reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
witam sie dziewczyny!

wpadlam zobaczyc, czy u was wszystko w porzadku. Ja mam dzis bardzo zly humor, bo sie dowiedzialam z plotek biurowych, ze szef znalazl zastepstwo dla mnie i ta osoba juz dzis zaczela prace. Tylko moj szef "zapomnial" mi o tym powiedziec. Wiem, ze musi znalezc kogos na czas mojego zwolnienia i macierzynskiego, ale forma w jakiej to zrobil.. dla mnie to bardzo czytelny znak - nie ma dla mnie niejsca w tej firmie. Bardzo mi sie przykro zrobilo i sie poplakalam. Zupelnie mi to popsulo humor. To oznacza, ze musze szukac nowej pracy... tylko tego mi teraz brakuje!
 
Halio laski! My już po wizycie. I jak zwykle wniebowzięta jestem. Szczegóły podałam w odpowiednim wątku.
Gosiu nie przejmuj się to tylko praca. W życiu liczą się ważniejsze rzeczy. Pamiętaj pod serduszkiem nosisz małego człowieka i on teraz jest najważniejszy!
 
zwykla biala... kocham biel:-D
 

Załączniki

  • Moje foty-0022.jpg
    Moje foty-0022.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 20
reklama
Do góry