reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Dzien doberek.
Nie zazdroszcze Wam tych mrozow....
A my kupilismy nowe auto:)I jestem bardzo zadowolona:)Wczesniej mielismy mithsubishi space wagon 7 osobowy a teraz forda galaxy tez oczywiscie 7 osobowy....jest wiekszy:)a jak sie jezdzi....ja uwilbiam duze samochody:)
no nic...lece pozawozic do szkol....
milego dnia
 
witam się i ja z gorącą zbożówką w łapsku:-) na termometrze -20, mojemu M. pierwszy raz w życiu samochód nie odpalił i musiał biedak drałować pieszo na kolejkę (ok. 20 min.drogi);

moje dziecię zjadło po 8 i... poszło dalej spać; i śpi do teraz:shocked2:dostała dodatkowy kocyk i chyba jej milusio i cieplutko, dlatego tak długo?

moje szczuraki poprzytulane do siebie na polarkowym hamaku, też im dupki zmarzły mimo, że mieszkają w najcieplejszym pokoju:)

jak ja już chcę wiosny, no...

Piwonia trzymaj się cieplutko i zdrowiutko!
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry,
u nas też zimno ale to dobrze wymrozi wszystkie bakterie i wirusy :-)

zdowia życzę wszystkim chorowitkom;-) trzymajcie się!!!

My dzisiaj ładnie spałyśmy ale Emi wylądowała o 2 nad ranem w naszym łóżku! Tu lubi najbardziej!!! czy Wasze dzieciaczki też śpią z Wami? Na początku bylam twarda i karmiłam nocą na sedząco, teraz odpuścilam i daję na śpiocha!

idzemy wcinać kaszkę!!!! trzymajcie się cieplutko.

aha i gratuluję nowej fury, to super sprawa i przyjemność!
 
witam:-) z Alą na kolanach

noc masakryczna:no: do 3 spała ładnie a potem juz w naszym łozku ale co zasnęła to ja ją budziłam i męża tez, kaszel mam jak suchotnik:szok::szok: nic mi nie pomaga i co noc to gorzej!
Mała ma bączki nie z tej ziemi bo mamusia zjadła słoik gruszek;-)
wczoraj u tesciowej byłam i jak zobaczyła ze z torby wyciągam butelke z mlekiem to naskoczyła na mnie ze dlaczego juz nie karmie!! wytłumaczyłam jej ze to moje mleczko;-)a ona patrzyła na mnie jak na ufo:-D potem wciskała mi placek a ja mówię ze nie mogę bo Ala źle toleruje mleko krowie to znów patrzyła jak na ufo:-D
no i koniec siedzenia bo Mała walnęła sobie kupe :-)

Zdrowia zyczę wszystkim!!!!!!
 
Moje dziecko dziś odmawia współpracy w pójściu spać:wściekła/y:
Temp. jej nawet sprawdzałam 37,4:-(
Zasypia na minutę i budzi się z płaczem. Albo zęby albo coś innego. Ech...
Dałam paracetamol i czekam może zaśnie...
 
Cześć:-)
Ja z moim marudkiem na kolanach. Jakas nieswoja ostatnio. Albo zęby albo problemy z kupą po zmianie diety.

No niby mróz a jak widać wirusy krążą. Kurujcie się dziewczyny. Ja się ostatno leczyłam miodem, cytryną, malinami, wit C i Prenalenem. Pomogło.

Efe, moja też ostatni tak grucha z tą śliną, że czasem się krztusi. Nie mówiąc o tym ze cała opluta:-D
 
reklama
Gabi sie wyśpi i wstanie jak nowa:tak:

a ja idę chyba moją obudzić, no bo ileż można spać???
[wczoraj były problemy z zaśnięciem przez ząbkowanie, tak mi jej szkoda było; była zmęczona na maxa, oczka szparki, a co przyłożyła główkę do podusi to zaraz w ryk; nie pomagał nawet cycuś i lulanie]
 
Do góry