reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Schemat żywienia niemowląt-rozszerzanie diety.

Dołączył(a)
20 Styczeń 2016
Postów
2
Mamy kochane!
Pewnie takich wątków było już mnóstwo, ale może jeszcze jeden nie zaszkodzi :-)
Jesteśmy obecnie w piątym m.ż. W połowie Października kończymy 5 miesiąc. Młody je obecnie przeciery z warzyw (marchewka, ziemniak, dynia, brokuł. Z owoców przecierane jabłuszko. Powiedzcie mi co dalej? Od 6 mca planuję wprowadzić mięsko. Jakie jeszcze owoce ewentualnie mogę podać? Od kiedy wprowadzałyście gluten?
 
reklama
Moje dziecko ma 6.5 miesiąca. Je marchew, ziemniaki, dynie, brokuły, kalafior, pietruszkę, cukinie, buraczka, jabłka, banany, gruszki, morele, czarne jagody, brzoskwinie. Z mięsa kurczaka, cielęcina, królika. Dostała też ryż, piętke chleba dostała jakiś miesiąc temu. Kaszki ryżowe też dostaje. Wprowadzam wszystko powoli i obserwuje swoje dziecko. Odpukac zjada wszystko i nic się nie dzieje. ;-)
 
Do góry