reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sen naszych maluszków

elifit - ja tez robie taki eksperyment ale cwaniak zasypia na godzinke i znow sie budzi zwarty i gotowy do zabawy i najwczesniej o 21.30 zasypia. Tyle ze w porownaniu do wczesniejszego czyli 23-24 to juz jest sukces! zastanawiam sie czy jak bede uparta i bede klasc wczesniej kolo 20 to sie przestawi?
 
reklama
wasze pociechy za pozno chodza spac , a moj znowu za wczesnie ... dzisiaj po 17 kilka minut juz na sen nocny zasnal :szok: obudzialam go po 18.30 , ale nie byl za szczesliwy
spi w dzien wiec ja nie wiem co on tak pada wczesnie , coraz wczesniej wsumie ...
 
wasze pociechy za pozno chodza spac , a moj znowu za wczesnie ... dzisiaj po 17 kilka minut juz na sen nocny zasnal :szok: obudzialam go po 18.30 , ale nie byl za szczesliwy
spi w dzien wiec ja nie wiem co on tak pada wczesnie , coraz wczesniej wsumie ...

spoko spoko,następne dziecie Ci bedzie zasypiało inaczej:)

ze starszą u nas cisza nocnna była o 19,a teraz młoda zasypia sama nawet o 22-23(przewaznie ok.20-21)
 
reklama
Do góry