reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

krewetka nie rozpamiętuj co powiedział, nie rozpamiętuj dobrych chwil jak same ci wrócą wspomnienia to powiedz sobie że nie warto jak by miało być dobrze to by było. Może to nie ten człowiek, nie ten czas. A jeśli chodzi o zaufanie no to niestety jak kogoś poznajemy i to nie ważne czy chodzi o relacje uczuciowe czy koleżeńskie to najpierw mi się wydaje jest bardzo naturalne że ufamy komuś nie da się budować relacji miedzy ludźmi bez zaufania. Ja tam uparcie piszę nie analizuj tego jeśli między wami już skończone to to zakończ nie wracaj.


staram się staram nie myslec ale to samo powraca, zwlaszcza jak klade sie wieczorem do lozka... czuje sie wtedy taka samotna... corcia spi w swoim pokoiku a ja sie nie mam do kogo przytulic... to strasznie dołuje.... tym bardziej ze to świeża sprawa....
 
reklama
Jaimis tez wlasnie czutalam ze jezeli chodzi o stulejke to yeraz kaza czekac i ewentualnie pozniej daja masc a nie od tazu zabieg:)


Jakie macie plany na dlugi weekend?:)
 
jamis
ja cie prosze :) ja juz nie wracam do czasow kiedy bylo ciezko , mam wspaniale dzieci , :) dzisiaj zalatwilam sobie kredyt konsolidacyjny ,mam swoje plany i brne do przodu i nie patrze co bylo kiedys ani na to co moze byc albo z kim
a maluchy ,corcia do komuni,a mlody tak gada ze tchu nie moze nie raz zlapac hehe
smigamy na rowerach ,rolkach i hulajnodze w wolnej chwili, to najlepszy czas z dziecmi :)

fikusek my po szpitalu ani nie idziemy na wyciecie migdalka ani nic ze stulejka , maly ma odstawione wszystkie leki tfu tfu i jakos leci , ale taka prawda ze co lekarz to inne zdanie



krewetka
kazdy musi przejsc rozstanie na swoj sposob i to zawsze boli , ja nie dosc ze mam swoje przejscia nie mowie nie na zwiazek ,ale taka prawda ze jak czlowiek sam sie przyzwyczai do samotnego zycia potem ciezko jakos wejsc w zwiazek




fikusek jaki wekend? jak mam 2 dni pracujace cale w tym ,oby byla pogoda ,to rowery pilka itp heh
 
Ostatnia edycja:
U nas tez problemu ze stulejka nie ma:) takze o to sie nie martwie :)
Narazie problem zym migdalem.

Katerinka a maly dlaczego byl w szpitalu?
 
jamis
ja cie prosze :) ja juz nie wracam do czasow kiedy bylo ciezko , mam wspaniale dzieci , :) dzisiaj zalatwilam sobie kredyt konsolidacyjny ,mam swoje plany i brne do przodu i nie patrze co bylo kiedys ani na to co moze byc albo z kim
a maluchy ,corcia do komuni,a mlody tak gada ze tchu nie moze nie raz zlapac hehe
smigamy na rowerach ,rolkach i hulajnodze w wolnej chwili, to najlepszy czas z dziecmi :)

fikusek my po szpitalu ani nie idziemy na wyciecie migdalka ani nic ze stulejka , maly ma odstawione wszystkie leki tfu tfu i jakos leci , ale taka prawda ze co lekarz to inne zdanie



krewetka
kazdy musi przejsc rozstanie na swoj sposob i to zawsze boli , ja nie dosc ze mam swoje przejscia nie mowie nie na zwiazek ,ale taka prawda ze jak czlowiek sam sie przyzwyczai do samotnego zycia potem ciezko jakos wejsc w zwiazek




fikusek jaki wekend? jak mam 2 dni pracujace cale w tym ,oby byla pogoda ,to rowery pilka itp heh

katerinka a kiedy masz komunie?
kredyt na komunie bierzesz?? ja mam w niedziele,
mlodej stroj, moj stroj, wydatki komunijne, impreza
kasy idzie jak lodu
 
krewetka a no miało być pięknie a wyszło jak wyszło trudno z dnia na dzień wszystko wywalić z głowy i serca ale weź się w garść i postaraj się odciąć nie jest wart nawet już jednej twojej myśli! :tak:
Mozi już teraz macie komunię???? My jedziemy do rodziny na komunię 19 ciekawe czy pogoda się poprawi bo na wersję chłodną nie mam w ogóle w co się ubrać :szok:
fikusek ale już jesteście na te migdałki zapisani? A jakby co tfu tfu coś było nie tak ze stulejką mam kolegę co miał zabieg, to akurat taki kolega co na własne oczy tego nie widziałam :-D:-D:-D:-D ale nie narzeka wszystko działa jak należy podobno. A jak tam twoje plany nie tylko majowe? ;-)
U nas zimno już lata nie tak majówkę sobie wyobrażałam...
 
jaimis tak my zapisani na 24 maja;) takze juz niebawem ,czekalismy prawie 2 miesiace:)
U mnie tez zimno to siedzimy w chalupie:) ani grilla ani zalewu,nie chce sie wychodzic;)
 
fikusek bo kubus sie dusil i mial zagrozenie zycia i skonczyl magiczne 3 lata to sie dostalam do szpitala na diagnoze pozadna ale w wakacje jedziemy na powtorne badania kontrolnie
mozi nie na komunie kredyty nie.na to mam na oszczednosciowym i systematycznie odkladalam i sie udalo. mam na 25 osob w knajpie ,zalatwione po znajomosci bez wymyslengo menu ,tylko to co na codzien jemy, tort ciasta i napoje juz zalatwione . troche kasy pojdzie ale to raz w zyciu ,
a konsolidacje wzielam zeby z kasa wyjsc na przod, bo remontowo u mnie,wszystko mega drogie ale powoli sie da i zeby dostac pozniej wiecej musze miec jedna splate .troche to skompikowane. od lat zyje na kredytach i nie zaluje odsetek , bo zawsze splacam szybciej a to jakis zwrot ubezpieczenia i jest na nastepna ,
 
reklama
Fikusek to już na dniach fryzurki ostatnio miałaś super i kolor to przymiarki na ten ważny dzień? stroje wyszykowane?
katrinka wiesz jak się przemyślało kredyt to nie jest nic złego, sama bym po remontowała ale mieszkam u mamy i mamy zdecydowanie inne poglądy i pomysły już sobie darowałam może kiedyś dorobię się swojego własnego mieszkania. Kurcze to masz tych przejść z Kubusiem, zdrówka dla małego.
Mój to czasami w taką histerię wpada że przez godzinę nie można go uspokoić najczęściej jak jest zmęczony aż się boję jak kiedyś dostanie coś takiego w przedszkolu będą pewnie po mnie dzwonić.
 
Do góry