reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

Dopóki można, mamy ochotę i nie sprawia nam to trudności czy bólu to myślę, że seks jest dozwolony. bo przecież dalej jestesmy ludźmi ;)
 
reklama
Cześć Kobietki!
Jestem nowa w tym wątku! Piszę ponieważ mam problem z moim mężem i raczej wątpię abym go rozwiązała w najbliższym czasie.
Aktualnie jestem w 7 miesiącu ciąży. Brzuch mam już duży. Ale problem pojawił się zanim nawet brzuch mi urósł.
Nie uprawiamy z mężem seksu w czasie mojej ciąży. Ostatni raz miało to miejsce w styczniu a wtedy byłam w 3 miesiącu ciąży. Od tamtej pory nic.
Rozmawiałam z mężem i on twierdzi, że boi się, że zrobi krzywdę dziecku. Tłumaczyłam, że tak nie jest, że póki lekarz nie zabroni to można a lekarz nie zabronił. No i nic to nie dało.
Mi nie chodzi o mnie, bo ja akurat nie mam wielkich potrzeb. Ale żeby facet nie miał ochoty na seks przez tak długi czas to aż dziwne. Już mi różne myśli chodziły po głowie (np. że ma kogoś na boku), więc proszę nie podsuwajcie mi takich pomysłów, bo w pewnym momencie ogarnęła mnie paranoja na tym punkcie.
Czy któraś z Was miała może taki problem? Czy jakoś sobie poradziłyście z tym?

Pozdrawiam, :)
 
Joanna mama-skoro sprawia wam to przyjemnośc to Ja nawet w tym nie widze żadnego problemu:-) Ja zawsze powtarzam , że człwiek uczy sie przez całe życie, a z wikiem potrzebuje cos innego wiec dlaczego by nie spróbowac takich przytulasków:zawstydzona/y::tak:

Saguaro-nie wiem co ci na pisac o tym skoro rozmowa nie pomaga to może warto zglosic sie wraz z mężem do jakiegoś terapeuty, albo po prostu niech idzie zToba do ginekologa na wizyte i wtedy porozmawia z lekarzem , może doktor uświadomi mu , ze seks w ciązy skoro nie jest zabroniony to można współżyc i cieszyc sie sobą nawzajem i nadal odkrywac siebie i swoje pragnienia.....
 
Hej.
Troche Ci wspolczuje bo my kobiety tak mamy ze zaraz sobie wymyslamy rozne historie.
Mój poki co chce uprawiac seks ale nie w kazdej pozycji (bo tez twierdzi ze zgniecie malucha czy cos takiego).
Porozmawiaj z nim jeszcze raz powiedz ze to wlasnie Ty masz wielką potrzebę i chec na seks, ze jest Ci przykro ze on nie chce zblizen itd...Ze "zachcianki kobiet w ciazy trzeba spelniac" ;) Albo idz z nim do swojego ginekologa, moze jak znim porozmawia to sie upewni ze nie zrobi dziecku krzywdy.
I jeszcze jedno seks mozna uprawiac na wiele sposobow... czy seks oralny tez jest dla niego przeszkodą? W koncu w ten sposob nie uszkodzi dziecka...


Ps.kurde dopiero zobaczylam ze Twoj post jest z czerwca....
I jak wyjasnilo sie cos?
 
Zanim zaszlam w ciaze zastanawialam sie jak to bedzie. I co? Mialam taka chec przez calutka ciaze ze niepotrzebnie sie obawialam:) heh a maz mial jeszcze wiekszą:) Kobieta w ciazy jest najbardziej seksowna ;)
 
reklama
u mnie na szczęście wszystko jak przed ciążą, i ja i mój mąż mamy ochotę :)
ostatnio zastanawiałam się tylko czy na jakimś etapie należy przestać ?
 
Do góry