reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Kabaretka, boje sie ze on cos wykombinuje. Nie jest polakiem i czesto jezdzi do swojego ojczystego kraju. Wyjedzie na stale i bede szukala wiatru w polu! Umowilam na jutro spotkanie u prawnika, dowiem sie wszystkiego co i jak.
 
reklama
Mola1 a skad jest ojciec dziecka, jesli mozna wiedziec? Bo ojciec mojego jest Anglikiem i tam tez mieszka, nigdy nawet nie byl w polsce. Ale daj znac co powiedzial prawnik, bo jesli jest z UE, to sa specjalne organy dzialajace od stycznia scigajace tatusiow i pomagajace w egzekwowaniu alimentow.
 
Hmmm Nicole jest chorowita,ale to przez to,że gdy miała 2 miesiące trafiła przez nieudolność lekarki państwowej do szpitala,ale to bardzo długa i przykra historia. Co do operacji to chodziło o mnie,miałam mieć wkręcane śruby w kostkę,żeby zespoić więzadło ze stawem skokowym.

Był lekarz. Obadał Nicole i ma zaczerwienione gardło i lewe uszko ...Ogólnie zapisał krople do uszu, spray do gardła, clotrimazolum na ranki które jej się zrobiły od pampersów (kur*a kupiłam pampersy hurtem 5 paczek i muszę je pilnie sprzedać bo za ciasna gumka i musi mieć już 5:szok:) ,antybiotyk gdyby jej się pogorszyło,ale na razie kazał nie wykupywać. I powiedział,że mam kupić inny termometr,skoro nie chce sobie dać zmierzyć temp w tyłku,pod pachą,ani termometrem w smoczkiem taki do czoła...więc kupiłam za 103 złote...i znowu wydałam 150 złotych...ehh szkoda mi było tyle kasy na termometr,ale ma 5 lat gwarancji i kupiłam go w końcu...W tym tygodniu wydałam na Nicole już 800 złotych...nie wyobrażam sobie co by było gdybym nie pracowała:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.
 
Firanka to starsznie dużo pieniążków juz Ci poszło no ale co zrobisz nikt na to nie da niestety a dziecko musi byc zdrowe,ważne że pracujesz bo tak to naprawde nie wiadomo co.
Ja byłam wczoraj u lekarza i następną wizyte mam na 23 lutego ale najlepsze jest to,że 2 marca mam juz rano jechac do szpitala położyć się a termin mam dopiero na 14 marca
 
Firanka - biedna ta Twoja Nicole, zdrowka zycze, a Tobie sily,

Magdalena83 a dlaczego juz 2 marca masz sie polozyc? Mam nadzieje ze wszystko w porzadku. Jak samopoczucie?
 
firanka zdrówka życzę dla Nicole i wytrwałości dla Ciebie :-)

Hm.. zauważyłam że przez samym porodem w ostatnim miesiącu to częściej do lekarza się chodzi,czy tak?
 
witajcie :-)
mój facet był ode mnie młodzy o 8 lat dla niego to dziecko to katastrofa choć jak się okazało nie na długo,bo teraz ma nową dziewczyną i jest szczęśliwy.Życie... Obecnie jestem w 31 tygodniu i za jakieś 9 tygodni spotkam moją największą i jedyną miłość MOJEGO SYNKA.Dużo pomagają mi przyjaciele nie ci starzy,a zupełnie nowi ,których poznałam.Uwierzyłam w ludzi oni potrafią tworzyć cuda.Ja teraz z racji minionego czasu mogę podziękować temu facetowi (tak może to dziwne),że mnie zostawił teraz ,bo pomyślcie jak by było ciężko tydzień ,miesiąć poporodzie...
Pozdrawiamy cieplutko.
 
Ostatnia edycja:
No własnie sama nie wiem czemu juz tak szybko tak wczoraj powiedziała że niby trzeba sie przygotować bo cesarka może byc zrobiona wczesniej niz 14 zobaczymy jak to bedzie,a ogólnie to czuje się bardzo dobrze tylko spac nie umiem bo mała tak dokazuje no i niepotrzebnie sie denerwuje
 
reklama
magdalena83 cieszysz się chyba bardzo że zobaczysz już swoją kruszynkę :-). Oby tylko zdrowa było i żeby z Tobą po cesarce wszystko okey było-tego Ci życzę :-).
No i mam nadzieję że zdasz nam już po wszystkim relację,jeżeli dzieciątko Ci na to pozwoli :-)

dragonia mnie też się wydaję że lepiej wcześniej niż póżniej, od początku musiałyśmy same sobie radzić i jakoś sobie radzimy :-)

kabaretka a jak tam u Ciebie samopoczucie ?
 
Do góry