reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

fiuufiuu ojjjj na jedzenie to ja mam siły... ale niestety później też niekiedy zdycham jak za dużo wpierdzielę albo coś ciężkostrawnego :-D Póki co czekam na reakcję po bigosie... bo i bez tego potrafię po 3 razy na dzień na kibelek lecieć :szok:

Bogusia86 to ładnie się nam pochwal sobą w tym kompleciku ;-) :-D:tak:

polianna hahah... "wbrew waszym przewidywaniom"... ale jednak coś się zaczyna :-D dawaj już tu nam Liliannę!!! :-)

kasia2506 gdyby mozarella nie była/był taka droga to codzinnie bym kilogramami jadła :-D ale oczywiście obowiązkowo z pomidorem :-)


OK Brzuchatki uciekam bo M wreszcie skończył pracę i za chwilę bedzie w domciu!!!!!!!!!! yuuuuupiiiiiii :-D

Spokojnej nocki!

I jeszcze raz udanych wizyt!!!

Buziaki
 
reklama
Miłej nocki kochane.
U nas w Kielcach wkońcu popadało.
Ja mam jutro kontrolne ktg.
Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty.
Pozdrawiam Was wszystkie:-)
 
Witajcie kobietki:)
Melduje sie że żyje. W weekend troche się poszwendałam. I nie rodze :) Chcociaż po takim czasie leżenia to strasznie ciężko mi sie ruszać i wogóle cokolwiek robić.
Nic nie zapowiada szybszego porodu. Chociaż nie znasz dnia ani godziny. Brzuch na razie jakos sie nie napina. Jedyne co czuje no to kłucia w kroczu które są czestsze, bo jednak więcej chodzę a Pola jeszcze bardziej uciska szyjkę.
Buziaki . Jutro do was zajrzę. Miłej nocki
 
Dobranoc wszystkim:) Miłej nocy:)

Ja cos kiepsko sie czuje nadal jeszcze do tego dosyc wysokie cisnienie jak na mnie 147/88 a puls jak zwykle 105 jak jutro tak dalej bedzie to pojade na IP sprawdzic co jest...
 
Witam z rana i melduje się jako pierwsza :-)

Druga z rzędu udana nocka za mną :-) Wstałam zaledwie 2 razy do wc:-) Biodra nie bolą, ale też skurczów brak... Obudziłam się po 5 tak wyspana jak by to była 10 i już spać mi się nie chce... Zaraz trzeba będzie się przejść do Pań które z uśmiechem na twarzy pobiorą mi krew ;-)

Już się nie mogę doczekać wizyty, a mam ją dopiero za 12 godzin :-( Ech....

Anecia No nie wypada tak w negliżu się pokazywać






 
witam druga:)
wpadam na chwilę ,żeby życzyć dziewczyna powodzenia na wizytach.
ehtele, bogusia , kasia trzymam kciuki!

ja dziś wybywam do poznania pozałatwiać parę spraw teścia i po ten nieszczęsny wózek, wczoraj niestety sklep był zamknięty:(
po południu zabieramy się za malowanie! jupi

dziewczyny mały chyba fiknął koziołka i znów siedzi dupką przy wylocie:( czuję czkawkę koło żeber, cholera! w srodę wizyta będę atakować gina o usg bo nie miałam teraz mieć, ale muszę wiedzieć bo oszaleje!
trzymajcie sie do popołudnia
 
trzecia!
Miłego dnia Wam życzę:) mam nadzieję, że wszystkie czujecie się dobrze, a pogoda na dzień dzisiejszy da nam troszkę żyć :)
 
Witam.
U mnie skurcze przepowiadające coraz częstsze i kłucie w szyjce,ale cisza w eterze,jezeli chodzi o "wyklucie",jak mówi mój synus.
Ogólnie mam doła,mój do tej pory grzeczny synus zrobił sie małym buntownikiem,ktos mi dziecko podmienił chyba.Do tego zle reaguje na przedszkole(a na razie chodze z nim)....eh...A ja wieczorkami płacze juz z bezsilnosci,bo cierpliwosci tez malo,szczególnie w te upały.
miłego dzionka Babeczki.
 
reklama
To i ja wpadam na chwilke zanim wejde do lozka, 12:30 u mnie
Zycze wizytujacym dobrych wiesci i przyjemnego poniedzialku i oczywiscie czekam na nastepna, ktora bedzie rodzic- mam nadzieje ze to nie ja:)))
Dzisiaj sciagaja mi szew:tak:, i powiem szczerze ze nie czuje sie rewelacyjnie- myslac ze beda mi tam grzebac i to jeszcze na zywca- no ale jak cos nie pojdzie - jak to powiedzial Pan doktor to przewoza mnie na oddzial. Mozeeeee bedzie dobrze musze sie sama pociaszyc.
Zmykam do lozeczka- i zycze jeszcze raz milego popoludnia.
 
Do góry