reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sex po ciąży...kiedy?

ja w sumie mogę,ale nie mam siły,przemeczenie wychodzi i kurcze wyobrazcie sobie ze dostałam juz normalnego okresu wrrr a tu nawet nie mam kiedy isc do innego ginka,bo moj mnie wkurza ''zero zabezpieczen droga pani,dopóki pani karmi''.:szok:

ticker.php
 
reklama
A mnie może i by się już chciało, i może bym już nawet mogła - ale to rano i przez dzień, a wieczorem, jak przyłożę głowę do poduszki, to podnoszę ją rano z przerwą na karmienie :-)
I tyle z tego mojego chcenia jest :-)
 
giovannessa, czuję, jakbyś opisywała moją sytuację :p W dzień to mam ochotę małża zgwałcić na stojąco, a wieczór przychodzi i co najwyżej małżonek szanowny mógłby się pobawić ze zwłokami...
 
mnie męczy mój
ale ja się boję :-(
boję się też ciąży ..................
nie chcę teraz w tym wypadku jak tak się dzieje źle z małym
 
Mój małżonek się przestawił i z przytulania nici. Raz, że się przejmuje, że jeszcze krwawię i że mnie będzie bolało, dwa, że jak się tylko coś zaczyna, to mi mleko zaczyna lecieć i po 30 sekundach mamy jedyne w swoim rodzaju łóżko wodne.... A w ogóle dziś mnie zaczął boleć brzuch miesiączkowo i się zastanawiam, czy to już?? Jak karmię piersią to powinnam mieć kilka miesięcy przerwy, więc mnie może tak straszy tylko. Nie chcę mieć jeszcze okresu...
 
Ja okres przy pierwszym dziecku dostałam równo po 8 miesiącach, ale karmiłam tylko piersią do 6 miesiaca, potem wprowadzałam zamiast mleka na posiłek to obiadek i na podwieczorek deserek a tak to był cyc.
 
Zielona, też bym tak chciała, chociaż pewnie wtedy zamartwiałabym się, że za długo nic się nie dzieje....w sumie chciałabym szybko zajść w drugą ciążę, odchować sobie przez 2 lata dzieciaki i z zaspokojonym instynktem macierzyńskim wrócić do pracy.
 
Mnie mój mąż ostatnio też molestuje ;-) ja sama też mam ogromną ochotę ale rozum na szczęście silniejszy. Raz to niewiele brakowało byśmy sie nie pohamowali... Ciesze sie ze mimo zmeczenie mam ochote, mam nadzieje ze tak zostanie bo tyle slyszalam o tym ze libido spada do zera. Pozostaje poczekac te kilka tygodni... To ze moze byc sucho to nic- sa zele... ze moze troche bolec to nic- minie... Problemem dla mnie jest raczej antykoncepcja- w gumkach nie umiemy, a jakos boje sie tych tabletek podczas karmienia. Czy napewno sa skuteczne i nie maja wplywu na dzidzie? Ech, w ciazy to mozna bylo poszalec bez obaw hihi.
 
reklama
Do góry