reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Hej

Baśka głosiki oddaję codziennie :tak:
Wielkie Gratki dla Frania, dzielny Nasz chłopak :-D

Mju mam nadzieje że niania bedzie ok;-)
Maggie zdrówka zycze :) kuruj się...
u mnie jakos tak smutnawo po minionym swięcie....
 
Ostatnia edycja:
reklama
cześć wszystkim ;-)
u mnie dziś słonko za oknem, więc trzeba wyjść na dwór jak Maja wstanie, może cmentarz zaliczymy
wielkie brawa dla Frania :tak:
zdrówka kasiu dla dzieciaków i dla ciebie maggie :tak: i trzymaj się w tej rozłące, ty reksio też :tak::-)
mju, powodzenia z nianią ;-) a nie możesz dać Antka do żłobka czy nie chcesz?
miłego dzionka ;-)
 
Cześć!!
Weekend zabiegany miałam....
Pogoda się zepsuła ale wczoraj pięknie było!
Mały śpi wiec tu zaglądam!
Zdrówka życze dla Waszystkich!!
Kasiu lato ojoj jak to daleko :confused2:
Franiu brawo dla Ciebie!!!!!!!Super postępy!!!!!!!!!!!:-D
Mju mam nadzieje że niania będzie fajna no ale oceniać to ją można dopiero po tym jaki stosunek będzie miała do Antka.Ale trzymam kciukasy!!!!!!;-)
 
witam dziewczyny:-D
u nas weekend spokojnie minal... pogoda super wiec szybko i sprawnie poszlo odwiedzanie grobow:-D:-D:-D

Oli supr.... az bylam w szoku ze taka grzeczna:-D:-D
Sylwia jeszcze kaszle...ale juz lepiej:-D:-D:-D
a mi dolozyli zastrzykow... wiec jutro ostatni...ale doopy nie czuje...ani spac nie moge:eek::eek::eek:

AGUS GRATULACJE DLA FRANULA!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
chorowitkom duzo zdrowka:-D:-D:-D

zamontowalismy bramke dzisiaj ale OLI krzyczala... darla sie chocby ze skory ja obdzierali ale prynajmniej kuchnia zabezpieczona:-D:-D
trzeba tylko pomalowac:-D:-D:-D
 
witajcie!

jestem tak na chwile, komputer nam siadł w piątek i teraz pisze z trybu awaryjnego ale jutro oddajemy go do sewisu, 2 lata temu to trzymali go 2tyg!!!!!!!!!!!! mam nadzieje ze nie zapomnicie o mnie:-)
u nas na weekend przyplątała się jelitówka i najbardziej Angelinka ją przeszła!!! teraz jest juz lepiej, choc czuje się strasznie zmęczona, teraz dziewczynkom został katar ale nie wiem skąd on!!!
dobrze ze autko mamy można było bez problemy jechac do apteki czy na groby!

Beznadziejnie się czyta w tym trybie idzie oszaleć!! pamiętam tylko ze Franuś usiadł więc dla niego wielkie gratulacje!!!!

pozdrawiam serdecznie!!
 
Tu tez wkleje dla niewtajemniczonych
Kochane mam prosbe. Jak wiekszośc z was pewnie wie pomagałam jednej z mam na BB rozkrecic aukcje na allegro.To mama chorego dziecka i aukcje były charytatywne. Ja wystawiałam te aukcje poniewaz mama Frania jest ciagle na turnusach rehabilitacyjnych. Czasem tez cos od nich kupiłam na aukcji z mysla zeby pomóc. No i zostalismy oskarzeni jak oszustki i zablokowani bo mama małego dała mi dostep do konta a nie wolno. Kupowac od nich tez nie moge bo jestem ich znajoma co juz w ogole bylo dla nas szokiem. Pomimo wielu naszych prósb konto małego nadal jest zablokowane. Mimo ze moje jakos odblokowano. Chcemy powalczyc o zmiane regulaminu zeby takim mamom mogl pomagac wyznaczony pomocnik, inaczej po prostu takie mamy nie daja sobie rady. No i oczywiscie o odblokowanie konta małemu, jesli ktos moze nam pomoc prosze wyslijcie mail do allegro o takiej treści

Witam!
Piszę do Państwa z ogromną prośbą o odblokowanie konta aukcji charytatywnych użytkownika dzielny_Franek. Konto zostało zablokowane w skutek nieuwagi i niedoczytania regulaminu przez Mame Frania i Wolontariuszkę
, która pomagała obsługiwać aukcje (Mama Frania jako sprawująca całodobową opiekę nad chorym dzieckiem nie była w stanie samodzielnie ogarnąć aukcji Allegro). Pieniądze z aukcji w znacznym stopniu pomagały w opłatach związanych z rehabilitacją Frania. Zdaję sobie sprawę, że dla Państwa sprawy regulaminowe są priorytetowe - ale w tej sytuacji zwracam się z ogromną prośbą o okazanie odrobiny serdeczności i odblokowanie konta.
Jednocześnie zwracam się z prośbą - sugestią aby w Regulaminie Allegro zawrzeć możliwość obsługi kont charytatywnych również przez wskazanych przez użytkownika wolontariuszy.
Z poważaniem,
Imię i Nazwisko/ nik z Allegro



Droga jest nastepująca (po zalogowaniu sie na Allegro)
U góry na ciemnym pasku sa "usługi", wchodzimy
dalej: panel "dla kupujących" - "kontakt z obsługa użytkownika"
"krok 1" - wybieramy "usługi specjalne"
"krok 2" - wybieramy "aukcje charytatywne"
i otwiera sie formularz kontaktowy. można kopiować tekst:) Ino podpisac sie trza:)

Jesli wszystkie maile będą ladowały u 1 osoby obsługującej ten dział, to może w końcu wkurzy sie ona i poprosi pana miłego, żeby Frania odblokował..

Dziękuje z góry za pomoc!!!!:)

Zapewniam wszystkich ze moja intencja nie bylo nic złego ze chciałam im tylko pomoc allegro to odebrało jako oszustwo, co mnie strasnzie boli bo siedziałam całymi nocami i wystawiałam im te aukcje.
jesli macie pytania postaram sie odpowiedziec
 
reklama
Do góry