reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Pajeczko z tego co ja wiem i stosuję, to niemowlętom do jedzonka dodaje się własnie oliwę EXTRA VIRGIN, bo to oliwa lepszej jakości i jest zdrowsza:sorry: Ja właśnie stosuję oliwę, bo Mikołaj ma skazę więc masła nie mogę.
 
Ostatnia edycja:
reklama
WITAM kOCHANE!!!!
Przepraszam, ale bedzie egoistycznie:-(, wiem, ze zrozumiecie!!!!!!!!:tak: ale nie mam czasu nawet poczytac,a chciałam sie chociaz zameldowac:-)

Pracuje juz pełna parą, mam dostęp do aplikacji , w których pracuje wiec roboty w bród jest.
Przyjęto mnie b. miło, dziewczyny kochane wiec jest git!

Alan dzis był z tatusiem na szczepieniu WZW i UWAGA waży 10600 g i mierzy 73 cm:szok::szok::sorry: nooo to my to mamy co nosic:-D, pełza do przodu i tyłu i klęczy na nogach i wyprostowanych rękach i buja sie do przodu i do tyłu:-):-p

Pozdrawiam Was mocno i buziaki dla Waszych maluszków;-)

Pajeczko a dawaj prawdzie, dobre masełko do zupki i bedziesz miała problem z oliwka z głowy:)))
 
Ostatnia edycja:
i kolejny raz ile ludzi tyle opinii :) , ja tylko wiem że mnie extra virgin nie smakuje jedynie dodaje ją do sałatek
dobranoc
 
WITAM kOCHANE!!!!
Przepraszam, ale bedzie egoistycznie:-(, wiem, ze zrozumiecie!!!!!!!!:tak: ale nie mam czasu nawet poczytac,a chciałam sie chociaz zameldowac:-)

Pracuje juz pełna parą, mam dostęp do aplikacji , w których pracuje wiec roboty w bród jest.
Przyjęto mnie b. miło, dziewczyny kochane wiec jest git!

Alan dzis był z tatusiem na szczepieniu WZW i UWAGA waży 10600 g i mierzy 73 cm:szok::szok::sorry: nooo to my to mamy co nosic:-D, pełza do przodu i tyłu i klęczy na nogach i wyprostowanych rękach i buja sie do przodu i do tyłu:-):-p

Pozdrawiam Was mocno i buziaki dla Waszych maluszków;-)

Pajeczko a dawaj prawdzie, dobre masełko do zupki i bedziesz miała problem z oliwka z głowy:)))

Bombusiu no własnie Sebus niezbyt chce jesc z maselkiem :(

i kolejny raz ile ludzi tyle opinii :) , ja tylko wiem że mnie extra virgin nie smakuje jedynie dodaje ją do sałatek
dobranoc

powiem Ci, ze dodalam tą virgi i o dziwo je:) także chyba u mnie sie sprawdzi:)
 
Bobmusiu super że w pracy ok :-) a Alanek niezły gigancik :-) Ula wazy teraz 9000 :-) więc nie wiele mniej ale nie mierzyłam jej, a co do ruchliwości to robi to samo :-) więc tylko patrzeć jak zaczną raczkować

ja nie wiem co lepsze czy oliwa, czy maselko, na razie dodaję to co mam pod reką :-)
 
Bobmusiu super że w pracy ok :-) a Alanek niezły gigancik :-) Ula wazy teraz 9000 :-) więc nie wiele mniej ale nie mierzyłam jej, a co do ruchliwości to robi to samo :-) więc tylko patrzeć jak zaczną raczkować

ja nie wiem co lepsze czy oliwa, czy maselko, na razie dodaję to co mam pod reką :-)

mnie sie wydaje, ze najgorszy jest ten mix a niektore masła są własnie mixem i chyba bezpieczniej dawac oliwe, ale niestety oliwa z oliwek ma niekiedy paskudny smak:(

a kiedy urodziła sie Urszulka 15 sierpnia?? bo tak widze, ze miedzy naszymi dziecmi 1 dzien różnicy jest :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pajkaa - jeśli chodzi o maselko to uwielbia je mój mąż i dba o to aby bylo dobre .. a Ulcia jest z 15 :-) niedziela i święto :-)
 
Hello z lodowatej północy ;-)
jenny83 - witaj !! fajnie że jesteś, oczywiście że Cię pamiętam przecież nasi synkowie mają tak samo na imię a więc pozdrowienia od Miłoszka dla Miłoszka:-); a tak z ciekawości (jak nie chcesz nie odpowiadaj) gdzie mieszkacie po powrocie do PL?
Bombusiu - to super że start w pracy nie był taki zły, oby tak dalej się wszystko układało:tak:; oj macie słodki ciężar do noszenia nie powiem:-D
Pajeczko - mój też nie chciał jeść zupki z masełkiem:confused2:, też muszę poszukać jakiejś dobrej oliwy z oliwek bo póki co jedziemy na kupnych zupkach i oprócz tego że koszty:angry: to chciałabym żeby synek przyzwyczajał się też do normalnego gotowanego w domu jedzenia żeby nie miał później problemów z jedzeniem tego co my; a jakąś specjalną mu tą oliwkę kupiłaś? a pomiędzy naszymi chłopakami też jest 1 dzień różnicy;-)
fusik - ja próbowałam z prawdziwym masełkiem kupionym w sklepie ze zdrową żywnością ale skubaniec nie chciał jeść, muszę spróbować ugotować z dodatkiem tej oliwy z oliwek
 
reklama
Hello z lodowatej północy ;-)
jenny83 - witaj !! fajnie że jesteś, oczywiście że Cię pamiętam przecież nasi synkowie mają tak samo na imię a więc pozdrowienia od Miłoszka dla Miłoszka:-); a tak z ciekawości (jak nie chcesz nie odpowiadaj) gdzie mieszkacie po powrocie do PL?
Bombusiu - to super że start w pracy nie był taki zły, oby tak dalej się wszystko układało:tak:; oj macie słodki ciężar do noszenia nie powiem:-D
Pajeczko - mój też nie chciał jeść zupki z masełkiem:confused2:, też muszę poszukać jakiejś dobrej oliwy z oliwek bo póki co jedziemy na kupnych zupkach i oprócz tego że koszty:angry: to chciałabym żeby synek przyzwyczajał się też do normalnego gotowanego w domu jedzenia żeby nie miał później problemów z jedzeniem tego co my; a jakąś specjalną mu tą oliwkę kupiłaś? a pomiędzy naszymi chłopakami też jest 1 dzień różnicy;-)
fusik - ja próbowałam z prawdziwym masełkiem kupionym w sklepie ze zdrową żywnością ale skubaniec nie chciał jeść, muszę spróbować ugotować z dodatkiem tej oliwy z oliwek

Pati ja kupiłam firmy Borges 250 ml bo stwierdziłam, ze jak Sebkowi nie bedzie smakowac to sie malo zmarnuje:) tałam niecałe 9 zl w realu
no teraz patrzę własnie, ze Miłek z 17 :)

ja sobie własnie wykupiłam na grouponie za 49 zł 10 zabiegów wartych 500 zł elektrostymulacji :) muszę popracowac nad brzuszkiem :D
 
Do góry