reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Wam to dobrze tak pozno to chyba ostatnio wstalam jak w ciazy bylam a to juz dosc dawno teraz szosta, siodma no gora osma pobudka i nie ma zmiluj:baffled:
 
No i tak jak sie nasze kochane malenstwa szczesliwie urodza to sobie nie pospimy, nie wyjde chociaz z wprawy:wściekła/y:Ale kto moze niech zazywa poki sie da. Slodkiego lenistwa zycze wszystkim ktore moga sobie poleniuchowac:-D
 
ech kasia niestety tak to jest ze jak sie ma dzieci to pelny etat jest....ja pamietam jak miala 3 juz w wieku 4 i pol,1,5 i urodzilam 3 corke......jazda ze szok i nikogo do pomocy:) ale dzieki temu sama umiem na siebie liczyc i nie potrzebuje nikogo:)
 
No ja niestety nie mam wprawy, chodź ostatnio w rodzinie pojawiło się maleństwo pod koniec września ale co z tego jak do Irlandii przyleciałam.. a teraz odpoczywam, żeby póżniej nie narzekać...
 
tak jest nayeczka....korzystaj korzystaj.....ja tez korzystam z kazdej chwili jak tylko moge:)

no nic chyba juz pojde;)
dobranoc kochane:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej rasqo!
Witamy w klubie przyszłych mam:)
Jak przeczytałam twój post to aż mnie ciarki przeszły:szok:
Wygląda na to, że jesteśmy na ty samym etapie ciąży;) Wyliczyłam sobie termin na stronach internetowych i raz wyszło mi 19 drugi raz 21 sierpnia. Ja do mojej dr G wybieram się jutro i nie spodziewałam się, że już będzie można posłuchać serduszka!!! Ciąże potwierdził inny lekarz, do której poszłam tylko po to.
Nam apetyt dopisuje, może dlatego, że od ponad tygodnia siedzę w domu z powodu grypy :( Ale już jest lepiej. Mam lekkie mdłości, ale nie toleruje jedynie kawy zwyczajnej za to rozpuszczalną z mlekiem jak najbardziej.
Pozdrawiam serdecznie
Ps. Prawda, że sporo nas tu:tak: Będzie nam raźniej:-)

Witaj Efe1980
Ja widziałam tylko pikające serduszko a nie słyszałam jeszcze bicia. A co do objawów jeszcze to biust urósł mi chyba ze 2 rozmiary, wszystkie staniki małe :)
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry