reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

ojej biedne chorowitki:-(
A Oliwie moze zabki jednak mecza? bo jak brak apetytu to to samo ma moj maluszek a jemu napewno wychodza nastepne bo ma az biale dziasla
nie jestem w stanie powiedziec ile mleczka wciagnal ale malutko, bo krotko ssal i przerywal non stop
i pieluchy suchawe:-(
a marudny ze az glowa mnie boli od tego jego niezadowolonych jekow

widze ze mroz u was sie utrzymuje
u mnie z kolei pada deszcz od rana i nawet na wazeniu nie bylam
nic to za tydzien pojde
 
reklama
Dzięki dziewuszki mam nadzieję, że jej przejdzie
Gorzej, ze z chęcią pije tylko sok jabłkowy, a raczej chyba nie powinna :baffled::baffled::baffled:
No nic na razie obserwacja dalej trwa i do szpitala nie chce jechać
soczku chocby chciała nie powinnaś jej podawać
ale wode z glukoza jak najbardziej,bo to samo w kroplówce dostaja dzieci
 
Dziewczyny skrobiecie tu na potęgę ;-)

Biedna Oliwcia, mam nadzieję że jej szybko przejdzie,
jak tak czytam co macie z dzieciaczkami za problemy to aż mnie ściska w dołku, a jak pomyślę że u nas się ząbki na dobre zaczną albo nie daj coś gorszego to masakra, nie wiem czy zachowam zimną krew, ostatnio za bardzo wszystko przeżywam :baffled:
 
Kasiu ja twarda sztuka hehe :-D;-) no zastanowie się

Dziewczyny życzę zdrówka i bierzcie na noc pierzynki brrrr zimno!

Ja uciekam niedługo kąpiel i mykam dziś wcześniej do łóżeczka;-)

DOBRANOC MIŁYCH SNÓW I SPOKOJNEJ NOCKI:blink:
 
laski help synek oblizuje nałogowo wargi fakt teraz na dwór nie wychodzi od piątku ale i tak ma czerwone i pękające co poradzić na tego gada bo co zaleczę to na nowo??
a w ogóle to zimnica wyszłam na zakupki powietrze tak świeże że aż zabija oddech;/
a mój dziś w domku więc się rodzinnie dziś zrobiło:)

Kup wazeline kosmetyczną i smarój wargi. U mojej Martyny działa :-)

Deli trzymaj się. Buziaczki dla Oliwci...
 
Jestem kochane dopiero teraz,caly dzien jakis zalatany mialam,rano do lekarza z dzieciakami i z soba przy okazji,no i wszyscy wirusa jakiegos zlapalismy:szok:
Gosia tak smarka ze z chusteczkami nie nastarczam:sorry2:....Karolina kaszle i gile do brody wisza:tak:,a ja wszystkiego po trochu i jeszcze glowa mnie tak boli ze szok,zatoki pewnie sie zaczynaja:baffled:.....tyle syropkow,kropelkow dostalysmy,ze z siatami z apteki wychodzilismy,no i wyszlam biedniejsza o 200 zl :szok::szok::szok:...oszalec mozna ,na zadne leki znizek nie ma teraz czy jak?
Deli,wspolczuje chorobska,wiem co znaczy szpital z maluchem,bo z Gosia bylam w takiej sytuacji,jak miala 7 miesiecy w ciagu kilku godzin zaczela sie odwadniac,ale ona na dwa konce,wymiotowala i biegunke miala,a kope to sama woda robila:szok:....prawie 2 tygodnie w szpitalu bylysmy,wiec wiem co to znaczy wcale wam tego nie zycze i mam nadzieje ze szybko sie wykurujecie:happy2:
Tez juz sie pozegnam,bo glowa mi peka.ledwo nadrobilam co naskrobalyscie,ale na innych watkach juz nie dam rady dzis.....pa,pa....milej nocki zycze:tak::-)
 
reklama
ja tez wpadłam sie pożeganć,głosiki poodawałam,bo tak moge dopiero głosować
i mam nadziej,że jutro wszytskie dzieciaczki bedą w lepszej formie i mamusie chore tez
zmykam sie kurowac do wyrka
dobranoc
 
Do góry