reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Cześć dziewczyny! Wróciłam od endokrynologa. Trochę się uspokoiłam, zwiększyła mi dawki leków na tą moją tarczycę i powiedziała, że powinniśmy zdążyć do 10 tygodnia zmnienić te złe wyniki, tak aby układ nerwowy dobrze się rozwinął. jestem dobrej myśli. Teraz czekam na jutrzejsze (mojej fasolki pierwsze) USG. Idę na 9 rano. Dobrze że rano, to jakoś wytrwam. U mnie nadal zero objawów ciążowych mimo, że jutro zaczyna się 9 tydzien... No ale mam nadzieję, że dzidzia jest i że serduszko bije. Jutro się okaże.
Myślę że w mojej sytuacji, kiedy ten rozwój bobaska jest pod znakiem zapytania zrobię badania o których piszecie, mimo iż narazie nie wiem na czym one polegają. Muszę się doszkolić:-)
 
reklama
Dziękuję Aga :-)
Tobie też gratulejszyns 15 latek, fajnie :tak:
Zeberka trzymam kciuki żeby wszystko z fasoleczką było ok. :tak:

Ja mam wizytę za tydzień i już się nie mogę doczekać jak zobacze moją dzidzi na monitorku :-D
 
zeberka doszkolisz sie:)pozniej bedziesz bogatsza w wiedze:)

maggie nie ma za co:) obyscie przeszli przez zycie wspolnie:)
ja tez za tydzien w srode mam usg....ostatnie w tej klinice.....szkoda....co 2 tygodnie przynajmniej widzialam ze wszystko ok.....pozniej chyba zrobia mi okolo 20 tygodnia dopiero.....ech
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ufffff wlasnie nadrobilam zaleglosci w czytaniu faktycznie tepo zawrotne od dzis jestem na zwolnieniu bo mam infekcje gardla w sumie nic powaznego ale lepiej posiedziec kilka dni w domku mnie plecy tez bola i to mocno ale ja mam to po ciazy mialam podejrzenie dyskopatii wiec pewnie za jakis czas jak brzuszek urosnie moge miec problem z chodzeniem brzuch mnie tez pobolewa zwlaszcza jelita mi szaleja wiec widac taki to urok tej ciazy a mowia ze ciaza to nie choroba i ze taki piekny czas a tu wychodzi na to ze sie trzeba dobrze nacierpiec no ale blogoslawionym nie jest sie za darmo
 
Czesc dziewczyny
ja tez mam termin na sierpnia lecz niestety jeszcze musze czekac na moje pierwsze USG gdyz w anglii robia dopiero okolo 12 tygodnia :wściekła/y:, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok z moja kruszynka :-)
 
reklama
Do góry