reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Piwonia my z męzem raz byliśmy 6lat temu cale 6dni:-) nie starczyło nam czasu by wszystko zaliczyc! teraz jedziemy z maluchami i Rafałem i zapewne na raty będziemy chodzic po górach.

Jaworki noclegi - Pokoje Nad Czarną Wodą - Szczawnica

Mąż i jego 4-ro rodzenstwa jedziedzie z rodzinami razem 19osób:-) ciekawe czy się nie pozabijamy hihih

u nas przeszła ulewa i mała burza i temp od razu spadła na dworze o 10stopni a w domu z 28 zrobiło się 23...
Angelina wczoraj do babci pojechała na parę dni, jedno mniej:-) Starszy wrócił normalny z wyjazdu i bardzo zadowolony... w sobote Rafcio wyjezdza na 2tyg..
bym musiała całą rodzine "zatrudnic " by kazde gdzies wysłać choć na weekend...!!;-)
 
reklama
Piwonia my z męzem raz byliśmy 6lat temu cale 6dni:-) nie starczyło nam czasu by wszystko zaliczyc! teraz jedziemy z maluchami i Rafałem i zapewne na raty będziemy chodzic po górach.

Jaworki noclegi - Pokoje Nad Czarną Wodą - Szczawnica

Mąż i jego 4-ro rodzenstwa jedziedzie z rodzinami razem 19osób:-) ciekawe czy się nie pozabijamy hihih

u nas przeszła ulewa i mała burza i temp od razu spadła na dworze o 10stopni a w domu z 28 zrobiło się 23...
Angelina wczoraj do babci pojechała na parę dni, jedno mniej:-) Starszy wrócił normalny z wyjazdu i bardzo zadowolony... w sobote Rafcio wyjezdza na 2tyg..
bym musiała całą rodzine "zatrudnic " by kazde gdzies wysłać choć na weekend...!!;-)

oj ja byłam niezliczoną iloś razy am,ale zawsze mi mało
z rodzicami jak byłam to mało po górach chodziliśmy,dopiero jak męza poznałam to tam razem niektóre szlaki przecieraliśmy i łąki zaliczaliśmy,oj wesoło było
ośrodek bardzo ładny,nie znam osobiście,a jakie ceny tam maja bo ciekawa jestem??
w Szczawnicy noclegi są po 25zł

moje miały iść do babci,ale chyba nici z tego beda,bo siostrzenica nadal chora a ja niechce żeby moje sie zaraziły
 
Witam 1lipca:-)

pogoda tak paskudna ze az zal patrzec za okno... glowa mnie boli a mam tyle spraw dzis!

Rafacio jutro z rana na obóz wyjezdza wiec musze go pakowac.. a i zaczyczli sobie dzis moi panowie kopytka ze skwarkami i kiszoną kapustą:-) wiec chyba spełnie to życzenie!;-)


Piwonia jak dobrze pamietam to płacimy 40zł od osoby ale musze się upewnic..

dobra biore maluchy i do warzywniaka!
 
witam i ja
u nas tez leje kolejny dzien z resztą,pogoda tylko do siedzenia w domku ,dzieci zawiedzione,ale podobno od niedzieli bedzie lepiej,no mam tylko taką nadzieję
dzieki sempe sporo jak dla mnie,wiec jak nam sie uda to prędzej w Szczawnicy sie zatrzymamy,ale mamy w planach wąwóz Homole a to koło Jaworek własnie
 
Bry :)
U nas tez syfie się zrobiło. Ściągam dzisiaj dzieci z działki i będziemy w weekend w domu siedzieć, bo tam mi się rozłożą na pewno. Poza tym soac mi się chce a do końca pracy jeszcze daaaaaaaleko :)
Buziaki dla wszystkich :)
 
Boże a my jedziemy nad morze! przecież ta pogoda jest d o b i j a j ą c a ! A jeszcze Aniela rano miała 37.... aaa
 
ciągle pada... dlatego ja nie narzekam na upały - tak krotko trwają...

Jutro jedziemy z Adim do neurolożki, która oglądała Ninę. Pracuje metodą Vojty, pamiętam, że zrobiła na nas ogromne wrażenie tych parę lat temu. Ciekawe co powie o naszym synku. Oczywiście mam nerwy już...
 
reklama
Boże a my jedziemy nad morze! przecież ta pogoda jest d o b i j a j ą c a ! A jeszcze Aniela rano miała 37.... aaa

pogoda jest naprawdę dobijająca,niecierpie jak leje bez przerwy
a Anieli zdrówka życzę podawajcie cos zawczasu bo jakis wirus chyba panuje

ciągle pada... dlatego ja nie narzekam na upały - tak krotko trwają...

Jutro jedziemy z Adim do neurolożki, która oglądała Ninę. Pracuje metodą Vojty, pamiętam, że zrobiła na nas ogromne wrażenie tych parę lat temu. Ciekawe co powie o naszym synku. Oczywiście mam nerwy już...

myslę,że po wizycie bedziesz spokojniejsza i nie powinnaś sie tyle denerwować
bo mąły potem to mleczko pije i dziwic się,że ma kolki,musisz bardziej spokojnie do tego podchodzić i może jakś meliske zacząć pić
 
Do góry