reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

Pajka tylko co my będziemy robić jak już wszystko będzie zrobione :)
Luizka nie strasz, bo ja generalnie nie mam objawów, a nastawiona jestem na poród pod koniec lipca :)

hmm no mi troche duzo tego zostało do zrobienia :-p a jak skoncze to pewnie sie cos znajdzie nowego :p no okna znowu beda brudne :-p

Ale ja sobie tak rozmyslałam ostatnio i to często, ze pewnie posypie sie pierwsza (no nie liczę AgiNatalii) taka Mamuska co by człowiek w ogóle nie pomyślał,.... tak jak wody chlupną to nie ma zmiłuj, na porodówkę rodzić i już:))))) ale fakt nie miała dziewczynka długiego porodu, licząc od silnych skurczy to 2, 3 godz. i po bólu hmmmm marzenia:))))

Olu przesyłam Ci duuuzo dobrych fluidków

Bombusoi ja własnie słysząłam od lekarzy , ze niekiedy te, które miały szewki zalozone po perminie rodziły :-D a kiedy masz ściągany szewek?

Czy Wuzelek pisała coś o objawach?? To jej odszedł czop kilka dni temu,czy już kręcę?

odszedł wraz z wodami :)

No nareszcie obiadek juz zglodnialam ;p mykam jesc:) wpadne pozniej;)

smacznego
 
reklama
Hej idzie burza :-) temp spadła, cudnie wieje, a ja siedzę w drzwiach balkonu i cieszę się tym powietrzem - w końcu można oddychać :rofl2::-D:-D:-D jupiiiii
 
Dziekuje;) juz po i dalej do lapa juz maż mowi co ty tak od rana siedzisz ale w sumie co tu innego robic jak wszystko mam zrobione spakowane ;) Jedynie jak sie ochlodzi ok 20 pojade po wiekszy wentylator do LIROYA o ile beda bo slyszalam ze sprzedaja sie jak ciepłe bułeczki;p

martuśka85- ja tez takie bole kregosłupa mam a szczegolnie dolnej czesci ze spac sie nie da bo kazda pozycja zła:-(
 
u mnie juz po burzy, niezla nawałnica przeszla. nadal leje co jakies 15 minut. mam nadzieje, ze od jutra znow bedzie ładnie :-)
luizka, a ja tak wlasnie mialam pierwszy raz, dlatego sie przestraszylam nieco, bo chce rodzic w Wawie, a wracam dopiero w niedziele, w dodatku mąż przyjezdza po nas dopiero w czwartek.
 
Ostatnia edycja:
Hej idzie burza :-) temp spadła, cudnie wieje, a ja siedzę w drzwiach balkonu i cieszę się tym powietrzem - w końcu można oddychać :rofl2::-D:-D:-D jupiiiii

to ja jade do Ciebie :-p u mnie upał masakra :( udusić sie idzie


to tak jak ja powiedziałam my mozemy mówić swoje, lekarze swoje a dziecko i tak wyjdzie wtedy kiedy ono bedzie uważalo za stosowne:p także dziewczynki nie ma co panikować nie ma się co nastawiać każda z nas wcześniej czy później urodzi ;-)
 
Hej idzie burza :-) temp spadła, cudnie wieje, a ja siedzę w drzwiach balkonu i cieszę się tym powietrzem - w końcu można oddychać :rofl2::-D:-D:-D jupiiiii


do mnie też nadciąga juz pachnie deszczem , właśnie powiedziałam teściowej że jak zacznie padać to ide się położyć na środek podwórka:) a co do torby to już jak wyżej pisałam że jak przeczytałam wiadomości o wuzelku to w 5 min. byłam spakowana:)
 
moniko, ja tak wlasnie zrobilam, tylko nie leżałam a stałam z lebkiem do gory :-D
ale juz znow moglby byc upal jak dla mnie :-) dobrze, ze od jutra do soboty ma tak byc, bo planujemy w piatek nad morze skoczyc, stad mamy blisko :tak:

a spakuje sie pewnie w przyszlym tygodniu :tak:
 
WIdze dziewczyny że zaczynamy startować na poważnie, do tych porodowek:) Upały pewnie nam nie pomagają. U nas deszczu nie widac:(
Wiec kochane pakujecie te torby na wszelki. Moja prawie spakowana stoi , brakuje jakiś pierdulek:) Wole mieć spakowaną niż kipisz wszędzie jak mój Malżon bedzie wszystkiego szukal.
Powiem wam że niby ta torba spakowana i już tak bym przytulila moją Polusie, ale jeszcze do mnie nie dochodzi że niedługo moge rodzić:)

Oj dajcie trochę tego deszczu....
Ciamajdko chyba ty proponowałaś swoj nr jakbyc mogła wyslać ,żebym w razie w kogoś poinformowała
 
reklama
jej, to sie zaczęło na dobre!!! WIELKIE GRATY Wuzelku !!!
ja wczoraj mialam lekkiego stracha, bo czulam sie super, a jak sie polozylam, strasznie zacząl mnie kregoslup bolec, myslalam ze nie wyrobie. ale pokręcilam sie, zasnalam i nic sie nie dzieje poki co.
strasznie produkujecie tych postow, nie mam szans nadążyć, bo jestem nadal w domu i prawie nie siedze na kompie.
a gdzie w wawie bedziesz rodzic? bo ja tez w wawie na czerniakowskiej czy jakos tak
 
Do góry