reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

No u mnie troszke inaczej bo krwawilam, krwawilam az w koncu dostawalam krwotok i po wszystkim. Mam nadzieje ze tym razem obale te hipoteze i urodze zdrowa silna core. Tobie oczywiscie zycze slicznego synka. Ale co juz bedzie to bedzie, jak to sie mowi byle zdrowe bylo:-D
 
reklama
no dokladnie kaska.....nie jestesmy w stanie przeskoczyc pewnych rzeczy niestety.....no ja mam nadzieje ze to bedzie chlopiec bo tak byl robiony hehehhe...ale ile w tym prawdy zobaczymy:)

kurcze brzuszek mi juz wystaje....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gratuluję wszystkim nowym mamusiom.
zeberka8, ja brałam lek o nazwie CLOMID w celu wywołania owulacji. Jest dość silny. na ulotce napisane jest, że jednym ze skutków ubocznych brania tego leku jest ciąża mnoga, gdyż czasem powoduje on poliowulację, tak jak w moim przypadku

A propos lekarza, ja już mam swojego ukochanego lekarza, profesor gijn. położnik. bardzo miły pan. spędził cwierć wieku lecząc w stanach i w kanadzie, teraz wrócił do egiptu. złagodził objawy pco i teraz ma odbierać moj poród

Pozdrawiam was wszystkie
buziaki
 
witajcie dziewczyny przeczytałam gdzieś że ciężarna może przebywać tylko 4 godziny dziennie przy komputerze co wy na to jak myślicie czy to może zaszkodzić fasolkom
 
reklama
Witam wszystkie Sierpnióweczki i GRATULUJE!
Jestem tu po raz pierwszy:-) i dołączam do Was- mój termin 10 sierpnia.
Gratuluje szczególnie Emi-jako, że będzie miała bliźniaki.
Ja mam bardzo nietypowa sytuacje. Jestem w 8 tygodniu ciąży, w 7 mój lekarz powiedział, że widzie 2 płody- a jako, że u mnie w rodzinie są bliźnięta- było duże prawdopodobieństwo, że ja również będę miała podwójne szczęście. Na początku byłam w niezłym szoku- jak sobie z dwoma maluszkami poradzimy- ale już przyzwyczaiłam się do myśli o dwóch dzieciaczkach :-)
Wczoraj spanikowałam, bowiem od 2 dni ustąpiły mi objawy ciąży takie jak ból piersi i mdłości. Poleciałam do ginegologa-innego -moj jest na urlopie- i uspokoił mnie, że wszystko jest ok ufffff odetchnełam z ulga....natomiast nie wspominał nic o 2 płopdach. Na moje stwierdzenie, że potwierdzono mi ciąże bliźniaczą, oznajmił, że jest za wcześnie by o tym przeądzać- najwcześniej za 2 tygodnie.
Widział dwa płody, ale mówi że może to być jedno dziecko i jakaś przepuklina, a jeżeli potwierdzi się, ze bliźnieta to będzie to bardzo rzadki przypadek a mianowicie bliźnięta jednokosmówkowe jednoowodniowe .....
Aż się boję.....wizytę mam na 14 stycznia...a dzień za dniem się dłuży...

 
Ostatnia edycja:
Do góry