reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sertraline

Dołączył(a)
30 Lipiec 2024
Postów
5
Hej, urodzilam 3 miesiące temu, moją wymarzoną córeczkę.. wszystko było ok, ale od jakiegoś miesiąca mam ataki paniki gdy jestem sama, gdy chłop w pracy, a nawet jak idzie biegać na pół godziny.. dostałam od lekarza Sertraline, Czu któraś z was może to przyjomwala ? Pomogło? Nie lubie przyjmowac leków i troche sie boje. Piszą duzo o skutkach ubocznych i boje się czy nie przeniknie to do mleka, jak zareaguje mała..
Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam .
 
reklama
Na przyszlosc jest taka strona Link do: Tú puedes salvar lactancias i tam sobie sprawdzisz leki, czy sa kompatybilne z KP.

Sertraline jest kompatybilne, wiec bezpiecznie mozesz brac.
 
Hej, urodzilam 3 miesiące temu, moją wymarzoną córeczkę.. wszystko było ok, ale od jakiegoś miesiąca mam ataki paniki gdy jestem sama, gdy chłop w pracy, a nawet jak idzie biegać na pół godziny.. dostałam od lekarza Sertraline, Czu któraś z was może to przyjomwala ? Pomogło? Nie lubie przyjmowac leków i troche sie boje. Piszą duzo o skutkach ubocznych i boje się czy nie przeniknie to do mleka, jak zareaguje mała..
Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam .

Tak, biorę cała ciążę i teraz 7 miesiąc po.
Dziecko rozwija się prawidłowo. To lek bezpieczny i w ciąży i przy KP.
 
Przyjmuje sertaline mniej więcej od połowy marca. Przez parę pierwszych dni męczyły mnie nudności i problemy ze snem, ale szybko minęło. Na efekty trzeba trochę poczekać, ale warto brać i nie ma się czym martwić :)
 
Też biorę 😉 Po pierwszym dziecku brałam jak synek skończył trzy miesiące, po drugim jak drugi synek skończył 5 dni chyba.
Sertralina jest najbardziej zbadana wśród antydepresantów pod kątem ciąży i karmienia piersią.
Ważna zasada to nie czytać ulotki ze skutkami ubocznymi bo będziesz doszukiwać się wszystkiego u siebie 😉 Tak na dobrą sprawę zwykły paracetamol też ma mnóstwo skutków ubocznych a nikt się nie zastanawia nad tym 😉
 
Też biorę 😉 Po pierwszym dziecku brałam jak synek skończył trzy miesiące, po drugim jak drugi synek skończył 5 dni chyba.
Sertralina jest najbardziej zbadana wśród antydepresantów pod kątem ciąży i karmienia piersią.
Ważna zasada to nie czytać ulotki ze skutkami ubocznymi bo będziesz doszukiwać się wszystkiego u siebie 😉 Tak na dobrą sprawę zwykły paracetamol też ma mnóstwo skutków ubocznych a nikt się nie zastanawia nad tym 😉
A jak się osstawia te tabletki ? Może wiesz
 
reklama
Do góry