reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

samopoczucie przyszłych mam

reklama
no to widzę, że nie jestem nadwrażliwa, jakby nie było to będzie bardzo wzruszająca chwila... jakoś boję się swojej ogólnej reakcji na dziecko, to moje pierwsze, nie znam się od tej strony heh
 
Witam Dziewczyny u Nas przymusowe leżenie po wczorajszej wizycie u lekarza okazało się że mam rozwarcie na 1,5cm :( A że to 35 tydz to dostałam leki i zakaz chodzenia...
 
Kobiety powiedzcie czy Wy tez sie czujecie tak do d**py?
Jestem cala spuchnieta - twarz, oczy, recem nogi nie moge nawet palcy dobrze zgiac reki zasicnac w piesc bo mnie boli...
do tego plecy znowu bola i w nocy jak mam wstac do wc to moja pozycja ze najpierw przekrecam sie na bok a potem rekami odpycham aby juz nie pomaga bo i tak boli a pierwsze ktroki to masakra jak jakas staruszka... do tego jestem zla przez to wszytsko i nie mila dla M. bo mam juz tego dosc a z 2giej strony mysl ze porod nadchodzi mnie przeraza i ooo
 
K&M - oj kobito woda Ci się zatrzymała, wiem co to znaczy, w 1wszej ciąży też to miałam na końcówce. CIężko się w ogóle ruszyć, wstać:no: jeszcze trochę musisz wytrzymać... wywal sól całkowicie z diety.... (no chyba że mąż/partner zafunduje CI moczenie nóżek w wodzie ze solą-trochę odtęchną..) acha i do picia polecam wodę Staropolanka 2000 (doaść cięzko ją znaleść, ale musi być ta 2000 bo ona z magnezem jest, mnie uratowała w 1wszej ciąży, z tego co pamiętam to ja kupowałam albo w Intermarsche albo w tesco)
teraz już powoli też mi ciężko:no: zwłaszcza że brzuch ogromny i boli mnie:-(
 
Ostatnia edycja:
Olavip brak soli pomoze? to ja nie bede solic!!! w sumie jak teraz tak napisalas o tym to przypomnialo mi sie ze polozna na sz.r. tez cos mowila ze dobrze by bylo na 2 tyg przed porodem ograniczyc sól ale jakos nie zarejestrowalam czemu
 
sól wypłukuje magnez z organizmu i zatrzymuje się woda.
Co do tej wody to coś mi się kojarzy że jeszcze chyba Muszynianka jest z magnezem? nie wiem, muszisz poszukać czegoś takiego i pić sporo.
tylko niegazowaną oczywiście
 
K&M jesli masz bardzo duże obrzeki to trzeba iść z tym do lekarza bo zatrucie ciążowe może Ci wchodzic. Ja normalnie musiałam byc na diecie przez jakis czas. Także wiesz może sie przejdź z tym do gina, a dodatkowo zafunduj sobie diete owocowo-warzywna i duzo pij, najlepiej tez wodę z narturalnym sokiem zurawinowym, po nim łatwiej się siusia.
 
reklama
myślę,że Nefi może mieć racje, mnie nie spotkało zatrucie, ale teraz się sporo o tym słyszy... zadzwoń chociaż do lekarza albo położnej i pogadaj z nimi.
 
Do góry