reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sex po ciąży...kiedy?

Ja narazie nie karmię i się boję czy nie dostanę miesiączki właśnie

też chcę szybko zajść w druga ciąże, zabezpieczać się raczej nie będziemy, nie chce się faszerować
jak Bóg da to da...

oby tylko Misiek był zdrowy, bo inaczej to chyba jedynie antykoncepcja wejdzie w grę

jeszcze jestem dziewicą jeżeli chodzi o TE sprawy :-D
 
reklama
Mnie mój mąż ostatnio też molestuje ;-) ja sama też mam ogromną ochotę ale rozum na szczęście silniejszy. Raz to niewiele brakowało byśmy sie nie pohamowali... Ciesze sie ze mimo zmeczenie mam ochote, mam nadzieje ze tak zostanie bo tyle slyszalam o tym ze libido spada do zera. Pozostaje poczekac te kilka tygodni... To ze moze byc sucho to nic- sa zele... ze moze troche bolec to nic- minie... Problemem dla mnie jest raczej antykoncepcja- w gumkach nie umiemy, a jakos boje sie tych tabletek podczas karmienia. Czy napewno sa skuteczne i nie maja wplywu na dzidzie? Ech, w ciazy to mozna bylo poszalec bez obaw hihi.

są bezpieczne tabletki jednoskładnikowe które można stosować podczas karmienia. ja tabletek juz nie moge i nie wiem co bedzie...
 
A my chyba na początek bedziemy z gumeczka, trudno, jakos przetrwamy:) U mnie przez pierwsze całe 3 tygodnie zerowe libido, ale cos wczoraj sie zmieniło, wiec sie ogromnie ciesze, bo juz sie bałam, ze to sie nie zmieni...I nawet udało nam sie w srodku nocy zaliczyć małe, drobne mizianko, hehe:) A mój już zaznaczył w kalendarzu swój wielki dzien 1 marca, twierdzi, ze mi nie odpuści, hihi- wtedy bedzie 6 tyg. po porodzie...no zobaczymy:)
 
Ja juz kochalam sie z moim chłopakiem i powiem wam ze bylo calkiem fajnie:) Szwy po nacinaniu rozpuscily mi sie bardzo szybko i równie szybko przestalo bolec nacinane krocze:) Ale wszystko zalezy od was - jesli nie chcecie to nie kochajcie sie na sile bo roznie to moze byc:* Kochalismy sie oczywiscie z gumka , karmie piersia i nie mam pojecia kiedy u mnie bedzie okres, w przyszlym tygodniu ide do lekarza wiec zobaczymy czy przepisze mi jakies tabletki:):)
 
ja dzisiaj koncze 6 tyg ale chyba nic sie nie zapowiada.. jakos ochoty nie mam.. moj nie nalega no i nie wiem kiedy do gina pojde..
 
Ja nie planuję już ciąży, więc stawiam na spiralę. Po tabletach źle się czuję, obojętnie jakie biorę, więc odpada, a gumek nie znoszę. Miałabym już ochotę pofiglować, ale nadal krwawię i czekam na te 6 tygodni...
 
Ja też już nie chcę więcej dzieci :) I narazie mam tabsy a na spiralę muszę czekać po cc 6 miesięcy. Więc potem idę i zakładam. Przed Tomkiem tez miałam i było git :) Nie musiałam pamiętać o tabletkach :) A gumek tez nie znoszę :)
 
Damqelle-nie chcę byc wscibska,ale moze uchylisz rabka tajemnicy czemu nie mozesz tabsów???
Przez zylaki???znaczy wystarczy mi tylko odp takalbo nie:)
Ja mam i pozwolił mi brac.powiedział ze nie obciaza.

Od wczoraj biore tabsy i juz ppofiglowalismy.Mi 2 dzieci juz starczy.....szkoda ze nie mamy guziczka...juz starczy dzieciaczków i wyłaczamy.

Joasiab-
sory za takie pytanie,ale nad spirala tez myslalam,....Piszesz ze byłas zadowolona,ja sie martwie ze bedzie ją czuc w trakcie,i cos bedzie mnie bolec,jakbym sie na nia zdecydowała.Czy jest ona odczuwalna??i czy nie meczyły Cie jakies wzmozone upławy albo cóś,w koncu ciało obce(ja na pesar reagowałam duzymi upławami,az globulki jakies brałam i tu tez sie zastanawiam czy nie byłoby tak jak przy wkładce.

gumki odpadaja,jeszcze nad zastrzykiem sie zastanawiam...bo to jest to samo co te jednoskładnikowe,a spokój na 3 miesiace.....bałam sie bo to duza dawka hormonów,lekarz mi wytłumaczył ze stopniowo sie uwalniaja..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry