reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

hej
ja tez bym tylko ciągle leniuchowała i spała ,ostatnio to moje ulubione zajęcie,mam nadzieję że mi minie i zrobię się bardziej dynamiczną osóbką:)bo ileż można leżeć w łóżku?hehehe,buziaki dla każdej mamusi i przyszłej mamusi:)
 
reklama
Witam wszystkich;)
Wczoraj zrobiłam dwa testy i zobaczyłam na obydwóch dwie czerwony kreseczki.. ;-) Ostatnią miesiączkę miałam na początku listopada więc termin przypada na sierpień;-) Pojutrze będę u lekarza także wszystko będę wiedzieć.. Pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamusie;*:)
 
Hej Kobietki
U mnie rowniez pojawily sie 2 , ale bardzo lekko rozowe kreseczki.No ulotce napisali,ze nawet te jesniutkie sie licza wiec mysle ze do Was dolacze.W piatek ide do lekarza i bede wiedziec na 100%, ostatnie miesiaczka w polowie listopada i wedlug ciazowego kalkulatora przyblizony termin porodu wypada na 29 sierpnia, wiec jakby co to jestem z Wami.
Pozdrawiam Wszystkie mamusie
 
Ważne że są dwie kreseczki, a to że różnią się intensywnością zabarwienia nic nie znaczy, chodzi tu jedynie o poziom hcg czyli w jak zaawansowanej ciąży jesteś;) ja miałam bardzo mocne dwie czerwone linie na obydwóch teścikach;)) ale tak jak powiedziałam to nie ma większego znaczenia;) ja do lekarza ma w środę.. trochę się boję;p
 
Dziewczyny bardzo dziękuję za informację. Już jestem trochę spokojniejsza. Byłam dziś na drugich badaniach krwi.. Jutro mam zadzwonić i dowiedzieć się czy wszystko ok. Jak będzie si to pojawiam się u lekarza koło 10 stycznia czyli pewnie 12 tam trafię :-)
Ja chodzę także do Gdyni do lekarza do dr. Miśkiewicza. Bardzo sympatyczny lekarz i mam nadzieję że kompetentny..
Pozdrawiam Was baaaardzo mocno!!
 
Ostatnia edycja:
Emy jaką terapię hormonalną przechodziłaś? Ja też jestem pod stalą kontrolą endokrynologa i biorę leki na tarczycę (Euthyrox) oraz na prolaktynę (Bromergon, który jak się dowiedziałam o ciąży odstawiłam na polecenie endokrynologa). Może jest i u mnie szansa na bliźnięta?? Byłoby fajnie:)
 
Witam serdecznie nowe mamusie:-D
zeberka8 duza szanse na bliznieta maja kobiety ktore przyjmuja leki hormonalne w celu wywolania owulacji. Sztuczne wywolywanie lwulacji powoduje czesto wzrost wiecej niz jednego jajeczka plodowego.
ooolccciaaa naewno bedzie ok:tak::-D
Faktycznie kreseczki jasne czy ciemne nie ma znaczenia wazne ze sa. Ja mialam az za bardzo intensywne, nie sposob o pomylke:wściekła/y:
aga_irlandia wiesz bardzo ci wspolczuje tych nerwow ktore napewno masz w sobie. Mam nadzieje ze szybko minie ci te 12tyg i bedzie tym razem wszystko ok. W 3 ciazy ja tez widzialam w 7tyg serduszko, w 9tez, a w 12 nagle poronilam. Nie wiem do tej pory co bylo przyczyna. To bardzo smutne. A nie insynuowal ci nikt ze np. to byli chlopcy i nie mozesz ich donosic? Bo ja caly czas spotykam sie z opinia ze to napewno byly dziewczynki i ze pewnie nie moge ich miec. Zwlaszcza zyczliwi sasiedzi tak twierdza, jakos lekarza nie przyszlo mi na mysl zapytac o to. No w kazdym razie bede trzymac za ciebie, no i za wszystkie dziewczyny tez kciuki.:-D
Pozdrawiam wszystkich:-):-)
 
reklama
kaska taka opinia to mnie samej przez glowe przeszla....ale.....kto ci powie plec?zwlaszzcza ze plody obumieraly w 10 tygodniu mniej wiecej.....a 12-13 dowiadywalam sie ze serduszka juz nie bija.....i musieli mi podawac leki na wywolanie poronien bo nic sie nie dzialo i moj organizm traktowal to jak normalna ciaze
 
Do góry