reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

mloda1 to ja jestem od rolek i butow (jeszcze nie zakupionych) :-) a butkami jak juz beda sie pochwale oczywiscie :tak:. a nocniczek nie wygrywa zadnego znanego przeboju wiec trudno mi okreslic melodyjke. nocniczek wyglada jak tron :-). ma podnoszona klape i jak sie do niego zrobi siusiu to sa tam takie czujniki, ktore uruchamiaja melodie. a jak maluch podrosnie mozna wziac z nocnika nakladke i polozyc na normalny kibelek a reszta moze sluzyc za taboret do zlewu badz wlasnie do wejscia na kibelek :-)
katerinka111 tez tak mysle, ze jak chce kupowac niech kupuje. moze powinnam mu przypomniec, ze obiecal mi rowniez kupic auto? :-D:-D:-D
ravenalka nie zazdroszcze Ci tych stresow... wiesz... im wiecej o tym piszesz tym bardziej jestem pewna, ze to nie zadna babka pisze tylko sam Twoj ex. bo niby czemu jakiejs babce mialoby zalezec by Was laczyc?

a co do psychologa to zaden wstyd. w dzisiejszych czasach co druga osoba potrzebowalaby terapii. a to naprawde pomaga jesli tylko natrafi sie na wlasciwa osobe. ja w jakis czas po rozstaniu z ex zaczelam chodzic na terapie. i chodzilam jeszcze przze jakis czas po urodzeniu Fifka. dzieki tej terapii jakos wyszlam z tego wielkiego dola. a nie bylo mi latwo zeiwrzac sie po szwedzku.. bo wlasciwie dopiero po rozstaniu z ex odwazylam sie gadac w tym jezyku. wczesniej unikalam komunikacji jak ognia. a z terapeutka mam kontakt do dzis. jako tak na terapie nie chodze juz dawno, ale zawsze moge zadzwonic i liczyc na jej pomoc.
 
reklama
krropelka to niech ci kupi,o ja ale co on by chcial za to auto kochana ;-)
ja tam gdzie chodze do lekarza mam rowniez psychologa i terapeute i mozna sie bez problemow zapisac,ostatnio sie dowiedzialam ze pare kolezanek tez tam chodzi:szok: a jednak.i ja sie tez tak zastanawialam czy tam nie pojsc ,jakos sie trzymam psychicznie ale moze dobrze by bylo tak sobie isc pogadac ,pozbyc sie negatywnych emocji ,ktore na pewno mam w sobie i wogole,zaszkodzic mi nic wiecej nie zaszkodzi,a pogadac zawsze mozna:-)
 
katerinka111
dlugo cie nie bylo ale juz widze przygotowania pelna para,ja juz wszystko mam co do joty i czekam jak na zbawienie.a juz cie cos bierze?????
mi mama dziś kupiła dwie pijamki no i czekan na przesyłkę z łóżeczkiem- tyle z moich przygotowań :D powiem Ci że mnie nic nie bierze, nic nie czuję poza ruchami i czkwaką małej, nawet nie wiem czego mogę się spodziewać...


anowi82
widze ze przygotowania ida pelna para. ja sie ciesze ze juz mam prasowanie za soba bo teraz plecy co raz bardziej daja znac o sobie.
raaaannyy ja nawet nie pmyślałam o prasowaniu.... no tak jak mogłam o tym pomyśleć skoro nie mam jeszcze ubranek :/ pora się tym zająć, planuję od jutra :)

Dziewczyny a ja mam takie pyt : czy robiłyście posiew z pochwy?? mi gin kazał zrobić posiew z pochwy tylko ja jestem w tej materii mało bystra i nie wiem czy to sobie sama mam pobrać czy jak... a wstyd mi dzwonić do laboratorium i dzpytać :/ wydaje mi się że to gin powinien pobrać materiał do badania

całuję was wszystkie i wasze maluszki
 
;-)hej
Dziś rano coś poczułam w brzuszku ale nie jestem pewna czy to ten własciwy ruch mojej dzidzi ,może mnie dzidzia budziła :)
Powiedzcie mi której wadze wieżyc mojej łazienkowej czy wagi z przychodni (wygląda jak olbrzym )zostawiam zawsze po sobie slady stopek :)Bo mi sie w butach nogi pocą :)smiac mi się chce z tego ,zawsze sie modle by położna tego nie zauważyła bo powie ze myłam nogi niedawno i nie wytarłam :):-)
Dziś jakieś głupoty mi się sniły !Zaraz lecę na sniadanie :)Za tydz mam wiytę ,deszcz dziś pada:(:szok::szok:
Dziewczyny czy zaryzykowac i kupic dla dzidzi ciuszki a allegro za 200 zł jest ponad 150 sztuk ?????boję ze kasa nie dojdzie na ich konto albo mnie w balona zrobią:(Są spioszki ,kaftaniki ,skarpetki,pajacyki ,spodenki ,bluzy
Oddzielnie poszukam kombinezonu TO są ciuszki od 0-9 miesięcy co o tym myślicie?????Czy allegro można ufac ?????:crazy:
 
jest nas tyle ze juz zapomnialam co mialam komu napisac:) ale wiecie co jestem teraz jakas rozstargniona ;-)ze nie wiem co,mam nadzieje ze juz nie dlugo pojade na to porodowke bo jeszcze troche i glowy zapomne,
inessita dlugo cie nie bylo ale juz widze przygotowania pelna para,ja juz wszystko mam co do joty i czekam jak na zbawienie.a juz cie cos bierze?????
justysia jak ci to pomaga to zal sie ile wlezie,ale ja tak sobie mysle ze ty sie sama nakrecasz kobitko a tak nie powinno byc,nie mozna mysles w kolko negatywnie bo oszalejesz dziewczyno uwierz,ciesz sie i zajmij soba i malenstwem i zapewnij mu tyle spokoju ile wlezie, a co rodziny skoro nawiedzona na maxa to miej ich gleboko w duuu ,,,i finito,
samasamotna teraz widzisz ze ogarnac dziecko siebie i w okolo to nie lada wyczyn ale dajesz rade i najwaznijesze ze jestes szczesliwa, co do pampersow jestem zdziwiona,ja mam narazie paczke mala huggiesow kupiona jak nie beda uczulaly to kupie duza bo tak u mnie najlepiej sie oplaca mega paki,a te nowe widzisz pampersy furory nie zrobia raczej.
bezsenna to daj znac jak tam pierwszy dzien ogarniesz w szkole:) jezu ja sie tyle lat uczylam ze mi sie to juz naprawde nie chce,chociaz pisac zawsze lubilam wiec jakos szlo,
gjoasia to juz ? koniecznie daj znac jak juz sie bedziesz wybierac do szpitala:) a z brzusiem to mnie zaczyna bolec kazdy ruch malego bo jak mi kopa zasadzi to szok:)) biedak to juz wogole malo miejsca u mnie ma
patitka to dobrze ze jakos ci idzie,juz definitywny koniec z ex??
maagda jestes chyba mocno zwiazana z mala co nie,na bank pojedziesz z nia:) ja nie moge jakie ona ma oczka slicznie szok,to jest mala ksiezniczka:))
Cześć dziewczynki. U nas pogoda od samego rana paskudna.

Katerinka z exem juz jakis czas nie mieszkamy i szczerze jest to bardzo duży komfort psychiczny myslę i dla mnie i dla małej pzynajmniej nie bręczy na d uchem jaki to on biedny zmęczony i słaby.
Nie jest łatwo, ale dzielnie sobie dajemy radę.
 
;-)hej
Dziś rano coś poczułam w brzuszku ale nie jestem pewna czy to ten własciwy ruch mojej dzidzi ,może mnie dzidzia budziła :)
Powiedzcie mi której wadze wieżyc mojej łazienkowej czy wagi z przychodni (wygląda jak olbrzym )zostawiam zawsze po sobie slady stopek :)Bo mi sie w butach nogi pocą :)smiac mi się chce z tego ,zawsze sie modle by położna tego nie zauważyła bo powie ze myłam nogi niedawno i nie wytarłam :):-)
Dziś jakieś głupoty mi się sniły !Zaraz lecę na sniadanie :)Za tydz mam wiytę ,deszcz dziś pada:(:szok::szok:
Dziewczyny czy zaryzykowac i kupic dla dzidzi ciuszki a allegro za 200 zł jest ponad 150 sztuk ?????boję ze kasa nie dojdzie na ich konto albo mnie w balona zrobią:(Są spioszki ,kaftaniki ,skarpetki,pajacyki ,spodenki ,bluzy
Oddzielnie poszukam kombinezonu TO są ciuszki od 0-9 miesięcy co o tym myślicie?????Czy allegro można ufac ?????:crazy:

Tu nie ufa się allegro tylko ludziom. Ale 150 ciuszków za 200 zł to na prawdę korzystna cena :)

Chyba dzisiaj znów nie pójdę do szkoły... Głupia jestem.
 
reklama
Do góry