reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

MAJECZKA powodzenia !!! niech cie dopada,rano wieczore,we dnie w nocy ;-) byle by skutek byl :-D nam zajelo rok,ale byly tez problemy z prolaktyna.Ale 4 tabletki dostinexu zrobily swoje :tak:
 
reklama
Ja tam nie wierzę, w te nogi w górze;)Wyznaję zasade,że jak ma być dziecko to będzie,a jak nie to nawet stanie na głowie nie pomoże....Ale słyszałam jeszcze taką teorię,że pozycja klasyczna sprzyja poczęciu dziewczynki, a od tyłu-chłopca;)
 
Witam ja z moją Małżowiną staraliśmy się przez dwa lata i tak i siak i lekareczka powiedziała o tych nogach w górze. Nic to nie pomogło, a i wyniki po lekach wychodziły dobre i nagle in stąd i zowąd pyk i żonka w ciąży. Mało tego będę ojcem bliźniąt, a co? Trzeba wytrwałości i szczęścia trochę.
Pozdrawiam
:-)
 
Nie najgorzej jest też jeśli Ty leżysz na plecach pupą na brzegu łóżka,a mężuś przed Tobą na kolanach.Polecam poduszkę dla klęczącego:-)
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy bedac w 26 tygodniu ciazy i uprawiajac regularnie seks moge zaszkodzic mojeju dziecku, czy jest to bezpieczne??
Prosze o dopwoiedzi
 
Do góry