reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

Moja córka nazywa się Blanka Natalia.Nie znamy żadnej Blanki w okolicy więc chyba to nie częste imię.Ostatnio baaardzo podoba mi się Emma:)

Emma nie robi na mnie wrażenia, ale Blanka to śliczne imię :tak: Pod tym względem żałuję, że nie mam (jeszcze) córeczki. Mam nadzieję, że drugie dziecko to będzie dziewczynka - jest tyle pięknych imion żeńskich...
 
reklama
a mi sie bardziej od Blanki podoba Bianka , znajomi dali tak coreczce na imie stasza od mojej o tydzien , niestety mysmy mieli kota o tym imieniu i dla nas juz odpada to imie ale jest przepiekne
 
My mamy Oliwierka :-) na poczatku pare osob sie dziwilo skad takie imie,a wedlug mnie nie jest to jakies wymyslne i dziwne imie,a Oliwierkow juz coraz wiecej ;-) do naszego synusia pasuje idealnie :-) i ciesze sie,ze takie imie wybralismy
 
Ostatnio bardzo spodobało mi się imię Klara, i jeśli w przyszłości będę miała córeczkę będzie brane na 1miejscu pod uwagę ;)
Z taką małą, drobną księżniczką mi się kojarzy, a do tego rzadko spotykane.
 
reklama
Do góry