reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rzadkie i oryginalne imiona dla dzieci!

reklama
Telimena to moim zdaniem bardzo łądne imie.. mała to Telimenka, Telcia a potel dojrzała już Telimena dostojne, wdzięczne imie :) Ja chcieliśmy córeczce dać imię Lidia, jest znane ale nie tak popularne jak Anie czy Kasie i Olusie..:D podoba mi się jeszcze imie Larysa :) miałam przyjaciółke o tym imieniu.. była zjawiskowo piękna, filigranowa brunetka o niebieskich oczach.. bardzo dobrze mi się kojarzy :p co do męskich to podoba mi się Izydor :) ale niestety mojemu eS. nie bardzo :p dlatego będzie Rafałek :p
 
Witam wszystkich:-). Jest tu wiele pieknych imion ale przeczytalam wiekszosci stron i nie znazlam imienia jola, mysle ze jest dosyc zadkie moze nie orginalne ale malo jest jolant, co sadzicie o tym imieniu.
 
Dodam ze w ciazy nie jestem ale chcialam sie przylaczyc poniewaz jest to fajny temat i wielka skarbnica imion.

A z imion podobaja mi sie stare slowianiskie imiona takie jak slawomira bronislawa dla dziewczynki a chlopca lubomir i stanislaw. I jeszcze prosze napiszcie co sadzicie o imieniu jola to moje imie ale teraz strasznie zapomniane i ciekawa jestem czy jeszcze komus sie ono podoba bo mi bardzo:-)?
 
Moim zdanie Jola to bardzo ładne imię ;) spotkałam się ostatnio z dość nietypowymi, bo na przykład z Oktawią i Euniką - co o nich sądzicie?
 
Tak apropos rzadkich imion kiedyś chodziłam z chłopakiem o imieniu Remigiusz, wśród jego rodzeństwa były: Liwia, Marietta, Eryk, Tobiasz, Tyberiusz i Beniamin. A mnie rodzice pokarali imieniem HILARIA :crazy:
 
reklama
Dzięki, zdrobnień raczej mało, może dlatego że często dokuczano mi z powodu mojego imienia :-( a ja sama nie pozwalałam aby je zdrabniano. Najczęściej słyszałam Hilcia i Hircia.
 
Do góry