reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2010

reklama
Riba1 no to miałas niezłe przygody, chamstwo górą, a turcy to są stworzeni do życia w buszu, wstrętne typy, współczuję dobrze,ze sie miło skończyło na remoniciku
Pajeczko ja poszłam do apteki i tam pani mgr mi wszystko doradziła jakie kupić te podkłady, jakie rozmiary najlepiej, była expertem wręcz, wiec nie wiem jak sie nazywają,bo to na sztuki mi pakowała do torby, poprostu poprosiłam podkłady poprodowe na łóżko i pani już wszystko wiedziała są dość duże
Kolumnea mój maluszek też siedzi na poopie więc nie jestes sama, pare z nas jeszcze czeka na fikołka dzidzi
Marulka moje nastroje sa podobne raz jest luzik będzie suuuper,cudownie, potem totalny spad i jejku jak to bedzie, czy zdrowy, czy damy rade, co z porodem ...... mnóstwo mysli ....różniastych

No więc kupiłam torbę w Biedronie granatowo-czarną, ale NIESTETY dla mnie ona jest za mała do szpitala!!!!!! Ja się na pewno z tymi kosmetykami, podpaskami, podkładami, pieluchami, 3 koszulami i ciuchami maluszka w nią nie zmieszcze!!!!! kupiłam poprostu do domu, na nasze wypady za miasto, bo jest fajna i tania, czyli torbę do szpitala wezmę z domu, bo mam 2 .
Kupiłam jeszce klapki za całe 9.99 takie z pianki mogą być pod prysznic lub do łazenia po działce u moich rodziców np.

UWAGA byłam na poczcie!!!!!
I kto mnie przepuścił ????młoda dziewczyna powiedziała niech pani podejdzie do okienka!!!!! Kochane dziewcze!POdziękowałam jej na CAŁY głos patrząc sie w oczy innych ludzi wzrokiem Bazyliszka!!!!
Dostałam podgrzewacz, ale fajny, bo można grzac też słoiczki, do tego dostałam kubeczek do podgrzewania jedzenia , ja cieszyć sie bardzo!!!!!

oj fajnie by było jak by fikołka zrobil bombusiu wolała bym normalnie
 
oj fajnie by było jak by fikołka zrobil bombusiu wolała bym normalnie

Nie martw sie ja nawet nie czułam jak mały fiknął a jeszcze na usg jak byłam w szpitalu był ułożony miednicowo a potem 5 dni później gadamz położną jak tętno Seby sprawdzała i mowi, no przeciez on jest juz główką do dołu a ja skąd pani wie - a ona bo wiem po tętnie jak mierze i faktycznie usg z zsoboty potwierdziło.
 
Witam poweekendowo i popołudniowo :-)

Miałam do nadrobienia jakieś 20 stron, ale dałam radę - doczytałam i spróbuję poodpisywać (z góry przepraszam za pobieżność) :

_Ramka_ - witamy w sierpniówkach :-)

Kiniusia - gratuluję udanej wizyty :-) Ale Szymon duży już ;-)

Bombusiu, ale fajne zakupki zrobiłaś :-)

Ehtele, został jeszcze może chociaż jeden kawałek ciasta?? :-D W środę tez dołączam się do trzymania kciuków :-) A torba z biedronki prześliczna. Gdyby nie to, że niedawno sobie kupiłam, to też bym się połakomiła na tą Biedronkową, bo jest super :-) o do listy brakujących rzeczy, to super pomysł, mąż będzie wiedział, co trzeba dokupić w razie czego :-)
Co do pooprasowanych rzeczy, to ZAZDROSZCZĘ... Nienawidzę prasować i czeka na mnie właśnie cała sterta... Eh.. może wieczorem mi się uda zaprzyjaźnić z żelazkiem...

Milusiu, współczuję tak długiej podróży samochodem... uważaj tam na siebie i rób co jakiś czas postoje...

Aga_Natalia - czekamy na zdjęcia Dziewczynek, super, że mają się dobrze :-)

martitka - ale fajnie, że widziałaś Victorka na 3D, i że już widać podobieństwo :-) A okolicę masz przepiękną :-) Bajecznie po prostu :-)

Marulka, ale śliczny ten kuferek, boski po prostu :-)

Pajka, co do staników do karmienia, to ja jeszcze nie myślę o zakupie, bo nie wiem, o ile mi jeszcze piersi urosną...


Kasia2506 - super, że Basia dostała się do przedszkola :-)

Ciamajdko, dziwne, że gra jest dla T. ważniejsza, niż Córeczka... taki dziecinny jeszcze troszkę jest... :-( Ale najważniejsze, że przeprosił, że się pogodziliście :-)

Cosya, współczuję przeżyć z koleżanką... ale tragedia... Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie i się pogodzicie.. Narazie trzeba jej dać trochę czasu...

Pati1982, Wuzelku - mam do Was pytanko: czym się objawia alergia?? Bo mnie od jakichś 2 tygodni męczy niesamowity katar, kichanie, a od jakichś 3 dni - swędzenie wokół oczu :-( Nigdy w życiu nie miałam alergii i martwię się, czy teraz aby mi się nie uaktywniła?? Nie znam się i proszę Was o opinię... :-(

U mnie weekend pod znakiem grillowania, w sobotę jeden i w niedzielę drugi :-) Ale było super :-)

Byłam dziś na konsultacji ortopedycznej i okazało się jednak, że nie mam przeciwskazań do porodu naturalnego. Troszkę mnie to zdziwiło, bo wcześniej ginekolog kazał mi to skonsultować, żeby nie było problemów przy porodzie. Więc emocjonalnie byłam raczej przygotowana na CC. Troszkę się martwię tym wszystkim, bo mam problem z biodrem (wrodzona wada), no ale skoro ortopeda nie widzi przeciwskazań... Dam chyba radę naturalnie :-) Muszę się tylko psychicznie na to przygotować :-) Martwię się też, że nie chodzę do szkoły rodzenia i po prostu nie będę umiała odpowiednio oddychać itp.. :-(
 
drogie Panie wracam do życia forumowego. Dzisiaj o 13:14 i 23 sec :) oddałam pracę do dziekanatu i pozamiatałam po sobie. Teraz zostaje mi czekać do 22 lub 23 na obronę (termin muszą ze sobą ustalić recenzentka promotor). W związku z tym o d jutra obiecuje być na bierząco. Dzisiaj natomiast zjem litr lodów i idę odespać.

A co u mnie? Po 200km podróży do normalnego dentysty- ząb nie boli, zatruto mi go i będzie leczony kanałowo- tak wiem kanał:/ - 6 lipca
Ograniczam się więc do jedzenia produktów półpłynnych i płynnych, żeby mi nic w tego zęba nie nawłaziło i bolało jak skurczybyk.

Mam nadzieję, że wszystkie czujecie się dobrze :) pozdrawiam
 
Witam poweekendowo i popołudniowo :-)

Miałam do nadrobienia jakieś 20 stron, ale dałam radę - doczytałam i spróbuję poodpisywać (z góry przepraszam za pobieżność) :

_Ramka_ - witamy w sierpniówkach :-)

Kiniusia - gratuluję udanej wizyty :-) Ale Szymon duży już ;-)

Bombusiu, ale fajne zakupki zrobiłaś :-)

Ehtele, został jeszcze może chociaż jeden kawałek ciasta?? :-D W środę tez dołączam się do trzymania kciuków :-) A torba z biedronki prześliczna. Gdyby nie to, że niedawno sobie kupiłam, to też bym się połakomiła na tą Biedronkową, bo jest super :-) o do listy brakujących rzeczy, to super pomysł, mąż będzie wiedział, co trzeba dokupić w razie czego :-)
Co do pooprasowanych rzeczy, to ZAZDROSZCZĘ... Nienawidzę prasować i czeka na mnie właśnie cała sterta... Eh.. może wieczorem mi się uda zaprzyjaźnić z żelazkiem...

Milusiu, współczuję tak długiej podróży samochodem... uważaj tam na siebie i rób co jakiś czas postoje...

Aga_Natalia - czekamy na zdjęcia Dziewczynek, super, że mają się dobrze :-)

martitka - ale fajnie, że widziałaś Victorka na 3D, i że już widać podobieństwo :-) A okolicę masz przepiękną :-) Bajecznie po prostu :-)

Marulka, ale śliczny ten kuferek, boski po prostu :-)

Pajka, co do staników do karmienia, to ja jeszcze nie myślę o zakupie, bo nie wiem, o ile mi jeszcze piersi urosną...


Kasia2506 - super, że Basia dostała się do przedszkola :-)

Ciamajdko, dziwne, że gra jest dla T. ważniejsza, niż Córeczka... taki dziecinny jeszcze troszkę jest... :-( Ale najważniejsze, że przeprosił, że się pogodziliście :-)

Cosya, współczuję przeżyć z koleżanką... ale tragedia... Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie i się pogodzicie.. Narazie trzeba jej dać trochę czasu...

Pati1982, Wuzelku - mam do Was pytanko: czym się objawia alergia?? Bo mnie od jakichś 2 tygodni męczy niesamowity katar, kichanie, a od jakichś 3 dni - swędzenie wokół oczu :-( Nigdy w życiu nie miałam alergii i martwię się, czy teraz aby mi się nie uaktywniła?? Nie znam się i proszę Was o opinię... :-(

U mnie weekend pod znakiem grillowania, w sobotę jeden i w niedzielę drugi :-) Ale było super :-)

Byłam dziś na konsultacji ortopedycznej i okazało się jednak, że nie mam przeciwskazań do porodu naturalnego. Troszkę mnie to zdziwiło, bo wcześniej ginekolog kazał mi to skonsultować, żeby nie było problemów przy porodzie. Więc emocjonalnie byłam raczej przygotowana na CC. Troszkę się martwię tym wszystkim, bo mam problem z biodrem (wrodzona wada), no ale skoro ortopeda nie widzi przeciwskazań... Dam chyba radę naturalnie :-) Muszę się tylko psychicznie na to przygotować :-) Martwię się też, że nie chodzę do szkoły rodzenia i po prostu nie będę umiała odpowiednio oddychać itp.. :-(


jak tylko przywykniesz do tej mysli, bedzie dobrze :tak:
wspolpracuj z połozną i zaufaj sobie oraz wsluchaj sie w swoj organizm i mysl o Maleństwie. musimy sobie jakos dac rade, przeciez wszystkie kobiety na swiecie rodzą od milionow lat i jakos to sie kreci, wiec dlaczego mialybysmy byc gorsze ;-)
 
witajcie pisarki,
ja wczoraj przeleżałam cały dzień w łóżku z ciśnieniem 90/35 , nie miałam siły nawet wstać z łóżka do wc, dobrze że mąż już był w domu inaczej oj nie wiem co by to było
dzisiaj już było ok i wyskoczyliśmy na pilne zakupy budowlane bardzo spokojnie i powoli , a od południa odpoczywam, choć przydałoby się poprasować , ale odpuszcze do jutra choć pogoda na to idealna , chciałabym żeby taka pogoda była jak będe w szpitalu

zmykam poczytać

a torba biedronkowa kupiona , ale na bank nie spakuję się w nią do szpitala
 
reklama
Kolumnea ja znów zaczęłam ćwiczyć latareczką zobaczymy czy pomoże ha ha , oby fiknął bo też chce SN jak najbardziej
Lea zawsze kopiuj, bo mnie tez tak uciekło pół godziny pisania ze 3 x i wyłam z wściekłości:(:(
navijka to odpocznij teraz, bo sie zatyrasz kochana
Riba to widzę, ze teraz Ty bedziesz robiła pranko dla maluszka??? ale u mnie nie ma pogody jest chłodno, mnie pasuje dość tych upałów!!!!
 
Do góry