszka.

Tak moje dziecko jada danio i ja nie widzę w tym nic złego !!!! Nie je go codziennie.
Kazdy wychowuje dzieci jak uważa i na swój sposób. Ja nikomu nie zwracam uwagi co podaje do jedzenia , w czym kąpie , pierze itd........a wychowłam juz jedno dziecko, które ma lat 17 i ma sie baaaardzo dobrze:-).

Pozdrawiam:-)
 
reklama
panienka ale ja go nie zmuszam do tego chodzenia, on sam wstaje i domaga się chodzenia (jak go wezmę na ręce to odpycha sie cała siłą żeby go postawić) a w łóżeczku czy przy tapczanie np drepta sam - fakt że jest to parę kroczków ale nikt go nie zmusza więc ja nie widzę problemu. Znam też dzieci które np w wieku 8 miesięcy zaczeły chodzić, no i jak wiadomo że obawy o plecki są ale moim zdaniem jeśli to nie jest widzimisię rodziców to wszystko jest ok :-)
ok, ja to rozumiem ;-) w końcu jest tak jak napisała:

Kazdy wychowuje dzieci jak uważa i na swój sposób. -).
Pozdrawiam:-)
mały śpi, więc ja mam troszkę wolnego czasu na BB ;-)

Spokojnej nocy Mamusie, kolorowych snów dla naszych dzieciaczków :-)
 
Do góry