reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

Agus trzymam kciuki jutro za wizyte:-)
za pozostale dziewczyny także:-) ja mam 14 stycznia i nie moge sie doczekac, od 16 dc jestem na duphastonie, potem przerwalam eby przyszedł okres, bo podobno mialbyc to cykl bezowulacyjny, hehe a ja widzialam na usg 2 pęcherzyki:-) może bliźniaki będą;-)
 
reklama
a ja wrecz przeciwnie....nie mam zadnych problemow z cera....zadnych syfkow.....ale to mnie akurat cieszy....brzuszek tez mi nieco wystaje ....apetyt jakos taki nie bardzo...chcialabym ale jak zaczne jesc to potem nie moge nawet kanapki skonczyc....poprzednimi razami to mialam apetyt jak nie wiem co i co chwilke mi sie cos chcialo....a teraz jakos tak az nienormalnie hehehhe

hehe dzieki sylwia:):):) jak tylko wroce i bede miec zdjecie to zaraz wam wkleje oczywiscie...
blizniaki powiadasz......no bylabys trzecia ehehhehe....ale by te sierpniowki obrodzily ze hoho
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja właśnie mam problem z mdłościami.. rano popłudniu i wieczorem.. ;(( :-:)-( To mnie tak męczy ;((( Ale daje radę..
No i syfki.. Też się pojawiają.. Ale nie narzekam ,wkońcu większa jest radość jaką noszę w brzuszku.. Jutro wizyta u lekarza;) 3majcie kciuki;-)
dobranoc :-):-)
 
hej.. ale miałam dziś straszny dzień.. :-( zaczęłam plamić.... :-( od razu do lekarza.. usg i stwierdzenie że kawałek kosmówki mi się odczepiło.. :-( Dzidziuś zdrowy. Nawet serduszko widziałam :-D biło baaardzo mocno!!
ale to plamienie mnie totalnie rozwaliło. Lekarz przepisał mi duphaston i kazał leżeć, odpoczywać, nic praktycznie nie robić. Na sylwestra nie idziemy z mężem tylko leżymy w łóżeczku .
Jejku.. jak ja się boję o naszego Bąbelka...! strasznie...
Trzymajcie kciuki plizzzz żeby było wszystko dobrze.
Na kolejną wizyte idę 8 stycznia... tyle czasu czekania...
Śpijcie dobrze Dziewczyny i Wasze Fasolki też!
 
Witam wszystkie sierpnióweczki!
Dziękuję za zainteresowanie moim tematem i rady. Zastanawialm się czy iść do kolejnego lekarza aby ocenił co się tam u mnie w brzuszku dzieje, ale poczekam chyba do wizyty (14.01) nie chce narazac fasolki - fasolek na kolejne usg-miałam juz 3!
14go się dowiem wszystkiego- na razie czuje się dziwnie bowiem nie wiem czy mam jedno czy dwa maleństwa w sobie. A jeżeli beda 2 to bedzie to bardzo trudna ciąża- jednoowodniowa,jednokosmówkowa - takich ciąż jest tylko 1 % i są największego ryzyka :(
Staram się być dobrej myśli....
Zyczę wszystkim przyszlym mamusiom udanego sylwestra czy to w lóżku czy gdzie indzej- ja osobiscie będę spędzać w lóżku :)
No i 2009 roku przede wszystkim spokojnej ciąży i zdrowych maleństw:-)
 
reklama
Dzien dobry Dziewczynki:-)

Mnie tez zlapalo przeziebienie-nie czuje sie najlepiej, z nosa cieknie jak z kranu, gardlo boli-echh do d to chorobsko:-(
Z ta polopiryna juz nieco sie uspokoilam, dzieki Wam w glownej mierze-Dziekuje :-) co do jej zazycia, no coz fakt nie powinnam jej przyjmowac bez uprzedniej konsultacji z lekarzem- wstyd mi ogromnie, nie wiem co mi strzelilo do glowy, z Antosia nie mialam takich wpadek:zawstydzona/y: chyba zatracilam jakas czesc mozgu:-D

Kochane zycze Wam dzis pieknych widokow na usg-prosze koniecznie zdac relacje jak juz bedzie po :-) trzymam bardzo mocno zacisniete kciukasy!

olcia nie denerwuj sie kochana-musisz byc dobrej mysli, duzo wypoczywaj, mysl pozytwynie, a na pewno dobrze sie skonczy-trzymem kciuki

kamilka Ty tez masz byc dobrej mysli moja droga!!

My tez dzis w domku-Sylwester z jedynka :-)
Zycze Wam kochane samych radosci w Nowym Roku, a szczegolnie tych zwiazanych z dzidzia :-)
 
Do góry