reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Czesc dziewczynki,
u nas ok nocki przesypiamy a w dzien rozrabiamy:evil: ciagle wypatruje dolnych dwojek ale jeszcze nic . z siedzeniem tez u nas licho ! z marudzeniem moze i lepiej ale i tak "lew" daje mi popalic zdaje sie ze moje dziecie to z tych "baaaardzo aktywnych" i chyba juz tak bedzie ja sie boje.........jak ja sobie poradze z takim urwisem!!!!!!!!!!!!!a tak korzystamy z pogody i spacerujemy w miare mozliwosci i wytrzymalosci mojego wiercipiety:crazy: do tego jeszcze kilka spraw przed wyjazdem do Polski musze pozalatwiac.

Pajko zdrowka kochana !!! a gdzie twoj suwaczek z odliczaniem do kolejnych staranek? kurcze my tez chcielismy sie starc o drugiego bejbika w miare szybko myslelismy o wakacjach albo krotko po ale ze u nas "kryzysowo" to nie wiem jak to bedzie:sorry:

Bombusiu no to milutko ze wszystko tak ladnie wam sie uklada!!! No i Alanek juz siedzi gratulacje!

Luizko kciuki za kontrolna wizyte zacisniete!

Lilianno powodzenia na rozmowie z szefostwem!!!!!!


Madziu83 no moj "maly lew" to taki sam leniuszek jak Jasiu:tak: trzymaj sie pracusiu.
 
reklama
Ale jestem zestresowana ździebko tą dzisiejszą rozmową, już od 4 na nogach :dry:

Co do zębów a karmienie - mi Ada dolnymi już kilka razy zajechała, bo coś Ją nagle zainteresowała i było wyrwanie sutka z dzioba, z czasem nawet to przyjemne :-p Gorzej dziewczyny jest jak zaczynają wychodzić górne, a ponoć są bardziej bolące niż dolne i dzieciak zagryza sutka z bólu - auuuć ;-) Ada kilka razy zagryzła i kiedy mówiłam auć to nie chciała, odwracała głowę w drugą stronę, patrzyła na mnie i Jej oczka mi mówiły "mamusiu nie dawaj mi, bo ugryzę". Wiedziała, że mnie boli, dostawała wtedy smoka do gryzienia i wierzcie zemściła się na nim okropnie.

Teraz mamy jedną górną jedynkę i czekam aż zacznie tak bardziej ją widać, jak to wtedy z tym karmieniem będzie ;-)
 
Lilijanna - powodzenia! mam nadzieję, że ludzie będą wyrozumiali ;)

A ja właśnie szykuje się na egzamin na prawko...mam o 11:15, ale przed nim 2 h będę ćwiczyć.
 
Hej Dziewczyny,
no i Synio zrobił mi prezencik :-) mamy ząbka :-) na moje imieniny zaczął się obracać z plecków na brzuszek...taki świąteczny jest ;-) niedługo Dzień Matki ciekawe co mi zafunduje ;-)
andzia powodzenia na egzaminie
Miłego dnia Kobietki!
 
Andzia, i jak egazmin na prawko?

Luizka, jak wizyta?

U nas w miare ok. Z waga bywa roznie. ALe 7 kg przekroczone. Ufff. Wczoraj bylismy na wizycie kontrolnej w poradni reh. Jest znaczna poprawa. Jeszcze mamy 4 zabiegi met. NDT Bobath, ale to tez rodzaj pielegnacji, wiec luzik. Maly pelza po calym mieszkaniu, staje na kolanka i... staje sam na nogi. Ostatnio co rano jego ulubionym zajeciem jest wdrapywanie sie na mnie, przez co staje na nogach.
 
Hej, hej, no faktycznie mało co sie ostatnio dzieje:baffled:
Ale boska pogoda, poprostu te ilości słońca od razu poprawiają mi humor:-)
WSZYSTKIM KOBIETOM, ŻYCZĘ WSZYSTKIEGO NAJ,NAJ, NAJ :-):-):-)
koralowa, fajnie że waga idzie w górę, tak trzymać:tak:
agulek, gratuluję ząbka :-)
Lilijanna, faktycznie od kiedy Basia ma ząbki na dole, to mnie czasem nieźle zajedzie, strach się bać jak wyjdą górne:rofl2:, a jak twoja rozmowa?
lea, lepiej, ze ze lepiej z marudzeniem, no i nocki przespane to nie jest zle, a że urwis rośnie, to moze i dobrze, bo potem w zyciu nie zginie ;-)
andzia, jak egzamin?
 
reklama
Do góry