reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

jeżeli lekarz nie zabroni, to dlaczego miałabyś sobie odmawiać przyjemności? osobiście korzystaliśmy z mężem od początku do końca ciąży:-D
 
reklama
Witam Was...
1 ciąża 4 lata temu u nas przebiegała bez zakłóceń byłam spokojna i spiąća i leniwa pod koiec ciązy miałam ochote przemeblowac mieszkanie sama i wyrzucic je do góry nogami tak mnie siła rozpierała..ochota na sex ...zawsze...mąż miał tą swobde i wieksza radosc z sexu ze było bez prezerwatywy i mógł lać i lać bez opamietania hahah




a teraz

2 ciąża ...hmmm jestem zła jak osa wrzeszcze jak mnie nikt nie słucha, łatwo mnie zdenerwować...sex,...hmmm no własnie i tu zaczyna sie problem ...może nie istnieć...
nie ciągnie mnie nawet zbyt ochoty niemam a wiadomo mąż musi dać upust swoim popędom sexualnym i przez to sie zmuszam ale nie chce bo ani sie wyluzowac nieumiem ani czerpać przyjemnosci z tego...:(


A moze ma to jakiś wpływ na płec dziecka ;> heheh ? 1 ciąza urodziła sie córeczka to może przy tej ciazy brak checi inne zachowanie będzie syn..jak myslicie heheh
 
aisak ja mam podobnie. Tj. pierwsza ciąża super, euforia, spokój i w ogóle,a teraz to o matko, bez kija nie podchodź :eek: I też była córcia, a teraz chłopak i daju czadu równo, brzucho boli, kręci się jak nie wiem i już na tym etapie jest większy niż była malutka. A z seksem, no cóż, na początku ciąży miałam ochotę, teraz jakoś mniej... Może to też kwestia hormonów, powiększającego się brzucha, bolących pleców itp. :sorry:
 
częsty seks przy końcu ciąży może pomóc w prawidłowym porodzie, więc kochać się można do samego końca. ale rzeczywiście, ochota czasem znika.
 
U nas ochota jest, a z praktyka troche gorzej. Od tylu na boku ja nie lubie, na jezdzca fajnie, ale z brzuchem nie to samo....tzn mezusiowi nie przeszkadza nic, tylko mi...nie odmawiam mu, ale nie czerpie z tego przyjemnosci, ewentualnie psychiczna ze jemu dobrze bylo, no i ze jeszcze moze na mnie patrzec hehehe bo ja to sie czuje jak slon juz teraz.
 
Witam.
Mam do was pytanko.
Otoz po wczorajszym stosunku w nocy gdy wstalam na siku zauwazylam niewielka ilosc krwi. Nad ranem kolejny raz w toalecie i tym razem brazowe plamienia.. Teraz gdy sie podcieram to tylko kropeczki tego brazowego sa.. Podczas stosunku moj partner kilka razy bardzo gleboko wszedl, az mnie zabolalo.. czy myslicie ze to po stosunku tak mam? Mieszkam w UK.. a lekarze tu sa jacy sa.. USG mam za tydzien w pon. Chyba zwariuje do tego czasu.. a z nerwow to az mam kolke brzucha.. Miala ktoras podobnie? Bede wdzieczna za odp.
 
magda- ja miałam ostatnio dzień plamień i poleciałam do gin i ona mi powiedziała że wszystko jest ok, ale czasem po współżyciu może pojawić się plamienie bo szyjka jest bardziej ukrwiona :)
 
reklama
jakie jest ewentualne ryzyko wiążące się z seksem we wczesnej ciąży? Ja mam obsesję na punkcie bezpieczeństwa dziecka nawet jeśli to oznacza 9 miesięcy celibatu ...
 
Do góry