reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

Ja na szczescie nie ma takich snow, u mnie zabawne jest ze byl okres czasu ze snilo mi sie tylko o seksie, nawet zdazylo mi sie obudzic 2 razy w momencie kiedy snilo mi sie ze mialam orgazm, a budzilam sie zdyszanai rozkojarzona ;D
Niestety teraz to nawet w snach nie przychodzi mi na mysl o sexowaniu :-[
 
reklama
PaulinaAnna to kapitalne co piszesz !!! To razem czekamy na lepsze czasy po....??a zdradzisz moze z jakiego miasta jestes? ::)
 
Ja kujawy zachodnie, okolice Inowroclawia ale mieszkam juz od 2004 w Holandii. Mam tutaj swego misiaczka, nasze malenstwo jest w drodze i planujemy slub( ktory juz mial dawno sie odbyc ale papierki jak zwykle byly nie dokonca dobre, wiec sie odwleka non stop w czasie). A Ty skad?
 
Polska srodkowa Łódź; Holandia kolezanka wyszla za maz za holendra ma slodkiego chlopczyka ja nie widzialam ale podobno bardzo grzeczny...i zadowolona jest z pobytu tylko slub brali w polsce...
a wy myslicie o powrocie czy juz na stale ??
Mialam wyjechac ale wszytko sie pozmienialo i na jakis czas napewno nie zostane emigrantka...hihihi a czy Holendrzy sa dobrzy w lozku?
 
Wiesz ja to na stale, tutaj jest praca i mozliwosc rozwoju a w Polsce jak na razie nie dali bysmy rady rodzinki zakladac. co do Holandii to jest bardzo kolorowym i mile witajacym krajem. Holedrzy sa mili i bardzo zabawni, imprezowicze jak tylko okazja mozliwa. Co do spraw lozkowych to trudno mi co kolwiek wiecej powiedziec bo poza moim innego holedra nie mialam, ale nie narzekam-spelnia kazda ma zachcianke czy to w lozku czy poza nim ;D
 
PaulinaAnna pisze:
Holedrzy sa mili i bardzo zabawni, imprezowicze jak tylko okazja mozliwa. Co do spraw lozkowych to trudno mi co kolwiek wiecej powiedziec bo poza moim innego holedra nie mialam, ale nie narzekam-spelnia kazda ma zachcianke czy to w lozku czy poza nim  ;D
I tylko szkoda że kiedy chce powiedzieć "kocham cię" to słyszysz "Hykka flyta klyta coś tam - ung" :p
 
Hmmm cytrynka mnie to bardziej wyglada na jakis afrykanski niz niderlandzki. Czyzbys miala jakies doswiadczenia w tej dziedzinie-pochwal sie , bo jak pamietam to ty nalezysz do tych co tylko przy jednym chlebku a tu mozna pomyslec inaczej ;) :p
 
PauliAnno Boska jestes wiedzialas co napisac
mam pytanie do Malgosi moze wyjde na gluptasa ale co to znaczy "bana"???
rozne okresenia znalm ale to chcialabym poznac.....
ja nawet sie ginekologa nie pytalam co nam wolno a czego nie bo moze bym sie poplakalam z zalu :mad: :mad: ale duzo ppocztalam i juz wim od czego mi czasem podczas seksu brzuch twardniej dobrze ze czlowiek uczy sie do konca zycia .... ::) ::) ::)
 
reklama
czesc jestem w 28 tyg.oboje z mezem chcemy sie kochac ale boimy sie zrobic dzidzi krzywde.mam twardniejaca macice biore zastrzyki i fenosterol na rozluznienie.zawsze planuje spytac  ginekologa czy moge i zapominam ::).wiec mamy inne sposoby zaspokajania tylko przewaznie meza a ja nic boje sie.po orgazmie mi twardnieje  na jakis czas.ale od czas do czasu na chwilke mnie tam odwiedza bo juz niewytrzymuje. :p
ps jak umiescic kalendarzyk ciazy??
 
Do góry