reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są rodzice, którzy wogóle nie szczepią....

A ja idę w piątek na 12:00, dostałam trzecie PILNE!!! wezwanie do zaległego szczepiania WZW B i teraz Priorix.

Wykonałam przed chwilą telefon, że póki co się wstrzymujemy, bo nie jestem pewna szczepionek na co od razu przez telefon dostałam wykład o istotności szczepień, no i efekt taki, że w piątek na 12:00 na spotkanie z pediatrą. :confused2:

Pani powiedziała, że autyzm jest chorobą genetyczną i nie ma szans by powikłania jakiekolwiek były po szczepionce, może być jedyne miejscowe uczulenia lub gorączka :sorry:

Chyba muszę sobie odświeżyć pamięć na tą rozmowę z pediatrą, bo póki co do mojego pediatry jak idę to wiem już jak Ada ma być leczona, a on mi tylko potwierdza, a jak zapisuje mi co innego to go prostuję. Muszę się chyba do mojej pani dr prywatnej zapisać, bo to złota kobieta jesli chodzi o leczenie i podejście do dzieciaczków.

EDIT: Ha na spotkanie pójdę jednak na 11, bo wtedy są szczepienia, a o 12 są już po i chcą mnie od razu na wstepie uciszyć, bym chyba popłochu nie wywołała :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pani powiedziała, że autyzm jest chorobą genetyczną i nie ma szans by powikłania jakiekolwiek były po szczepionce, może być jedyne miejscowe uczulenia lub gorączka

taaa a ma potwierdzenie badaniami ze autyzm to genetyczna choroba? Jak taka pewna że powikłań nie będzie to niech ci to na piśmie napisze i w razie czego weźnie odpowiedzialność materialną za skutki uboczne które wg niej nie wystąpią ;-)

lili powodzenia i pisz jak poszło
 
A ja idę w piątek na 12:00, dostałam trzecie PILNE!!! wezwanie do zaległego szczepiania WZW B i teraz Priorix.
To trzecie wezwanie dostałam 2 tygodnie temu, wczoraj przychodzę do domu i A. mi wręcza CZWARTE!!!


Pati - dam znać. Tylko wiesz ja cały czas myślę jeszcze. Dały mi ostatnio do myślenia Twoje ostatni informacje na rozpakowanych o tym, czy my jako dorośli się szczepimy, np. na różyczkę. I ja nawet nie pomyślałam o tym zachodząc w ciążę z Adą, teraz myślę. I nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Lilijanna nie wiedziałam że zastanawiasz się nad odroczeniem szczepienia?? Nic nie powinni Ci "zrobić". Najwyżej wykład jakie to szczepienia są "zbawienne" itp., autyzm to nie choroba genetyczna
:angry::no::wściekła/y: Patryś mój siostrzeniec autystyczny po szczepieniu MMR miał wykonywane badania genetyczne i wszystko jest ok... (badania miał wysyłane od USA) i napisali czarno na białym że jest to wynik szczepienia po MMR... i żeby walczyć o wpis jako NOP-a :sorry:
 
Słodziutka - zdecydowaliśmy z A. jakiś czas temu, że wstrzymujemy szczepienia, choć po poprzednich nie było u Ady widocznych żadnych zmian fizycznych typu gorączka, marudzenie, kompletnie nic. Ale poczytaliśmy i zaczęliśmy myśleć. Mamy zrobione wszystkie oprócz trzeciego WZW B i teraz priorix. I na razie nie szczepimy. Niestety czasem się łamię, bo jeździmy pociągami, a tam tłoczno. Czasem po prostu chciałabym mieć taką 100% pewność, że robię dobrze. Póki co wiem, że robię dobrze, ale jest "ale", bo jakby coś się stalo to będę sobie pluć w brodę (tfu tfu tfu), wiem, że jak zaszczepię a coś by się stało to też będę sobie pluć w brodę (tfu tfu tfu), no i póki co wstrzymaliśmy i czytamy.
 
Lilijanna na szczepienie zawsze masz jeszcze czas. A im później tym lepiej. Więc spoko. A czekało by Cię jeszcze MMR... czytaj.. czytaj. Zawsze powtarzam że lepiej mieć wybór i świadomie podjać decyzję niżeli zostać do czegoś przymuszonym. Lub jeszcze gorzej trwać w niewiedzy..
 
cześć Dziewczyny

powiedzcie mi taka rzecz, pewnie znacie z doświadczenia

Karta szczepień mojego dziecka jest przesłana do przychodni, do której nawet nie mam zamiaru pójść, jeśli już to zapisałabym go do zupełnie innej ale na razie rozważam wizyty prywatne wiec nie zapisuję. I teraz pytanie: czy iść do tej przychodni gdzie jest karta i ją zabrać czy zostawić i niech tam sobie jest? Karta jest oczywiście pusta bo Maleństwo nie szczepione. Co radzicie?
 
Faktycznie,strony,którą podałam już nie ma,ale ten sam artykuł znalazłam na innej.....(nadzieja na liberalizacje o szczepieniach..)-http://gramzdrowia.pl/.
 
Może lepiej wkleję ten artykuł : [h=2] nadzieje na liberalizacje ustawy o szczepieniach były plonne [/h] środa, 21 września 2011 23:36 prof. Maria Dorota Majewska - Szczepienia


============ Forwarded message ============
From : Maria Majewska
To : <undisclosed-recipients:;>
Date : Tue, 20 Sep 2011 14:59:09 +0200
Subject : nowelizacja ustawy o szczepieniach
============ Forwarded message ============

Szanowni Panstwo,
Z przykroscia donosze, ze jednak nasze nadzieje na liberalizacje ustawy o szczepieniach były plonne. Wczoraj dostałam informacje o planowanych poprawkach do tej ustawy. Jeszcze nie przeanalizowalam szczegółow, ale ogolnie wyglada, ze nie zmieniono terminu "obowiazkowe" na "zalecane", co sugerował nowy rzecznik GIS. Teraz tylko przybywajacy do Polski turysci czy politycy (np. Bill Gates, krolowa Elzbieta ) nie beda zgarniani na lotniskach i przymusowo szczepieni.
Tags:
 
reklama
Ataki na badaczy szczepionek.
Szczepionkowy establiszment zaatakowal i pozbawił możliwosci pracy amerykańskiego patologa, dra Sin Hang Lee, ktory wykrył rakotwórcze DNA wirusa HPV w szczepionkach Gardasil (Silgard) – co tłumaczy pojawianie się stanów nowotworowych u zaszczepionych dziewcząt. Jak widać, producenci szczepionek robią wszystko, żeby nie dopuścić do tego by społeczeństwo poznało prawdę o szczepionkach i ich składzie. Dr. Lee pozwał do sądu dyrekcję szpitala, która bez uzasadnienia pozbawiła go pracy. Powtarza się historia dra Wakefielda; podobnie zaatakowani zostali Geierowie i wielu innych niezależnych badaczy, którzy ujawnili prawdę o szczepieniach. To przypomina czasy inkwizycji, stalinizmu czy nazizmu, kiedy niewygodna dla establiszmentu prawda byla anatemą.

http://www.ageofautism.co...y.html#comments

No ładnie...
czyli w skrocie po HPV [wg reklamy] zmiejszasz ryzyko raka szyjki macicy... a realnie zwiekszasz ryzyko raka innych narzadow
:confused:
super alternatywa - rak szyjki macicy vs. rak żołądka lub/i płuc
 
Do góry