reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Witam dziewczynki ja na chwilkę bo jak zwykle nie mam czasu.
Dziękuję za komplemenciki w imieniu Patrycji.
Trzymam kciuki za czekające Was porody by były bez komlikacji, krótkie i w miare bezbolesne.

Jeśli chodzi o aktywność przed porodem moje dziecie było nad aktywne, do tego przez cały dzień stawiała mi się macicia ale bezboleśnie, bóle dopiero zaczęły się ok.22 a rozkręciły po pierwszej.

Pozdrawiam
 
reklama
o, ehtele, Ty dzis dopelnilas dzieła teoretycznie widze wg suwaczka. a masz go wg usg czy OM?

no chyba właśnie wg usg - już zmieniam na OM bo normalnie patrzeć na to nie umiem:szok::-D

Anecia1111 pełnia wczoraj była i duuppaa:tak: No a z wizyty to powinnas się cieszyć - najważniejsze, że Twoje wyniki są ok:-) a usg...

sierpien8 kobitko a moze tak znajdziesz chwilę na swoją opowieść z porodówki???:-):-)
 
marulka no właśnie tego też się trochę obawiam, że podrzucić dziadkom dwójkę dzieciaków do opieki to już nie bardzo....i że przez to będziemy lekko uwiązani. Nie żebym chciała co chwilę dzieciaki oddawać pod ich opiekę, ale jednak wypadu do kina raz kiedyś, na jakąś romantyczną kolacyjkę czy imprezkę do znajomych by się chciało, jedno zdecydowanie łatwiej podrzucić, że już nie mówię o warunkach noclegowych.


Pajkaa ty to masz przekichane z tymi uczuleniami, współczuję.


kasia a czemu ty chcesz dostać już skierowanie na wywołanie? termin masz za prawie 2 tygodnie dopiero...
 
Witam!
Wczoraj moja córka to mnie tak zdenerwowała że mogłabym znaleźć się w szpitalu.Jest jeszcze u rodzinki,wczoraj poszła na odpust na wsi i zgubiła komórkę albo ktoś wyciągnął z kieszeni.Komę dostała od cioci,sporo warta,bez simlocka,z kwotą ok 40 zł na koncie i z kartą pamięci w środku.Wieczorem zadzwoniła kobieta,że znalazła w kartonie z zabawkami bo handluje na straganie.Powiedziała że nic nie chce,trzeba było po nią jechać ok 20 km dziś-była szwagierka z nią,kupiła chociaż u niej coś bo tak nieładnie by było.Ale cośmy się nadenerwowały,ja,ona i babcia,lepiej nie mówić.Przez to wszystko została jeszcze tydzień tam,syn też bo chciał pomagać w żniwach no i zostałam znów sama.Dziś albo jutro po książki muszę im pójść te co brakują bo ile tak odwlekać a lepiej jak ja to załatwię sama.Spakowałam trochę do torby do szpitala i czekam na ten moment.Na razie żadnych oznak.A Mikołaj chce dzidzię poprostu a nie chłopca czy cinkę.
 
no chyba właśnie wg usg - już zmieniam na OM bo normalnie patrzeć na to nie umiem:szok::-D

to zmien, zmien :tak: bo wcale sie nie dziwie, tez bym powoli szału dostawała. a ponoc termin wg OM jest zawsze najbardziej prawdopodobny (choc czetso sprawdza sie tez z usg z 6-7 tygodnia )

Moniko, nie zazdroszcze, bo to faktycznie stres cos takiego. no ale najwazniejsze ze sie super skonczylo, rzadko sie trafia na takich uczciwych ludzi :-)
 
to zmien, zmien :tak: bo wcale sie nie dziwie, tez bym powoli szału dostawała. a ponoc termin wg OM jest zawsze najbardziej prawdopodobny (choc czetso sprawdza sie tez z usg z 6-7 tygodnia )

Nooo już lepiej się patrzy:p
A dałam termin z USG - pierwszego prenatalnego - zresztą mnie ciągle pokazywało ten nieszczęsny 24 lipiec... no ale już ustawione tak jak być powinno hehhehe. Termin porodu 02.08. od 4.08 (jak nie urodzę) mam chodzić co dwa dni na KTG, 10 dni po terminie kładą mnie do szpitala... blllleeeee

stralet na kiedy masz termin? na 01.08??? Bo nie ma Cię na liście sierpniówek. A widzę, że suwaczek jeden dzień do przodu:) - Ciamajdko dopisz no koleżankę hehhe


Po przestudiowaniu listy sierpniówek następne w kolejce są:

Na pierwszym zasłużonym miejscu - Polianna
Egzekwo na drugim - Starlet i Rozalka
na trzecim Ja i Jeeny

Jak jednak wiadomo my swoje, dziecko swoje i natura swoje:p
I będąc na trzecim miejscu odwalam takie histerie - matko ale macie tu ze mną przerąbane:p
Przepraszam hhiihihiih
 
Ostatnia edycja:
Andzia wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta.. zdrówka, szcześcia oraz pomyślności..

Bombusia gratulacje udanej wizyty.. widac ze u Ciebie tez siedzi uparciuch..

Anecia no szkoda ze nie było usg.. dobrze ze wyniki ok..

a teraz co u mnie..

ja juz po wizycie.. wody płodowe na tym samym poziomie, ale z racji ze jest ich takze niepokojąca ilość wizyta kolejna za tydzien we wtorek
lekarka stwierdziła ze mały ma twardy tyłek bo myslała ze na dole to głowka a jednak okazał się tyłek.. takze odwócić się nie odwrócił.. dalej jest brana cesarka pod uwage..
poprosiłam lekarke by malego pomierzyła i waży troche ponad 2,5kg.. ale wsio w normie jak na 36 tydzien..
poza tym szyjka ładnie szczelnie zamknięta, jeszcze uformowana:-) takze nic jeszcze nie zapowiada porodu.. lekarka powiedziała ze jak zacznie sie cos dziac a widzi mnie juz co tydzien to na pewno powie zebym sie szykowała..
 
ja to jestem spioch teraz no!
wstalam rano , zajrzalam na BB, zjadlam sniadanie popatrzylam na pobojowisko w kuchni odwrocilam sie na piecie i poszlam do sypialni na chwilke i ta chwilka wlasnie teraz sie skonczyla:szok: ale to chyba ta pogoda bo u mnie leje deszcz :-) i nic a nic mi sie nie chce a z druigiej strony to ja przeciez mam lezec i sie oszczedzac o! nadal mi sie chce spac! :baffled:

Ehtele ty jestes niesamowita hhihiihihihihi
 
Ostatnia edycja:
witam sie i ja

Coś ta pełnia chyba nie zadziałała:-D

Bo to lipiec,a nie sierpien.Sierpniowa zadziała,he,he.ale ja nie zamierzam czekać.:-D

Współczuje wysypki.

Mój smerf spi cały dzien biedaczek,od rana rzyganko i mega marudzenie....:szok:Do lekarza na 16.30. chyba bez antybiotyku sie nie obejdzie.
ethele :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
ehtele tak, ja termin wg OM mam na 1 sierpnia :tak:
Ja też już powoli robię się zmęczona tym oczekiwaniem, szczególnie, że biorę pod uwagę bardzo mocno opcję przeterminowania się...jak pomyślę, że mam się tak kulać jeszcze 3 tygodnie prawie to mnie coś trafia. Ale cóż ja mogę ;-)
 
Do góry